Osvita.ua ЗНО Розрахунок бала ЗНО ЗНО-2019: Як розрахувати бал з історії України
ЗНО-2019: Як розрахувати бал з історії України

Тестовий бал ЗНО з історії України обчислюється як арифметична сума всіх набраних балів за кожне виконане завдання тесту

ЗНО-2019: Як розрахувати бал з історії України

Визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з історії України здійснюється у два етапи. На першому етапі визначається тестовий бал учасника зовнішнього оцінювання (максимум – 94 бала). На другому етапі, на основі тестового бала визначається рейтингова оцінка результатів учасника зовнішнього оцінювання за 200-бальною шкалою, що використовується при складанні рейтингового списку абітурієнтів при вступі до вузів України.

Також результати тестування з історії України кожного абітурієнта будуть переведені в оцінку за шкалою 1-12 балів для зарахування результатів ЗНО як державної підсумкової атестації.

Як державна підсумкова атестація з історії України буде зараховано виконання завдань №1-30 (максимум 47 балів за завдання ДПА).

ЯК РОЗРАХОВУЄТЬСЯ ТЕСТОВИЙ БАЛ

Завдання з вибором однієї правильної відповіді – тест містить 46 завдань з вибором однієї правильної відповіді (№1-23 та №31-53), що оцінюються в 0 або 1 бал: 1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді не надано.

Завдання на встановлення відповідності - тест містить шість завдань на встановлення відповідності (№24-26 та №54-56), що оцінюються в 0, 1, 2, 3 або 4 бали: 1 бал за кожну правильно встановлену відповідність («логічну пару»); 0 балів, якщо не вказано жодної правильної «логічної пари» або відповіді на завдання не надано.

Завдання на встановлення правильної послідовності - тест містить 4 завдання на встановлення правильної послідовності (№27-28 та №57-58), що оцінюються в 0, 1, 2 або 3 бали: 3 бали, якщо правильно вказано послідовність усіх подій; 2 бали, якщо вказано першу та останню події; 1 бал, якщо вказано або першу, або останню подію; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь або відповідь на завдання не надано.

Завдання з вибором трьох правильних відповідей із семи запропонованих варіантів відповіді (з короткою відповіддю множинного вибору) - тест містить чотири завдання (№29-30 та №59-60) з вибором трьох правильних відповідей із семи запропонованих варіантів відповіді (з короткою відповіддю множинного вибору), що оцінюються в 0, 1, 2 або 3 тестових бали: 1 бал за кожну правильно вказану відповідь (цифру) із трьох можливих; 0 балів, якщо не вказано жодної правильної відповіді (цифри), або відповіді на завдання не надано. Порядок написання цифр значення не має.

Максимальна кількість балів, що зможе набрати учасник тестування за виконання завдань державної підсумкової атесації, дорівнює 47 тестовим балам. Максимальна кількість балів, що може набрати учасник тестування правильно виконавши всі завдання тесту з історії України, – 94.

ЯК РОЗРАХОВУЄТЬСЯ РЕЙТИНГОВИЙ БАЛ

Для отримання результатів учасника зовнішнього оцінювання за 200-бальною шкалою використовується Таблиця переведення тестових балів в рейтингову шкалу від 100 до 200 балів.

Таблиця переведення тестових балів у рейтингову шкалу від 100 до 200 балів оприлюднюється Українським центром оцінювання (УЦОЯО) тільки після перевірки правильності виконання завдань кожного учасника тестування та визначення порогового бала «склав / не склав».

Таблиця переведення тестових балів має бути оприлюднена не пізніше 25 червня 2019 року. Зазначена шкала є рейтинговою, оскільки вказує на місце результату зовнішнього незалежного оцінювання особи серед результатів інших учасників тестування з історії України.

При розрахунку зазначеної шкали не будуть братися до уваги результати учасників тестування, які не подолали пороговий тестовий бал за результатами тестування. Пороговий бал визначають групи експертів, які аналізують фактичне виконання тестових завдань учасниками тестування та на підставі цього аналізу встановлюють кількість тестових балів, що визначають пороговий тестовий бал з історії України. Учасники ЗНО, які не подолають визначений пороговий тестовий бал, вважатимуться такими, хто не склав тест.

Слід зазначити, що визначення рейтингової оцінки за таблицями переведення тестових балів минулих років буде неточним. Рейтинговий бал може суттєво відрізнятися враховуючи різні рівні тестів та різні фактичні результати виконання тесту учасниками тестування. Таблиці переведення тестових балів минулих років ви можете подивитись за наступним посиланням.

