Відбулось зовнішнє оцінювання з англійської мови

Правильні відповіді на завдання тесту зовнішнього оцінювання будуть оголошені 08 липня

Відбулось зовнішнє оцінювання з англійської мови

В Україні триває третій тиждень проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання. У вівторок, 07 липня відбулось тестування з англійської мови.

Здобувачі повної загальної середньої освіти поточного року, які вибрали англійську мову для проходження державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання, також отримають оцінку за шкалою 1–12 балів. Для тих, хто вивчав англійську мову на стандартному рівні, у процесі визначення результату буде використано тестовий бал, отриманий учасником за виконання завдань № 1–16 частини «Розуміння мови на слух (аудіювання)», № 17–32 частини «Читання», №39–43, №49–53 частини «Використання мови» та № 59 частини «Письмо». Для тих, хто вивчав англійську мову на профільному рівні, використовуватиметься тестовий бал, отриманий за виконання усіх завдань тесту.

Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту - 72 тестові бали.

З метою інформування учасників зовнішнього незалежного оцінювання у середу, 08 липня будуть опубліковані правильні відповіді на завдання тестів. Див. розділ Відповіді на тести ЗНО.

Установлення порога «склав/не склав» та визначення результатів ЗНО з англійської мови відбудеться за підсумками засідання експертної комісії з питань визначення результатів ЗНО не пізніше 24 липня.

Учасники, які подолають поріг «склав/не склав», зможуть узяти участь у конкурсному відборі до закладів вищої освіти.

Також 24 липня опубліковані таблиця відповідності тестових балів оцінкам за шкалою від 1 до12 балів та таблиця переведення тестових балів з англійської мови у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Результати тестування з англійської мови будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників ЗНО 25 липня.

Після цього навчальні заклади отримають результати державної підсумкової атестації своїх учнів.

Учасники тестування, які не змогли взяти участь в зовнішньому оцінюванні через об'єктивні причини, можуть протягом 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.

