Що таке пороговий бал «склав/не склав»

Пороговий бал «склав/не склав» встановлюється щорічно для кожного тесту зовнішнього незалежного оцінювання

Що таке пороговий бал «склав/не склав»

«Пороговий бал» – це мінімальна кількість (сума) тестових балів зовнішнього незалежного оцінювання з певного предмета, отримання яких надає абітурієнту право для участі в конкурсному відборі до закладів вищої освіти.

Пороговий бал «склав/не склав» встановлюється щорічно для кожного тесту зовнішнього незалежного оцінювання та визначається саме для тестових балів, а не рейтингових.

Пороговий бал встановлюється експертною комісією після перевірки правильності виконання завдань всіма учасниками тестування з кожного окремого предмета.

Якщо учасник ЗНО отримав тестовий бал менше встановленого порогового бала він отримує результат зовнішнього оцінювання «не склав» і не має права подавати результат цього тесту до приймальної комісії закладу вищої освіти.

Переведення тестових балів у рейтингову шкалу 100-200 балів відбувається після визначення порогового бала. Тобто, результати абітурієнтів, які подолали «поріг», або отримали тестовий бал на рівні «порогу» будуть переведені у рейтингові оцінки за шкалою від 100 до 200 балів. При цьому «пороговому тестовому балу» у рейтинговій таблиці відповідатиме значення 100 балів.

Інформацію про значення порогових балів «склав/не склав» у минулих роках дивіться у розділі «Результати ЗНО».

ДОРОЖНЯ КАРТА УЧАСНИКА ЗНО

Освіта.ua
10.05.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Альбина
Помогите пожалуйста, пороговый балл в английском 19 тестовых баллов, у меня результат 114 баллов, 26 баллов, я сдала?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!