ЯК РОЗРАХОВУЄТЬСЯ БАЛ ДПА

Результат виконання завдань №1-30 («Історія України ХХ – початку ХХІ століття») за вибором випускника може бути зарахований як державна підсумкова атестація з історії України

Максимальна кількість балів, яку може отримати учасник ЗНО з історії України, правильно виконавши всі завдання № 1-30, що будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація, дорівнює 47 тестовим балам.

Таблиця переведення тестових балів в оцінку за шкалою 1-12 балів також публікується після перевірки правильності виконання завдань кожного учасника тестування з історії України не пізніше 25 червня 2019 року.

ОРІЄНТОВНИЙ РОЗРАХУНОК БАЛА ЗА ШКАЛОЮ 2018 РОКУ

Для отримання орієнтовного значення власного рейтингового бала за шкалою 100-200 балів уведіть свій тестовий бал у поле нижче (максимум 94 бала):

 
Введіть свій тестовий бал:

 

 

 

Для отримання орієнтовного значення власного бала за шкалою 1-12 балів уведіть свій тестовий бал за завдання тільки з української мови у поле нижче (максимум 47 балів):

 
Введіть свій тестовий бал:

 

 

 

 

Освіта.ua
04.06.2019

Популярні новини
Вартість пробного ЗНО у 2020 році складатиме від 138 до 150 грн Регіональні центри оцінювання визначили вартість участі у пробному зовнішньому оцінюванні
Затверджено характеристики тестів ЗНО 2020 року Український центр оцінювання затвердив характеристики тестів зовнішнього оцінювання
Реєстрація на пробне ЗНО стартує у січні Пробне зовнішнє незалежне оцінювання традиційно буде проведено у березні
Змінено перелік творів на ЗНО з української літератури До програми ЗНО з української мови та літератури додано 11 нових творів української літератури
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Іван
А якщо я набрав тільки 31 правильну відповідь я склав. Підскажіть хтось будьласка пж
Олександр02
Тест містить 4 завдання на встановлення правильної послідовності (№27-28 та №57-58), що оцінюються в 0, 1, 2 або 3 бали: 3 бали, якщо правильно вказано послідовність усіх подій; ’’2 бали, якщо вказано першу та останню події’’; 1 бал, якщо вказано або першу, або останню подію.А якщо в завданні №27 в мене правильні логічна пара перша і друга,а не перша і остання,то скільки я можу отримати тестових балів?
Олександр
А якщо у 27,28 правильно вказані 3,4 відповіді,то скільки балів?Це 1 бал чи два?
Marta
Для Олександр: Якщо правильно вказані перша та остання відповіді , то 2 бали. Якщо правильно вказана перша або четверта відповідь, то 1 бал.
Олександр
А якщо друга і третя вказані правильно?
Катерина
Якщо ви навіть зробили 2 і 3 правильно, а 1 і 4 ні тоді вам зарахують 0 балів.
Коментувати
Выпускник
Что то непонятный ответ в вопросе 58.ответов может быть два!и 1713 верный и 1699 год тоже...некорректный вопрос. Как в таком случае подать аппеляцию? Или создавать петицию.Столько лет проходит ЗНО и никак не могут нормально вопросы писать,при их составлении так и чувствуется "любовь" к нашим детям.
Некоректне питання
Для Выпускник: почнемо з того, що сам я теж зробив там помилку. Проте суть у питанні: дата 1713 - це ліквідація козацтва, а не козацьких полків. Тож це просто важке для розуміння завдання
Olgerd
ліквідація полковосотенного устрою і козацтва - одне й те саме,держу в курсі
Коментувати
Дана
А таблиця переведення балів з історії України 2019 коли буде ?Бо на сайті Ерудит вже є таблиця за 2019 рік .
Настя
Для Дана: на тому сайті може бути тільки таблиця пробного. Таблицю цьогорічну зроблять одночасно з установленням порогового бала, це можливо тільки після обробки всіх робіт, приблизно 20-23 червня, якщо не помиляюсь
Дана
Як вважаєте бал 29 дпа може бути 10 якщо ЗНО складуть абітурієнти трішки гірше ніж мин.рік.Це дуже важливо .Чи такого ще не було за роки ЗНО ,щоб бал робили меншим?
Коментувати
Каріне
Подскажите пожалуйста куда обращаться,если по двум вопросам не засчитано совпадение по одному правильному ответу? В итоге общий бал меньше.
Елена Литвинова
Для Каріне: Такая же фигня, 3 балла не досчитали, подавай апелляцию
Коментувати
Олена
Доброго дня!Скажіть,будь-ласка,якщо дитина з історії набрала приблизно 160 балів,то яка приблизно оцінка за шкалою 1-12???