ЯК РОЗРАХУВАТИ БАЛ ЗНО З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Для отримання оперативної інформації про перебіг ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
07.07.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Інна
21школа,04кабінет,м.Луцьк, друге аудіювання вибивало багато разів, мали найти новий диск,але не рухнулися, мали все описати в протоколі. А тепер виявляється ,що діти мали на місці писати заяви про технічні неполадки, чому вони це не порадили дітям. Що нам тепер робити,в кого взнати чи були зафіксовані порушення,чи впливає це на оцінювання?
Алла
Ми писали англійську в 23 школі міста Луцьк, взагалі нічого не було чути по магнітрфону окрім того викладачі це бачили, ЗНО затрималось на 30 хвилин.Пробний текст ніби ішов непогано, а потім одне скриготання, а тепер говорять що скаргу треба було писати зращу в аудиторії, що робити порадьте куди звертатись?
Катя
Для Алла: у більшості моїх знайомих були проблеми з аудіюванням. В одної просто спостерігач почав говорити . Ви не одні такі , всі завалили так усі завалили от і все
Коментувати
Наталія
Чому не всі діти були в равних умовах? Ті, що мали зошити з номерами 1, 4, 7,10,13 на аудіюванні в другому завданні мали пріоритет, тому що завдання у них йшли послідовно, так, як інформація звучала у треку. У інших - перемішані. По-перше, аудіювання не має перевіряти память, тільки розуміння, на жодному міжнародному іспиті, в жодному підручнику з підготовки не перемішуються завдання, це я кажу, як методист. Чому наші укладачі вирішили винайти такий собі "український екзаменаційний велосипед"?Що це за варіант, коли першим стоїть речення, інформація до якого звучить в кінці треку? Це діти перше прослуховування мали тільки "доганяти", що все перемішане, а потім вже слухати, римаючи в памяті всі пять речень.
Виктория
Для Наталія Моя дочка в этом задании из-за этого как раз сделала 3 ошибки. У нее был 11 зошит. Говорит, когда в школе готовились к такого рода заданиям, вопросы всегда шли в той же последовательности что и текст. Я когда дома увидела ошибки именно в этом задании не могла понять из-за чего она сделала столько ошибок в задании, которое на всех аудированиях делала всегда без ошибок. Теперь ясно. Зачем на зно приципиально менять подход к заданиям, к которым привыкли дети?
Коментувати
Ирина
Скажите, а зачем дети с обычным уровнем изучения языка должны были выполнять все вопросы тестов, если они не будут оцениваться? Или можно было выполнять только вопросы для своего уровня? Тогда об этом нужно было сказать заранее. Дети работали, тратили время. А теперь оказывается, вопросы номера такие-то не оцениваются. Это что еще за балаган?
Тарас
Для Ирина: як результат ЗНО зараховуються всі питання. Тобто учні виконували всі завдання для того, щоб мати вищі бали при вступі. Оскільки ДПА в цьому році відмінили, то оцінку по 12-бальній шкалі буде виставлено лише тим, хто писав відповідну заяву, тобто в більшості випадків не важливо на якому рівні вивчав учень мову та які завдання він виконував (це грає роль лише при оцінці за ДПА). Чи могли учні, які вивчали мову на рівні стандарту і не збираються поступати, але хочуть оцінки за ДПА, виконувати не всі завдання? Звичайно! Інформація про те, які саме завдання враховуються в ДПА в такому разі міститься в характеристиці сертифікаційної роботи. Вона розміщується на офіційному сайті УЦОЯО десь за рік до ЗНО. Учні, які планували здавати цей предмет мали з нею ознайомитись. Але, навіть у випадку, якщо учні не знали про це до початку ЗНО, то інформація про те, які завдання оцінюються як ДПА на рівні стандарту відображена на титульній сторінці робочого зошита учасника ЗНО.
Коментувати
Кріс
Це був кошмар. Думаю очевидно, що найбільше претензій саме до аудіювання. Невже так важко знайти 2-3 британців, щоб вони проговорили текст? А, ну та, українці дешевше))). Друге питання на рахунок колонок. Знову ж таки, невже не можна було закупити нові колонки, хоча б китайські? Ті фонили, я сидів на першій партії, колонки звучали занадто голосно, із-за чого почала нестерпно боліти голова. Друг сидів на останній і він казав, що йому навпаки нічого не було чутно. Так чому не зробити аудіювання з навушниками? Тоді б і не було б таких проблем. А, ну та, це ж гроші все коштує))). Читання, лексика і письмо хоч трохи спасли ситуацію і є надія отримати 140+.
Марк
Киев, школа 121, сидел на 15 парте, расположенной по диагонали от магнитофона, т.е. расстояние было наибольшим. Аудирование не было четко слышно, фонило, из-за чего сделал много ошибок. Считаю, что данный тип работы должен проводиться в специально оборудованных кабинетах, с применением наушников.
Виктория
Для Марк: согласна. Всегда об этом писала.
Олена
Для Марк: 10 людей * стоимость хороших наушников (пусть по 100 грн) - итого 10млн грн только на наушники, тендер проведут на 100 млн, украдут 90..
Олена
Для Марк: 100 тыс. *
Коментувати
1
Скажіть, якщо в темі спитатися де і коли я відвідала театр і я написала адресу театру, бо для мене логічно якщо де?-то адреса. А ту говорять, що через адресу роботу перевіряти не будуть, навіщо тоді питатися де?
Лєна
Для 1: я написала просто Lviv Theatre , думаю варто було просто вказати назву ттеатру та й усе
Коментувати
Sympho
Спасибо челам на укр. центре, ктрые сделали гениальное аудирование и забрали у меня кэжуал 4 балла, из ктрых я ошибся по своей вине в 1. В одном я не увидел эмоционального окраса и не было понятно, что он имел ввиду на 100%, в другом не 2-3 days, а 2 free days. Если бы не это, то я бы написал на 193+, а так сижу с 188, норм норм. Гении не иначе. Вы когда будете типо придумывать свои бездарные аудирования, то делайте реальную разговорную речь, а не с закавырками типо BUT YOU KNOW)) BUT WAIT OH YEEES. Если вы хотите проверить челов на знание английского, то просто берите подкасты любые где ведется реальный диалог, а не ваша клоунада. Я подкасты и фильмы смотрю без сабов, но тут зато ошибся))0 Вголос, реально. Должен терпеть ваш треш со своим Upper-Intermediate
Лєна
