10 квітня відбудеться пробне ЗНО

В суботу в Україні, за виключенням трьох регіонів, відбудеться сесія пробного тестування

10 квітня відбудеться пробне ЗНО

В суботу 10 квітня в Україні, за виключенням трьох регіонів, відбудеться сесія пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

Увага, через обмеження роботи громадського транспорту пробне ЗНО у Києві, Миколаївській та Чернігівській областях буде проведено 24 квітня.

Вхід учасників до пунктів тестування відбуватиметься за наявності: паспорта (або іншого документа, що посвідчує особу) та запрошення-перепустки.

Запрошення-перепустка розміщена в особистому кабінеті учасника пробного ЗНО на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Цього року, зважаючи на епідеміологічну ситуацію, учасники пробного тестування зможуть скласти лише один тест.

Водночас учасники матимуть можливість завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів і пройти тестування вдома, після чого внести свої відповіді у форми на спеціальному сервісі для визначення результатів.

Результати пробного ЗНО будуть оприлюднені на інформаційних сторінках учасників до 16 квітня.

Важливо! Результати пробного ЗНО не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до закладів вищої освіти.

БІЛЬШЕ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗНО

Для отримання важливої інформації про проведення ЗНО приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
09.04.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Бартосевич Оксана Володимирівна
Минулого року, коли булр по 50-60 людей хворих щодня- перенесли ЗНО, а сьогодні, коли 22 тис. і хворіє масово молодь, будуть проводити як раз в пік епідемії...Де здоровий глузд?