Данило
Для Олена: Так, отримаєте
Коментувати
Іра
Скажіть правильно 48 тестів,я пройду поріг для медиків 150 балів? ???? По таблиці 2017 це 151, надіюсь ,що нічого не зміниться..
Аноним
52 тестових балів правильно я слав?! ¡!!! ¡!
Міша
Для Аноним: так ви склали
Коментувати
Абітуріент
Не хоче наша освіта зробити приємне випускникам і розбити бали ДПА таким чином: 10 - 27 - 33, 11 - 34 - 40, 12 - 41 - 47. Буде "великолепная семерка"
Василь
Для абітурієнт: Питання 2 з історії України зовсім некоректно тому що воно не стосується періоду 20 ст. Коли розпочинається 20 ст?
Абітурієнт
Готувався 1 день, написав 63 завдання правильно) А щодо 2 завдання ніяких петицій підписувати не потрібно, ви жартуєте? Завдання сформульовано абсолютно нормально: "Україна irredenta" написана у 1895 році, "Самостійна Україна" у 1900, в чому проблема? Хоча я і сам тут помилився (все-таки за 1 день дати всі запам’ятати нереально) та і розумію свою помилку. Досить нити, якщо хтось дуже хоче потрапити в омріяний ВНЗ - сідайте і вчіться, а не чекайте подарунку долі у вигляді пониження прохідного або "некоректного завдання"
Саша
Для Абітурієнт: Мне тоже очень нравятся сказки). Представляете, если бы вы готовились два дня, то ответили бы на все вопросы правильно и получили 200 баллов)
Юрій
Абітурієнт, завдань було всього 60, а не 63. Цікаво як ви здали математику
таня
Заданий 60_ а набрать всего можно 94. Вот и этот паренёк набрал 63
Коментувати
Олеся
интересно, кому молиться, чтобы 27 - 28 по ДПА внесли в шкалу оценки 10, с учетом всех нервов и спорных вопросов
Василь
Вірю, що в центрі оцінювання знань вже переглядали тестові питання з історії України. Якщо не перед друком зошитів та бланків виявили такі жахливі неточності, як для прикладу друге завдання першої частини тесту(20-21 ст.), то хоч тепер вирішать цю проблему на користь учнів. Не можна запитання, що стосується події 19 ст.розміщувати в частині першій тесту. Учень, що здає тест для дпа не може знати цього матеріалу. Взагалі це кричуща халатність тих, що готували тест і допустили друк. А може це елементарне незнання історії? Хто ж тоді складає і перевіряє завдання? Хіба не вчителі історії?
Юра
Я неправильно вніс у бланк А відповіді на задачі з географіі .Відповідь правильна але занесена невірно Чи допоможе оскарження?дайте відповідь....я так запоров 6 завдань ...хоча відповіді і правильні ,але чи зчитає іх комп’ютер? .
Надія
Молодь! На яку офіційну адресу можу відправити свою думку. Тільки той може відповісти на це запитання, хто готував для зно матеріал 19 ст.
Надія
Питання 2 першої частини абсолютно не відповідає часовим рамкам 20 21 ст.Пропоную зараховувати як правильну відповідь всім. Хто здавав тест тільки як ДПА не зобов’язаний цього знати. Та і не знав.
Валентина
Поясніть будь ласка, чому в завданнях №27-28, 57-58 за чотири(4) відповіді зараховується max три (3) бали? Третю відповідність можна було і не встановлювати - за неї бал не зараховується.
Олександра
Пропоную підтримати Петиції із ЗНО з Історії Ураїни щодо питання №2. https://petition.president.gov.ua/petition/45294
Надія
Для Олександра: Погоджуюсь і підтримую повністю твою позицію щодо питання 2. Воно не коректне і не правильне для частини першої тесту, а підходить до частини 2. Не розумію ніяк хто складав такі тести. Це абсурд.
Коментувати
Анжела
Скажіть я написала мову ( 145+) , біологію (175+) , а з історії по таблиці пробного зно 2018 виходить 148,хочу поступити на стомат в ТДМУ, якщо такий результат і залишиться, а у ВНЗ буде недобір,то я таки не поступлю???...
я
Для Анжела: Який недобір. Є умови вступу: третій предмет - не менше 150 балів, якщо у Вас їх не буде, Ви не зможете зареєструватись в електронній базі.
Анжела
Дуже надіюсь,що Міністерство освіти прислухається до абітурієнтів з приводу спірних завдань,особливо 2 , або хоча би не будуть підвищувати прохідний бал,а залишать 2017 р, я так хочу бути лікарем і буде шкода якщо я не доберу 2-ох балів.... І мені здається,що таких багато буде..
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!