Змінена дата пробного ЗНО для Києва та Чернігівщини

Перенесення пов’язане з припиненням руху громадського транспорту, що унеможливлює доїзд

Змінена дата пробного ЗНО для Києва та Чернігівщини

Пробне ЗНО у м. Київ та Чернігівській області буде перенесене на 24 квітня. В інших регіонах України пробне ЗНО відбудеться, як і заплановано, 10 квітня.

Про це повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Згідно з повідомленням, таке перенесення пов’язане з припиненням у цих регіонах руху громадського транспорту, що унеможливлює доїзд до пунктів тестування зареєстрованих учасників, а також педагогів, залучених до проведення оцінювання.

В УЦОЯО запевнили, що незалежно від того, коли саме учасники тестування проходитимуть оцінювання, для них буде доступна можливість завантажити тестові зошити з будь-яких навчальних предметів із переліку та пройти тестування вдома, однак різнитиметься дата внесення відповідей до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання».

Так, учасники, які проходитимуть оцінювання 10 квітня, зможуть занести свої відповіді до цього сервісу 10–14 квітня, тобто відповідно до попередніх планів.

Учасники з м. Київ і Чернігівської області, для яких тестування буде перенесено на 24 квітня, зможуть занести свої відповіді на тест, на який вони були зареєстровані, з 24 до 28 квітня (після проходження оцінювання).

Щоб уможливити якнайповніше ознайомлення цих учасників із іншими тестами пробного ЗНО, з 10 до 28 квітня в кабінетах цих учасників пробного ЗНО буде розміщено «бонусні тести», які можна буде пройти вдома і внести результати їхнього виконання у спеціальний сервіс з 10 до 28 квітня.

«Наприклад, якщо учасник з м. Києва зареєструвався для проходження тесту з математики, він пройде пробне ЗНО з цього навчального предмета 24 квітня й занесе свої відповіді на завдання цього тесту в період з 24 до 28 квітня, але він зможе уже 10 квітня ознайомитися із завданнями тестів з української мови, хімії, біології тощо і з 10 до 28 квітня внести свої відповіді з цих навчальних предметів до сервісу визначення результатів», – пояснили в УЦОЯО.

Результати пробного ЗНО (за шкалами 1‒12 балів, 100‒200 балів) буде розміщено в особистих кабінетах усіх учасників оцінювання до 30 квітня.