Для Sympho: серйозно ? 188 - це просто чудовий результат . Хоча гидкий акцент дикторів аля англійський акцент реально дратував , думаю варто УЦОЯО варто було замовити запис у native speakers а не самим робити а й усе
Коментувати
Наталя
Херсон. Дитина теж саржилася на аудівання, сказала, що було погано чути. Чи довго ще будуть знущатися над дітьми. Кожен рік скарги на аудіювання, за стільки років можна було це налагодити?
Олена
Для Наталя: на місці, не виходячи з пункту подається апеляція, до чого тут скарги? можете ще на заборі біля школи скаргу написати
Коментувати
Світлана
Усі учні скаржилися на те,що не було чути аудіювання !!! Коли нарешті ви забезпече належні умови???!!! Я вже не говорю про навушники!!! А саме так мало б складатися ЗНО з аудіювання !!! І ще одне,чому є лексика,яка не зустрічалася ні в шкільній програмі ні у словниках ???Коли,нарешті, ЗНО відповідатиме шкільній програмі ???
Димон
Писал тест в школе 227 Киев Не слышно было ничего в нашей аудитории. Очень сильно фонить оборудование. Я. Так думаю, это было специально сделано, мы , вроде бы не в Гандурасе живем, А вот тест послушать не удалось Я спрашивал у своих одноклассников, так в других аудиториях было тоже самое Я хорошо написал тест Я написал все правильно, кроме аудирования, Спасибо всем, кто учавствовал в подготовке аудитории для ЗНО по английскому
Андрій
Для Димон: До Гондураса нам ще років 20 рухатись. Не порівнюй цивілізовану країну Латинської Америки і це олігархічне нещастя
Коментувати
Світлана
Цього року до завдань ЗНО з англійської мови не повино бути претензій. Навіть спірних питань немає, все зрозуміло. Швидкість виконання залежить від рівня володіння мовою.
Наталія
Для Світлана: я написала вже коментар про те, що на вірно/ не вірно завданні можуть бути претензії, тому, що в деяких зошитах реченні йшли послідовно треку, що полегшує виконання, а в інших перемішане. Можливо, вам повезло. А ось спробуйте виконати завдання, якщо те, що звучить на початку, в зошиті стоїть в середині, та інформація, що в кінці - першим реченням. Діти втрачали перше прослуховування, так як не виконували завдання, а врубались, що до чого, а потім треба було тримати в памяті всі опції. Плюс - всі і завжди готують до послідовного прослуховування!!!!
Коментувати
Вікторія
Скажіть, будь ласка, якщо мої учні через технічні причини (перебивало, шуміло, переривався звук) зробили частину Аудіювання не дуже добре, то які мої дії як вчителя? Чекати результати 25 липня чи звертатись кудись зі скаргою?
Настя
Для Вікторія: Апеляції на рахунок технічних умов проведення ЗНО , потрібно було подавати у самому центрі проведення. Зараз це вже не можливо
Коментувати
Класний керівник 11 класу
Враження від ЗНО з англійської мови: аудіювання- технічне забезпечення нікудишнє, колонки шиплять і фонить; в одній аудиторії інструктор під час прослуховування тексту їла цукерки, в іншій- у інструктора задзвонив телефон; Температура повітря в кабінетах +38, добре, що хоч вікна були закриті папером, тому під час прослуховування тексту аудіювання вікна і двері не закривали; 150 хвилин не вистачає для виконання завдань з англійської мови.
Sofia
Жалюгідне оборудування! На одному тесті запартачила та написала іншу відповідь, тому що, не правильно було вимовленно слово через шипіння у музичних колонках. Це ЗНО виявилося для мене складнішим чим я думала. Цілий рік зубрила щоб отрімати хоть якісь бали. Про маски взагалі мовчу. Хто сидить у масках, хто ні. Особливо вчитиля, які кричать про дистанцію, самі ж сидять не дотримуючись правил
Олена
Учасники ЗНО, напишіть, будь ласка, чи легкою була для вас частина Аудіювання? Чи було все чути і чи було зрозуміло?
Оксана
Для Олена: Самі завдання не важкі, але технічне забезпечегня нікудишнє. Фонило ,пищало ,слова неможливо було розібрати. І через те більша частина текту незрозуміла. Прикро , що не можуть забезпечити нормальною технікою.
Олена
Як думаєте, це у всіх так було по Україні і, якщо так, то чи буде якась поправка балів у зв‘язку з неправильними відповідями більшості учнів?
Олександр
Для Олена: Для Олена: син з однокласниками сказали, що цього року вимова була дуже хороша (окрім одного жіночого голосу), але найскладніших зміст, у порівнянні з минулими роками. Думав, що зробив багато помилок. Попри це в аудіюванні не допустив жодної. Загалом на весь тест допустив 1 чи 2 помилки (чекаємо офіційних відповідей). Вступаємо на англійську філологію.
Коментувати
Аня
Как может ребенок написать про Теарт, если он там не был, живём в серой зоне, кроме войны и страха ничего не видел. Тема ужасная, обидно что про таких детей не подумали, о каких эмоциях они могут написать. Я как мама очень не довольна такой темой
Владислав
Для Аня: А якщо я живу в селі і теж не був в театрі? Мисліть ширше та розвивайте уяву.
Настя
То так і треба було написати. Я ніколи не був в театрі , але це моя мрія і т.д. і т.п.
Андрій
Ви як мама живете з дитиною "в сірій зоні", як ви виразились. Тобто там в будь-який час можна померти. І ви це знаєте. Але питання про театр на зно зачіпає ваші ніжні материнські почуття... Цікаво. А що ваша дитина взагалі робить на зно, якщо ви спілкуєтесь ворожою мовою і приїхали прямо з війни на мирні території? Хочете пропагувати проросійські погляди в Україні, терористи? І не брешіть про сіру зону, будь-ласка. Якщо ви насправді там живете, то як ваша дитина під звуки постійних вибухів і стрілянини готувалась до зно? Тому не брешіть, женщіна. І вивчіть українську. Ганебно спекулювати темою війни, щоб виправдати небажання дитини вчитись.
Коментувати
гість
Скажіть. будь ласка, яке було завдання з письма (основна сесія)? Чи скалдні були завдання з читання та аудіювання? Не можу знайти ( Дякую.
Олег
Для гість: https://imgur.com/a/avnGD63
Коментувати
Egor Marko
Може хтось шукає, правильні відповіді із сьогоднішнього ЗНО з англійської https://erudyt.net/pidgotovka-do-zno/anhlijska-mova/vidpovidi-zno-2020-anhliys-ka-mova.html
Лика
Для Egor Marko: там 3 ответа не правильно)
Lena
Уточніть будь ласка. У коментарях до цієї статті бачила тільки критику на яку були відповіді в яких просили уточники але від критикунів мовчок.
Коментувати