Osvita.ua ЗНО Розрахунок бала ЗНО ЗНО-2018: Як розрахувати бал з історії України
ЗНО-2018: Як розрахувати бал з історії України

Тестовий бал ЗНО з історії України обчислюється як арифметична сума всіх набраних балів за кожне виконане завдання тесту

ЗНО-2018: Як розрахувати бал з історії України

Визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з історії України здійснюється у два етапи. На першому етапі визначається тестовий бал учасника зовнішнього оцінювання (максимум – 94 бала). На другому етапі, на основі тестового бала визначається рейтингова оцінка результатів учасника зовнішнього оцінювання за 200-бальною шкалою, що використовується при складанні рейтингового списку абітурієнтів при вступі до вузів України.

Також результати тестування з історії України кожного абітурієнта будуть переведені в оцінку за шкалою 1-12 балів для зарахування результатів ЗНО як державної підсумкової атестації.

Як державна підсумкова атестація з історії України буде зараховано виконання завдань №1-30 (максимум 47 балів за завдання ДПА).

ЯК РОЗРАХОВУЄТЬСЯ ТЕСТОВИЙ БАЛ

Завдання з вибором однієї правильної відповіді – тест містить 46 завдань з вибором однієї правильної відповіді (№1-23 та №31-53), що оцінюються в 0 або 1 бал: 1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді не надано.

Завдання на встановлення відповідності - тест містить шість завдань на встановлення відповідності (№24-26 та №54-56), що оцінюються в 0, 1, 2, 3 або 4 бали: 1 бал за кожну правильно встановлену відповідність («логічну пару»); 0 балів, якщо не вказано жодної правильної «логічної пари» або відповіді на завдання не надано.

Завдання на встановлення правильної послідовності - тест містить 4 завдання на встановлення правильної послідовності (№27-28 та №57-58), що оцінюються в 0, 1, 2 або 3 бали: 3 бали, якщо правильно вказано послідовність усіх подій; 2 бали, якщо вказано першу та останню події; 1 бал, якщо вказано або першу, або останню подію; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь або відповідь на завдання не надано.

Завдання з вибором трьох правильних відповідей із семи запропонованих варіантів відповіді (з короткою відповіддю множинного вибору) - тест містить чотири завдання (№29-30 та №59-60) з вибором трьох правильних відповідей із семи запропонованих варіантів відповіді (з короткою відповіддю множинного вибору), що оцінюються в 0, 1, 2 або 3 тестових бали: 1 бал за кожну правильно вказану відповідь (цифру) із трьох можливих; 0 балів, якщо не вказано жодної правильної відповіді (цифри), або відповіді на завдання не надано. Порядок написання цифр значення не має.

Максимальна кількість балів, що зможе набрати учасник тестування за виконання завдань державної підсумкової атесації, дорівнює 47 тестовим балам. Максимальна кількість балів, що може набрати учасник тестування правильно виконавши всі завдання тесту з історії України, – 94.

ЯК РОЗРАХОВУЄТЬСЯ РЕЙТИНГОВИЙ БАЛ

Для отримання результатів учасника зовнішнього оцінювання за 200-бальною шкалою використовується Таблиця переведення тестових балів в рейтингову шкалу від 100 до 200 балів.

Таблиця переведення тестових балів у рейтингову шкалу від 100 до 200 балів оприлюднюється Українським центром оцінювання (УЦОЯО) тільки після перевірки правильності виконання завдань кожного учасника тестування та визначення порогового бала «склав / не склав».

Таблиця переведення тестових балів має бути оприлюднена не пізніше 21 червня 2018 року. Зазначена шкала є рейтинговою, оскільки вказує на місце результату зовнішнього незалежного оцінювання особи серед результатів інших учасників тестування з історії України.

При розрахунку зазначеної шкали не будуть братися до уваги результати учасників тестування, які не подолали пороговий тестовий бал за результатами тестування. Пороговий бал визначають групи експертів, які аналізують фактичне виконання тестових завдань учасниками тестування та на підставі цього аналізу встановлюють кількість тестових балів, що визначають пороговий тестовий бал з історії України. Учасники ЗНО, які не подолають визначений пороговий тестовий бал, вважатимуться такими, хто не склав тест.

Слід зазначити, що визначення рейтингової оцінки за таблицями переведення тестових балів минулих років буде неточним. Рейтинговий бал може суттєво відрізнятися враховуючи різні рівні тестів та різні фактичні результати виконання тесту учасниками тестування. Таблиці переведення тестових балів минулих років ви можете подивитись за наступним посиланням.

Таблиця переведення тестових балів в оцінку за шкалою 1-12 балів також публікується після перевірки правильності виконання завдань кожного учасника тестування з історії України не пізніше 21 червня 2018 року.

ОРІЄНТОВНИЙ РОЗРАХУНОК БАЛА ЗА ШКАЛОЮ 2017 РОКУ

Для отримання орієнтовного значення власного рейтингового бала за шкалою 100-200 балів уведіть свій тестовий бал у поле нижче (максимум 94 бала):

Введіть свій тестовий бал:

Для отримання орієнтовного значення власного бала за шкалою 1-12 балів уведіть свій тестовий бал за завдання тільки з української мови у поле нижче (максимум 47 балів):

Введіть свій тестовий бал:

Освіта.ua
02.06.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Популярні новини
Опубліковані відповіді на тест ЗНО з української мови Опубліковані правильні відповіді на завдання тесту ЗНО з української мови та літератури, що був проведений 24 травня
Відбулось ЗНО з української мови і літератури Правильні відповіді на завдання тесту зовнішнього оцінювання будуть опубліковані у п'ятницю 25 травня
ЗНО з української мови і літератури: напередодні тестування У четвер, 24 травня стартує основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року
Онлайн розрахунок тестового бала ЗНО з математики Учасники ЗНО з математики без зайвих зусиль можуть визначити свій тестовий бал
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
олег
1в 2а 3б 6р 8f 9а 10в як порахувати оцінки за зно моі бали
Анна
Навіщо було робити на завдання з чотирима балами три ви знущаєтесь????
Юля
Допоможіть розрахувати конкурсний бал і коефіцієнт конкурсного бала.. я чомусь не можу в цьому розібратись..
невідома
Якщо балів набрано 30 з 94, а дпа 16, я здала? Як потрібно вираховувати бали?
Справедливість
Я набрав 40 тестових і мене 136 і оцінка 6 а набирали 28 і пише 102 і оцінка також 6 як це розуміти
Віталій
За 25 років незалежності історія змінювалась 3 рази під родичів різних президентів, під матусь міністрів освіти і тепер такий високий бал рейтингу як на мене він не повинен перевищувати 16.
COS
Для Віталій: Віталій, 16- це маленький прохідний. Якщо було 94 питання, і до них було 4 правильних відповідей, то 94/4=23,5. Вважаючи, що історію переписували, можна понизити поріг до 20-21 тестових балів. Далі вже нікуди понижувати.
Віталій
Ну так зробіть це вже дасть надію на навчання понад 12000 абітурієнтів будувати своє майбутне в Україні а не за кордоном, бо враховуючи вартість навчання там вигідніше не тільки матеріально. А ще мені здається що основний лейтмотив високіх балів забеспечити безкоштовні місця для навчання електорату з окупованих територій....
Коментувати
Сергій
З української мови 24 а історія 27 це що історія важливіша за мову? Чи істиричний зріз знань дуже інформативний? Зробіть всі предмети по 25 мінімум.
COS
Для Сергій: З української мови було 84 тестових балів. Було 5 відповідей в кожному варіанті, тобто 84/5=16,8. Нехай твір в середньому напишуть на 6 тестових балів. Тобто 16,8+6=22,8. 23-24 в самий раз з укр. мови. З історії 94/4=23,5. 24-оптімум, але враховуючи, що її переписували- то оптіум 20-21.
Anna
Для Сергій: просто украинский язык обязательный для всех, в том числе и для тех кто собирается связать свою жизнь с математикой, медициной и тд + для многих жителей Украины украинский не является родным т.к. в жизни они говорят на русском. Историю же пишут люди которые уже сделали свой выбор в пользу этого предмета, то есть по идеи он является их сильной стороной и тербования соответственно выше + учитывается порог слепого угадывания, он по истории выше т.к. нет открытых заданий.
Коментувати
Віктор Черниш
Якщо комп’ютер помилково не зарахував чотири бали з історії , чи потрібно щось робити? Я звірив правильні відповіді зі своїми.
COS
Для Віктор Черниш: Передивись бланки відповідей ще раз. Можлива ти помилився сам. В крайньому випадку подавай апеляцію, якщо ти вважаєш, що тебе не правильно оцінили.
Коментувати
Сергій
якщо по історії тестовий 2017 бал 26 дпа-13 здав чи ні
COS
Для Сергій: Ех, тобі не вистачило одного балу до здав. Прохідний 27.
Коментувати
Арина Трандина
Я набрала 29 из 96 это сдал или нет??? вот не могу понять
COS
Для Арина Трандина: 29 із 94. Здала- 111.
Коментувати
Аліна Лазебна
Я набрала 35 правильных ответов, но у меня 119б - это правильно????
Софія
Сьогодні встановили прохідний тестовий бал з історії -27 балів. Скажіть будь ласка, цих 27 балів треба набрати з усього ЗНО чи лише з ДПА?
Anatoly Dukhnichenko
Для Софія: з усього
Коментувати
Рина
30 правильних це здала???за пороговим балом 2017
Олег
Скажіть будь ласка 33 тестових балів , а за шкалою 200 виходить 117 ,чи правильно розрахований бал
Коментувати
Юра
я поступлю в мед з балами укр. мова 179, біологія 180.
Anatoly Dukhnichenko
Для Юра: как бог даст))
Коментувати
Артем
122 - это сдал,или не сдал? Не понимаю! Набрал 33 правильных ответа!
Анастасія
Для Артем: Здав
Коментувати
Яна
Добрий день, підкажіть будьласка, чи є шанс вступити на державне з такими балами (приблизно): Укр.мова - 175 Історія - 163 Географія - 154
Підорас
Для Яна: Нема! Тільки до війскових вузів
Аня Спасская
конечно есть, только вуз подобрать надо
Коментувати
Dovbush
Доброго вечора! Скільки 9-ток може бути для отримання срібної медалі?
Оксана
Для Dovbush: 2
Коментувати
Гобіка
Доброго вечора. Ніяк не можу дочкатися результатів ЗНО якшо я маю 150 балів з історії то це яка оцінка за 12-ти бальною шкалою(хоча б приблизно)???
Olo
Для Гобіка: 6-7 балів.
Віка
Для Гобіка: рахуй окремо перших 30 запитань, 31-60 не входить до балу дав
Віка
Для Гобіка: *дпа
Коментувати
Аня
Добрий вечір.Я Написала укр.мову на 163 історію 165 та біологію на 157. Чи зможу я поступити на бюджет в медичну академію?
Аліна
Якщо я написала ЗНО на 37 балів, то я склала чи ні?
Віка
Для Аліна: більш всього, що так, поріг до 30 балів
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!