Учасникам пробного ЗНО надіслані запрошення

Учасники пробного зовнішнього незалежного оцінювання отримали запрошення для участі у тестуванні

Учасникам пробного ЗНО надіслані запрошення

Учасники пробного зовнішнього незалежного оцінювання отримали запрошення для участі у тестуванні.

Електронні запрошення-перепустки розміщені в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Для входу до особистого кабінету учасника пробного ЗНО необхідно увести логін та пароль, отримані від регіонального центру.

В запрошеннях зазначена адреса пункту пробного тестування та час проведення ЗНО.

Аби роздрукувати запрошення-перепустку, потрібно скористатися опцією «Сформувати запрошення-перепустку». Документ сформується у форматі PDF і завантажиться автоматично.

Пробне ЗНО з усіх навчальних предметів відбудеться 10 квітня 2021 року. Запрошення-перепустка є одним з необхідних документів для допуску учасника в пункт тестування.

Як відомо, пробне ЗНО надає можливість майбутнім абітурієнтам ознайомитись з процедурою проведення та відчути атмосферу «реального» тестування. Тестові завдання ПЗНО є аналогічними з тими, що використовуються під час зовнішнього оцінювання.

Регіональні центри оцінювання якості освіти:

Важливо! Результати пробного ЗНО не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до закладів вищої освіти.

БІЛЬШЕ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗНО 2021

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
25.03.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дарья
Коли будуть надіслані запрошення на основну сесію? У тому році вже з початку квітня дітям надходили запрошення
Тетяна
Відбудеться пробне зно у Києві? Транспорт по спецперепусткам, жорсткі обмеження. А вчителі зможуть доїхати чи їм також на таксі кататися?
Ольга
Чи відбудеться це пробне ЗНО і в якому форматі? Мені прийшло запрошення до школи, куди потрібно їхати не одним видом громадського транспорту, хоча школи в одному районі. Київ, жорсткий карантин, вхід до громадського транспорту лише за спец.перепустками.
Antonina
Для Ольга: таксі або автівка. Ну, такі складні часи. Треба підлаштуватися
Ольга
А таксі Ви мені оплатити? І ще й вчителів заоодно покатаєте до місць проведення й назад? Можливо,треба було б краще провести логістичну роботу, а не тупо рандомно запрошення-перепустки поробити?
Людмила
Роздрукували запрошення. Ні печатки, ні від кого. Може неправильно сформували. У всіх так.
Коментувати