Пробне ЗНО перенесено вже у трьох регіонах

Дата проведення пробного тестування буде перенесена і в Миколаївській області

Пробне ЗНО перенесено вже у трьох регіонах

Окрім Києва та Чернігівської області дата проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання буде перенесена і в Миколаївській області.

Відповідне рішення ухвалено Українським центром оцінювання якості освіти через припинення руху громадського транспорту в регіоні.

Планується, що пробне ЗНО для мешканців столиці, Чернігівської та Миколаївської областей буде проведено 24 квітня.

В інших регіонах України пробне ЗНО відбудеться, як і заплановано, 10 квітня.

Міністерство освіти і науки, Український і регіональні центри оцінювання просять учасників пробного ЗНО бути максимально відповідальними, дотримуватися рекомендацій медиків, правил соціального дистанціювання, не наражати себе та інших на небезпеку, а також стежити за самопочуттям перед тестуванням.

Якщо учасник вирішить залишитися вдома, він зможе завантажити всі матеріали тестування, занести відповіді до спеціального сервісу, щоб визначити свої результати, не створюючи додаткових ризиків для здоров’я.

З огляду на епідемічну ситуацію в країні учасникам пробного ЗНО радять напередодні тестування зайти у свої кабінети на сайтах відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти та ознайомитися із актуальною інформацією щодо проведення тестування.

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
07.04.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
да
Вже у третій області не має шкільних автобусів. Це криза. Криза у головах чиновників. Завжди можна домовитися з перевізниками. Аби хотіли.
...
Для да: домовитися про що? Про те щоб набити ці автобуси учнями 11 класів та людьми задіяними в організації процедури проведення пробного ЗНО, як бочки оселедцем? Ви ж пам’ятаєте скільки осіб має перебувати в 50-60 м.кв. класу на ЗНО? А яка площа автобуса? Та й УЦОЯО розкидує учнів однієї школи по багатьом пунктам ЗНО. Я вже мовчу про те, що такі "домовленості" потрібно оплатити.
Коментувати
Якось так
На наступному тижні (орієнтовно у вівторок чи четвер) Верховна Рада України на позачерговому засіданні розгляне законопроект №5014 про скасування обов’язкової державної підсумкової атестації в форматі ЗНО для учнів 11 класу і профтехів у 2021 році.
Оксана
Для Якось так: якщо не буде 25000 підписантів, можуть не задовільнити https://petition.president.gov.ua/petition/115088
Якось так
Для Оксана: ця петиція не має ЖОДНОГО відношення до законопроекту 5014!!! Я Вам по секрету скажу, навіть якщо ця чи будь-яка інша петиція набере необхідні 25 тисяч, то це зовсім нічого не означає.
Коментувати
Привіт від Лікарчука )
Тут можна прочитати прогноз щодо подальшого розвитку подій з ЗНО https://www.facebook.com/igor.likarchuk.9/posts/3286744034762050