Відбулось зовнішнє оцінювання з історії України

Правильні відповіді на завдання тесту зовнішнього оцінювання будуть оголошені 10 липня

Відбулось зовнішнє оцінювання з історії України

В Україні триває третій тиждень проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання. У четвер відбулось тестування з історії України.

Тест з історії України складався з 60 завдань, на виконання яких учасникам було відведено 150 хвилин.

Результат виконання завдань №1-30 («Історія України ХХ – початку ХХІ століття») за вибором випускника може бути зарахований як державна підсумкова атестація з історії України.

Результат виконання завдань всього тесту буде використовуватися під час прийому до вишів України.

Максимальна кількість тестових балів, яку може отримати учасник ЗНО з історії України, правильно виконавши всі завдання №1-30, що будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація, дорівнює 47 балам.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи - 94 бали.

З метою інформування учасників зовнішнього незалежного оцінювання 10 липня будуть опубліковані правильні відповіді на завдання тесту. Див. розділ Відповіді на тести ЗНО.

Установлення порога «склав/не склав» та визначення результатів ЗНО з історії України відбудеться за підсумками засідання експертної комісії з питань визначення результатів ЗНО, що буде проведено 24 липня. Цього ж дня будуть опубліковані таблиця відповідності тестових балів оцінкам за шкалою від 1 до12 балів та таблиця переведення тестових балів з історії України у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Результати тестування будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників ЗНО до 25 липня.

Після цього навчальні заклади отримають результати державної підсумкової атестації своїх учнів з історії України.

Учасники тестування, які не змогли взяти участь в зовнішньому оцінюванні через об'єктивні причини, можуть протягом 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.

Додаткове тестування з історії України відбудеться 06 серпня.