БІЛЬШЕ ПРО ЗНО

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
05.04.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анастасія
Теж саме питання. Проживаю в Київській області і пробне поставили тут, але навчаюся в Києві. Тобто так як я пробне пишу в області, то для мене змін немає? Я пишу його 10 квітня?
питання
А шкільні автобуси для чого? Чи у Києві і Чернігові їх немає. Щось не до кінця все зрозуміло.
Київська школа
Для питання: в Києві немає.
Галина
Для питання: шкільних автобусів в містах взагалі немає!
Коментувати
За справедливість
https://petition.president.gov.ua/petition/114714 Петиція про скасування ДПА 11 класам теж. За справедливість!
Ніна
Для За справедливість: Навіщо???? В чому справедливість????
Ольга
А в тому, що 11 класники видно не хворіють, і їх сім’ї теж безсмертні, на відміну від 9 класіників?! І ще в Україні хіба зменшилася захворюваність, порівняно з минулим 2020 роком? Минулорічним випускникам ж відмінили ДПА!!! Не всі ж діти вступають у Заклади Вищої Освіти (їм ЗНО не потрібно), от і зменшилася б кількість учасників тестування (ДПА у формі ЗНО) й шанси захворіти. Чомусь же масові зібрання не дозволяються?! І давайте вже бути чесними, дітей же ж можна "трішки" прихворівшими відправити на екзамени, бо атестат же треба отримати. І не дай Боже захворіти - не факт, що до додаткової сесії "вичухаєшся". Хто перехворів на Covid (звісно, не в легкій формі) прекрасно знають, що сили не вертаються ще довго, я вже мовчу про проблеми з сердцем і нервовою системою (увагою, зосередженістю тощо) та й субфебрильна температура після бронхітів і пневмоній може ще довго триматися. До речі, я не за відміну самого ЗНО!!! Але все ж діти в умовах сьогодення будуть змушені ризикувати здоров’ям...
Коментувати
Владислава
Я с города Черкассы регистрировалась, это Киевский сайт, но не город. Мне 10 или 24 сдавать?
Рукописи не горять
А ось цікаво, для перенесення термінів може потрібно вносити зміни до Постанови КМУ від 22 березня 2021 р. № 230, якою дозволили "брати участь у заходах з оцінювання якості освіти”? Чи до якогось іншого ЮСТОВАНОГО та офіційно опублікованого НПА МОН чи УЦОЯО? Чи такий підхід доцільно застосовувати лише до органів влади з думкою, яких хтось не згоден? А УЦОЯО достатньо видати повідомлення на сайті? Не бачу (само)розвінчувального посту пана Андрія Н.
Олена
З такими темпами у всіх областях його перенесуть, бо статистика не покращується.
Олександр
Ой, як несподівано ))). А пам’ятається пару днів тому була новина "Усі тести ЗНО відбудуться за графіком, – УЦОЯО". І коли я написав, що з такими заявами потрібно бути обережнішими, мене звинуватили ледь не в держзраді та замінусували. Далі буде...
Ніна
Для Олександр: Плутаєте. Мова пару днів назад була про основну сесію. Читайте уважніше. І не підіймайте бурю в стакані
Олександр
Для Ніна: яка буря? Ось новина https://osvita.ua/test/81533/ . А тут мій коментар 17.03.2021 в 21:08
Олександр
Для мовчазних мінусовщиків і блокувальників. А, як вам свіжа позиція Лікарчука? https://www.facebook.com/igor.likarchuk.9/posts/3286744034762050
Коментувати
Оксана
Поясніть, будь ласка, мені таке: до прикладу я зареєструвалась на ПЗНО з укр.мови, але не з’явлюсь у пункт проходження у відповідний день, то я можу внести відповіді ПЗНО з укр.мови он-лайн в особистому кабінеті чи цей ПЗНО з цього предмету обов’язково треба скласти тільки в аудиторіях?
Влад
Для Оксана: всі ЗНО складаються тільки в аудиторіях. І ніяк інакше.
Ольга
Для Оксана: можливо Ви про пробне? Щоб пройти онлайн ЗНО можна зп будь який рік, навіть, пройти онлайн і побачити свої результати.
Оксана
Для Влад: так я ж написала , що маю на увазі ПЗНО - пробне зовнішнє незалежне оцінювання! Я не про основне ЗНО.
Коментувати
Студент ПТУ
В Богородчанському районі, що на Івано-Франківщині, також обмежений рух транспорту. Питання: як діти повинні прибути до пункту здачі екзамену тут?
Батько
Який сенс пробного ЗНО 24,якщо в інших регіонах буде 10 і всі завдання будуть у вільному доступі,якщо переносити то переносити потрібно всім
Oksana
Для Батько: 100%
Якось так
Для Батько: "ми (УЦОЯО) просимо тих учасників, які проходитимуть оцінювання пізніше, до 24 квітня утриматися від ознайомлення із матеріалами тестів, на які вони були зареєстровані. Це важливо, щоб отримати максимальний ефект від проходження тестування в аудиторії і якнайкраще зрозуміти, на що очікувати під час основної сесії ЗНО. Бути чесним із собою – єдиний спосіб досягти найвищих результатів". А може поширимо таку "прогресивну" пораду на основне ЗНО? Чи все ж таки надрукуємо для них зошити з іншими завданнями? Як на додаткову сесію.
Ніна
Батько, Oksana і Якось так! Пробне ЗНО не полягає тільки у знайомстві із зошитом. Прикладів цих зошитів та оцифрованих завдань з них доволі багацько в інеті. На пробне ЗНО йдуть діти для ознайомлення з процедурою, щоб відчути як воно писати не з "рідними" вчителями, а з незнайомими людьми та іншими учнями. Так що нічого страшного у цій пропозиції немає. Заспокойтесь
Коментувати