Пробне ЗНО-2021: пройдіть онлайн-тест з історії України

Освіта.ua пропонує дистанційно пройти тест пробного незалежного оцінювання з історії України

Пробне ЗНО-2021: пройдіть онлайн-тест з історії України

Освіта.ua пропонує усім зацікавленим дистанційно пройти тест пробного ЗНО з історії України, що був запропонований для виконання учасникам пробного ЗНО 10 квітня.

В онлайн-тесті використані завдання тестового зошита, з яким працювали учасники пробного тестування.

Запропонований тест також містить правильні відповіді на завдання, що надає можливість дистанційно оцінити власний рівень знань.

Спосіб виконання всіх завдань в онлайн тестах максимально наближений до реального тесту, а форма відповіді відповідає виду, що пропонується абітурієнтам у бланку відповідей під час проходження реальних тестів ЗНО.

Загальна кількість завдань тесту з історії України – 60, на їх виконання учасникам відведено 150 хвилин.

Максимальна кількість тестових балів, що може отримати учасник тесту з історії України, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи, становить 94 бали.

ПРОБНИЙ ОНЛАЙН-ТЕСТ

Окрім тесту пробного ЗНО 2021 року, на сайті також пропонуються інші онлайн-тести з історії України, що були запропоновані для виконання абітурієнтам впродовж минулих років.

Для отримання інформації про проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії в 2021 році приєднуйтесь до груп Абітурієнт та Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
14.04.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Валентина
Відповіді на питання 59 пробного тесту подані не зовсім чітко, а саме: 1 формування козацько-селянської власності на землю В історико- економічній літературі немає єдиної точки зору щодо селянських земель у цей період (2 пол. 17 ст.) 1.Селяни були власниками вільних сіл і містечок; 2.Користувалися землею і сплачували державі як власнику землі феодальну ренту. В той самий час відповідь 6 покозачення переважної більшості шляхти, міщан і селян відхилено А саме у цей період роль козацтва зростає, адже сформовано козацьку державу "Військо Запорізьке"