ЯК РОЗРАХУВАТИ БАЛ ЗНО З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ

Для отримання оперативної інформації про перебіг ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
09.07.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тетяна
Колись не було тих ЗНО,все було простіше,поступали хто куди хотів і без зно,аби гроші були.А зараз зробили такий дурдом,що цих дітей поділили на розумних і на тупих. А за шкільну програму взагалі мовчу,не кожен дорослий зрозуміє,не те що дитина.Колись жили без того зно і всі діти були однакові,а не забивали голови тим що не потрібно.
М
Для Тетяна: Правильно,тупим дітям це зно зовсім не потрібне,більш того-шкідливе.Діти нєрвнічают,потєют і нічего нє понімают.А раньше занесли через нужних людєй -і все,дитина вже поступила.Але скоро наш золотий Народний Презедент Володимир Олександрович Зеленський відмінить своїм пріказом це дурне зно і буде харашо,як раньше.
Юля
Президент
М
ПреЗедент
Коментувати
Marina
Зачем было в 40 градусную жару назначать зно.Мой ребенок страдал от жары,в маске,в помещении душно,его место было возле окна на солнце.Все это мешало созредоточиться.Нужно создать условия проведения зно,а не издеваться над детьми.Порог нужно опустить сильно,а то и вообще убрать!
Влад
Треба було не йти на зно, сидіти дома.
Марат
Влад ,вот ты и сиди дома. Чего умничаешь ?
Marina
Влад,Вы бессердечный человек!Жаль Вас!
Коментувати
Світлана
Вчили по програмі,встигли двічі вивчити всі теми ЗНо з історії України, але завдання складні, особливо документи. Якщо врахувати специфіку навчання цього року, то потрібно знизити пороговий бал. Додайте до цього спеку +36 у кабінеті, маску, від якої пітніють окуляри"маска повинна закривати носа і рота..."( тричі заходили і перевіряли чи правильно вдягнуті маски).
Елена Гунько
Хто жаліється, той значить програму в очі не бачив. А тепер розказує що завдання погані. Вчіть по програмі і по минулорічних тестах.
Альона
Для Елена Гунько: я особисто зробила купу помилок там де не відповідало програмі , на жаль , ніколи не чула про трагедію під містом Базар , а дата розпуску думської партії не є частиною дат , для обов’язкового вивчення
Елена Гунько
Другий Зимовий похід є в програмі. Якщо ви думаєте що завчите якусь дату і не будете знати про що там ідеться, то вам це не допоможе.
Світлана
Якщо людина не знає хоч однієї події з 4-х, вірну хронологію вже не встановить. І що це за виправдання? Все що є в тестах, має бути доступне для попередньої підготовки, все без виключення.
Коментувати
Віталій
Нам обіцяють зменшити порогові бали. Але ніхто не говорить про те , що таблиця пробного зно з історіі 2020 дуже відрізняється від таблиць 2018,2019. 2018 - 70 тестових балів - 180; 2019 - 180 б; пробне 2020 - 167балів? Що це? Нас мають за дурнів. Різниця у 13 балів!
Альона
Для Віталій: через це хай підвищують поріг а не понижують! Зниження порогу дає переваги лише для тих хто стоїть на межі та не знає чи отримає склав чи не склав. Я особисто переживаю за те як переведую мої 87 тестових балів
Дар'я
Для Віталій: така різниця у балах через те, що самі випускники підняли свій рейтинговий бал, тому що багато хто списав на 190+,а так якщо пологовий знизиться, то бал навпаки піднімається. Я хочу надіятись на те, що так воно і буде.
Коментувати
АМИНОВА ТАТЬЯНА те
Скажите пожалуйста если сын поставил галочки а надо хрестики это будет защитано а то очень переживаю
Володимир
Для АМИНОВА ТАТЬЯНА те: ні, все шо крім хрестика неправильно, ПК рахує помилкою
Альона
На жаль навіть , якщо хрестики не від краю до краю , то їх може не зарахувати , а галочки тим більше
Снежанна
Ну вы прям "успокоили" маму!)
Коментувати
Володимир
Складав і ухуєаав ребят де документи 20 століття про автономність і незалежність? Де корона Данила Галицького? Йобаний в рот де питання по створенню Гетьманства і Зруйновання? Сука про стоянки Мізин і Королеве, ви шо прихуїли з такими питаннями вони не фист тяжкі но питання про Конституцію та відданий ядерний потенціал та питання про слов’янів та їх обєднання теж мало би бути, Давайте підмишемо петицію про те шо Депутати і Міністри на посаді здаватимуть ЗНО, а міністр Науки і ті шо за неї відповідають з всіх шкільних предметів би ЗНО здавали, вирішили повністю затупити всіх я бачу шо питань реально тих шо тре всім знати з Історії України нема а багато мотлоху зайвого
Veronika
Для Володимир: +++ , більшість людей в шоці , була надія , що у зв’язку з подіями у країні хоча б дітей так не розчарують на тому зно , але все намарно . Завдання запутані і незрозуміло звідки (
Володимир
Господи я навіть офігів шо не було питань про окупацію Криму і Президента втікача а такі питання мають бути сто відсотків, навіть "Із варяг у греки не було" Про Жовті води і Помаранчеву революцію та революцію гідності тоже всі забули, Небесна сотня я в шоці взнав хто складав цю фігню приїхав і єбало начистив бо мерзота офігіває там на посадах
Val
Для Володимир: Рано еще новейшую историю выставлять. Она слишком политизирована и создает определенный раскол в обществе. Нужно подождать лет 20, тогда уже можно будет посмотреть на эти события абстрагировано, без привязки к политике.
Коментувати
Тетяна Ю
Завдання жахливі просто!!! НЕАДЕКВАТНІ!!! Цікаво, хто ж автори...Діти страшно розчаровані.
Den
Для Тетяна Ю: В чем разочарованы? В своих способностях? Или в излишней придирчивости государства, которое не дает налегке нищенскую подачку в виде халявного образования? Ничего страшного, смогут поступить в следующем году, более основательно подготовившись. Ну, или через 2 года, если под призыв попадут...
