Завдання та відповіді на тест ЗНО з історії України 2020 року

Правильні відповіді на завдання тесту зовнішнього незалежного оцінювання з історії України 2020 року

Завдання та відповіді на тест ЗНО з історії України 2020 року

Освіта.ua
09.07.2020

Популярні новини
Онлайн-тести НМТ 2023 року з усіх предметів Виконання тестових завдань допоможе майбутнім абітурієнтам оцінити власний рівень підготовки
Пройдіть онлайн тест з української мови НМТ-2023 Виконання таких тестів допоможе майбутнім абітурієнтам оцінити власний рівень підготовки
До переліку НМТ мають включити 4 предмети До переліку НМТ включать українську мову, математику, історію та предмет на вибір
Готуйтесь до ЗНО/НМТ 2024 року онлайн Користуйтесь ефективним онлайн-сервісом для комфортної підготовки до ЗНО/НМТ
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ella
Просто більшість вчителів,методистів та ін. патологічно не вміють складати тести з гуманітарних дисциплін,тому на якомусь етапі вирішили складати щось на зразок завдань,а від тестів в основному відмовились. І що в результаті? Так те ж саме,що і після "рихворм": хаос,плутанина,криза. Завдання також потрібно складати грамотно. Ми прийшли до таких часів,коли професіоналізм стає рідкісним явищем.
Sia
Питання 16...Партійні організації не завжди враховують ту обставину, що останнім часом повернулося з місць ув’язнення значне число осіб реабілітованих або відбувших термін покарання. Серед них є особи, особливо із числа буржуазних націоналістів, які ідейно не роззброїлися. ЦК КПРС вимагає від партійних та радянських органів уживати рішучих заходів до тих, які намагаються відновити свою минулу антирадянську діяльність...» ЦК Компартії України настійно наполягав на включенні до листа ЦК КПРС фрагмента саме такого такого змісту, але в прийнятій 19 грудня 1956р.постанові ЦК КПРС "Про посилення політичної роботи партійних організацій у масах і припинення вилазок антирадянських ворожих елементів" була прийнята інша редакція, яка наведена нижче. Невже наші історики цього не знають? З якою метою ви так заплутуєте дітей? Тим більше що наведений "фрагмент історичного джерела" ніякого відношення не має до ліквідації ГУТабу ? Вчіть історію!
Sia
Все. На цьому закінчую. Хай перевіряють і аналізують ці тести ( якщо цю маячню можна так назвати) і роблять висновки ті, кому це за посадою належить. Там ще дуже багато цікавого. Дуже прикро за якість нашої освіти. За цими безграмотно складеними тестами, за цією "Угадайкою" видаються документи - сертифікати на допуск до вищої освіти. Тут на кожний критичний коментар є одна стандартна відповідь:"Вчіть історію". Хочеться сказати тим, хто ці тести складав:"Вчіть історію"
cosXd
Для Sia: особисто я вважаю, що у них закінчились ідеї, як ще можна перекрутити сенс питання, як ще замінити слова, зміст. Ось у переслідуванні ідеї створення "нових" питань, вони і створюють абсолютні нісенітниці.
Коментувати
Sia
Питання 16. Цитата наведена з купюрами, це ж найгрубіше порушення, спотворення змісту історичного документу. В першоджрелі (мовою оригіналу): "Партийные организации не всегда учитывают то обстоятельство, что за последнее время из мест заключения возвратилось значительное число амнистированных и реабилитированных, а также лиц, отбывших свой срок наказания. Большинство из них включилось в активную производственную и общественно-политическую жизнь и добросовестно выполняет свои гражданские обязанности. Однако есть и такие люди среди вернувшихся, которые злобно настроены против Советской власти, особенно из числа бывших троцкистов, правых оппортунистов и буржуазных националистов, они группируют вокруг себя антисоветские элементы и политически неустойчивых лиц". Таке враження, що тести робили студенти-двієчники, які першоджерел в очі не бачили.
Sia
Питання 41 - це взагалі політ фантазії, чиясь хвора уява. "Турки під час походу «на серце Української козацької держави» як знамено використовували ім’я гетьмана , мається на увазі, Юрія Хмельницького". Як на нього відповідати? Турки не використовували ім я Юрія Хмельницького, тим більше, як якесь незрозуміле знамено. Є історичний факт: турки використовували особу Юрія, поставили його підконтрольним гетьманом. Він особисто брав участь у Чигиринських походах.