Володимир
Для Den: в такому випадку лібше закордон і там взяти освіту та жити а ніж тут
Світлана
Для Den: або на клубнічку, да?діти готувались рік, а в результаті знущання просто. Ніяких важливих дат чи подій, все висмоктане з пальця.
Коментувати
Veronika
Цьогоріч ЗНО з історії можна було б і вгадати , завдання дійсно виглядали не важкими , та от інколи траплялись ну дууже дивні , або відповіді важко давалось підібрати , бо були вагання ...а найсмішніше коли написала "правильно" , а в кінці , через сумніви , чи як це пояснити ) переправила на "неправильно "????чесно, це в голову дурна ідея прийшла , краще вже не повертатись до тих питань на які відповідь вже дана ...на майбутнє будемо знати)
Veronika
Для Veronika: Доречі , не готувалась конкретно і цілісно , але в матеріалі орієнтувалася , думаю не дуже добре написала , бо звіряла там є над чим поплакати ,аби прохідний був...сумно
Коментувати
Світлана
І ще питання про "безрідний космополітизм", підручник акцентує увагу не на національній складовій, а саме на класовій, що цькуванню піддавалася інтелігенція.
Елена Гунько
Для Світлана: це тест минулих років. І там вірна відповідь антисемітизм
Світлана
При чому тут роки тесту? сам тест, конкретно в підручнику за 11 клас акцентується увага, що це цькування проти інтелігенції і потім вже згадано, що під нього підпадали євреї. Ви можете сказати, що це ярлик навішувався тільки євреям?
Катя
Кампания против интеллигенции это Ждановщина. Безродный космополитизм это именно против евреев
Коментувати
Anastasia
Вопросы были адекватные, я бы даже сказала элементарные, если ты реально готовился, то набрать высокие баллы можно было запросто;)
Valentina
Питання 48 - дата, якої немає в програмі.... Є в довіднику Кульчицького на стор. 222 (2015р.) Навіщо тоді перелік дат у програмі?
Елена Гунько
Для Valentina: програму перегляньте. Там ця дата є.
Valentina
Для Елена Гунько: тема 12 - не бачу я цю дату...
Максим
Для Valentina: Ця дата є в загальному переліку дат до зно
Коментувати
Світлана
Притання не адекватні, особливо 27, про трагедію під містом Базар де мали шукати інформацію і знати, що це буде в ЗНО? І питання 48 про греко-католицьку церкву? І взагалі, шановні фахівці центру оцінювання знань, якщо ви даете уривки з документів, давайте в програмі підготовки перелік ДОКУМЕНТІВ, а то діти вчать події, дити роки, а отримують загадки з уривками.
Тетяна Ю
Для Світлана: слушне Ваше зауваження, підтримую!
Наталя
А ще було питання пов’язане з видатними татарами, але з них усіх нам відомий лише Джамілєв. В попередні роки та й в підручник11-го класу це п тання ніяк не висвітлювалося
Коментувати
Альона
Багато хто скаржиться на складні завдання , проте якщо поглянути , то там було завдання по картині Шевченка , яку просто зображували в кожному підручнику з літератури. Пам’ятаю в 8 класі ця картина була навіть на палітурці . Згадайте завдання по коренізації чи серію завдань по Дзюбі + якщо мати хоча б загальне уявлення про предмет можна було б отримати крутий результат
Учитель
Для Альона: " Катерина"-дуже відома картина Т. Г Шевченка. Є предмет " Мистецтво", на якому вивчаються усі пам`ятки, які входять до ЗНО з історії України. І будівля банку " Дніпро" як приклад модерну в архітектурі України теж
Senkevich
Банку "Дністер".
Учитель
Так, так, " Дністер" Вибачаюся
Коментувати
1
Все кто недоволен должен понимать, что иногда нужно немного пострадывать.
ВАЗ
В целом нормальные задания. Все крымско -татарские деятели есть в программе ЗНО. Надо было подготовиться. Кроме того, обращаю внимание, что предмет называется "История Украины", а не "История украинского этноса". В этом году ЗНО легче прошлогоднего.
Алл
Перша частина була складною , а от друга дуже простенька,.,.
malibushka978@gmail.com
Меня интересует вопрос: Какое отношение имеет к истории Украины , автор национального гимна крымских татар? или издатель тюркской газеты? Они сделали вклад для своего народа , но не для Украины как страны !!! Что за бредовый вопрос? Или наши создатели осознано делают детей идиотами, чтоб создать рабов в стране?
lasqa
Для malibushka978@gmail.com: Для ВАЗ: задание добавили чтобы подсосать татарам и крыму, вот и все, не ищите других причин
Учитель
та й питання такого у програмі немає
User01
Для Учитель: У програмі, є усі 4 імена, які були у 25 завданні.
Коментувати
K
Для Правда: є певна кількість людей , які треба знати на зно, той хто по кожному все зрозумів не мав там помилок . Не бачу причини чому скаржитися. Просто вибрали людей які з’єднані з татарами . Було б з’єднано з живопис ми побачили б там Яблонську , Касьяна , Кричевського або Самокиша і нічого дивного в тому немає
Мда
Можливо не в тему, але в класі було 30 дітей. Це законно? Один клас умовно розділили на 2 частини, перших 15 парт на початку сказали , що то якби 1 аудиторія, а інші 15 -2 аудиторія. При цьому це все в одному класі. Можливо я чогось не розумію і так можна було, але особисто мені заважало, коли 25 людей перед мною виходили з класу, шурхотіли і забирали речі. Будь ласка, скажіть так мало бути?
Не історик
Для Мда: Ні. В аудиторії повинно бути не більше 15 учнів
Аліна
Для Мда: те ж саме було. дуже заважало
....к
В мене було те саме на українській . Напевне ви були просто в дуже великому приміщенні. В моїй школі переобладнали їдальню та спортзал , бо є певні вимоги , щодо площі аудиторії а таких великих класних кімнат , на жаль , не вистачило на усіх охочих скласти цей іспит. Впринципі трохи не комфортно , але потерпіти можна
Коментувати