2015-й год
В 2015-м году когда я сдавал ЗНО, вопросы по-адекватнее были. 25-й вопрос самый топовый. Зачем Петлюра, Грушевский, Скоропадский. Они вообще ничего для Украины не сделали, то ли дело деятели которых в тесте представили. Хорошо хоть не было вопроса, из разряда -"Цей політичний і державний діяч захистив Україну за власний кошт від російської агресії, отримав Томос і Безвіз, а також багатьма визнається найкращим президентом України".
Porohobot
Для 2015-й год: Цікаво читати таке від 3eLe606ika
Коментувати
Sia
Професійний рівень тих, хто складав тести, просто вражає. Питання 27. База́р — зараз село в Україні, у Народицькій селищній територіальній громаді Народицького району Житомирської області. У 1921 р. це було містечко! Базар ніколи не був містом. Як може професійний історик цього не знати? Таких ляпів - майже у кожному питанні. Дуже хотілося б, щоб наше міністерство освіти дало оцінку якості цього так званого "тесту" і кваліфікаційному рівню тих, хто його скаладав.
Sia
Для ghcdt Ви невірно відповіли на питання 16. Питання 4. У 1920 р. М. Грушевський, виступаючи на зборах соціалістів-революціонерів у Відні, назвав протигетьманське повстання «самим темним місцем в українській революції». Тим, хто складав тести, все стало ясно. Не Було січових Стрільців, бою під Мотовилівкою, Чорноморського кошу, 2-го Запорізького полку, 1-шої Стрілецько-козацької (Сірої) дивізії, нічого не було. Директорія прийшла до влади виключно при підтримці селянських повстань. Ви, як учитель історії, згідні з такою безграмотною постановкою питання? Справа йде про саму суть тестування, мету, з якою воно проводиться, правильність постановки питань і відповідність їх шкільній програмі. Питання можуть буть складні, але вони мають мати чітку і однозначну відповідь, тоді професори й кандидати на них відповідатимуть.
Наталя
Для Sia: Повністю з вами згодна. Таке враження, що укладачі тестів мають на меті дискредитувати ЗНО, а не перевірити рівень знань учнів, що здобули загальну середню освіту (а не закінчили історичний факультет). Готую до ЗНО упродовж 12 років. І з кожним новим тестом спостерігаю, як вишукують для учнів питання, що є дріб"язковими з точки зору історичного процесу та розуміння дітьми причинно-наслідкових зв"язків. Можна вивчити складну тему Українська революція (УЦР, Гетьманат Скоропадського, Директорія, Денікінський режим, встановлення радянської влади тощо ), а в тесті вас лише запитають з допомогою кого Директорія прийшла до влади. З теми Україна в Другій світовій війні можна чудово орієнтуватися в ході бойових дій, знати течії руху опору та наступальні операції, вплив окупаційного режиму, культуру в роки війни. Проте укладачів цікавить тільки те, чи знаєте ви, як називали людей,що вивозили до Німеччини (не сприймайте тільки ніби маю щось проти остарбайтерів).
Наталя
Для Sia: Аналогічні запитання і з теми Відродження незалежності України (Перебудова) - запитання про марку. Невже упродовж цього періоду не було важливіших подій в українській історії, аніж антиалкогольна кампанія. Із 98 завдань (разом із послідовностями, відповідностями) п"яту частину становлять питання про персоналії (21 завдання). Як на мене, це надто багато, Звичайно, саме люди творять історію. Однак, це не повинно зводитись до того, щоб лише визначити за фото, хто це є і вказати прізвище. (як у питанні про Любомира Гузара )
Коментувати
Sia
Цей тест не перевірка знань з історії нашої Батьківщини, а якась гра "Угадайка".
Sia
Питання 16. Наведена цитата з постанови ЦК КПРС "Про посилення політичної роботи партійних організацій у масах і припинення вилазок антирадянських ворожих елементів", яка була прийтяна 19 грудня 1956 р. Офіційно ГУЛАГ скасували за наказом МВС СРСР 25 січня 1960 р., це ніяк не могло бути передумовою процитованої постанови. Відповідь у тесті невірна. І ви хочете сказати, що це якісні тести, складені за програмою середньої школи?
Катрина
ЗНО з історі України цього року нагадувало битву екстрасенсів.Навіть доктора історичних наук не змогли дати вірні відповіді на всі запитання.Шо це? Це спроба зменшення бюджетних місць?
Sia
Андрію В програмі є А. Кримський - сходознавець, Мечников - фізіолог. В тестах питання, що стосуються їх праць. Цих конкретних праць в програмі історії України немає. Відкрийте і почитайте. Так ставити питання некоректно. Антиалькогольна компанія була направлена на боротьбу з пияцтвом. Пияцтво і алкоголізм - це різні речі. Алкоголізм - це хвороба, яка вивчається в курсі медицини, а не історії. І таких прикладів у цьому тесті немало. Тим, хто його складав, треба уважно читати програму і не виходити за її межі.
Sia
Елене Гунько. Ви хочете сказати, що у шкільну! програму з історії України входить вивчення праці А. Кримського "Історія Туреччини та її письменства", чи І. Мечникова «Генеалогічні міркування (про походження багатоклітинних)», чи "кераміки, прикрашеної шнуровим орнаментом"? А питання про марку це взагалі "шедевр". В програму входить вивчення проблеми алкоголізму у 80-ті роки ХХст.? До речі, щоб зняти питання, я набрала з цього тесту 90 балів і можу з певністю сказати, що давати такі тести дітям, у яких вирішується подальша доля, і які сумлінно готувалися до екзамену, просто злочинно.
Андрій
Для Sia: Та все це є в програмі, тут і кандидатом наук не потрібно бути, щоб відкрити пдф файл та прочитати її
Коментувати
Елена Гунько
Цього року нормальне ЗНО з історії. Просто треба готуватися по програмі. Там все є.
Уляна
Для Елена Гунько: не правда. Є багато питань яких немає ні у програмі, ні у вимогах зно. Навіщо складати вимоги, якщо їх не дотримуються?
Катрина
Для Елена Гунько: А якщо сумлінно готувався .Не спавши ночами і давати всі вірні відповіді на ЗНО останніх років? А вивчивши все, що входитиме в програму ЗНО цього року.Це як?Потрібна математична логіка?
Коментувати
Sia
Кандидат історичних наук зробила в тесті 2 помилки. Це саме за себе говорить про якість тесту: відповіді можуть бути неоднозначні. Цей тест немає ніякого відношення ні до перевірки знань, ні до перевірки логічного мислення. Наразі піднімається питання про відміну ЗНО. Не виключено, що надалі тести будуть ще дебільніші, щоб батьки випускників не заперечували проти повернення до старих корупційних екзаменів.
ghcdt
Для Sia: а простий вчитель,який викладає в школі не зробив жодної помилки і писав разом з дітьми!Все абсолютно по програмі,конкретно і чітко!Вчіть історію!
Олеся
Для ghcdt Не можна порівнювати знання вчителя та учня. Знання вчителя виходять далеко за межі шкільної програми.
Yura Bondarchuk
Значить такий кандидат
Коментувати
Ася
Будемо надіятися щоб знизили прохідний бал,адже багато хто не набрав потрібну кількість балів. Я навіть боюся уявити що ж буде на біології та географії.Можливо керівництво нашої держави і хоче змусити нас деградувати,але ми все одно будемо вчитися далі.Адже ті хто хочуть вчитися будуть це робити Не зважаючи на результати всяких ЗНО
Amina0974
Все так возмущаются, а ведь зно было очень лёгкое) Если проходной опустят, значит и мои 180 вниз пойдут? Переживаю из-за этого..
Алла
Для Amina0974: чому вниз? навпаки..буде більше
Альона
Для Алла: бачили що відбулося на пробному з балами коли поріг знизили ? Там де могла набрати одну кількість рейтингових балів , напрала на 13-15 балів менше порівняно з колишньою шкалою . Тому хай піднімають щоб бали були нормальні
007
Для Алла: ні не буде більше. Може піти вниз.
Коментувати
Александра
Люди 29,я склала? Прошу заспокоїти мою душу та нерви( Дуже хвилююся,адже питання були не з легких,готувалася,але не до цього
Анонім
Для Александра: склала, 24 прохідний
Коментувати
Надеждa
Очень сложные в этом году вопросы, целый год готовилась и всё коту под хвост! 28 правильных ответов, я прохожу или нет?
Максим
Для Надеждa: скоріш всього що да. Цього року має бути менший прохідний між того року)
Коментувати
Марина Марина
У меня всего лишь 28 правильных ответов, это сдала или нет, подскажите кто знает???