ЗНО-2021: як розрахувати бал з англійської мови

Тестовий бал ЗНО з англійської мови обчислюється як арифметична сума всіх набраних балів за кожне виконане завдання тесту

ЗНО-2021: як розрахувати бал з англійської мови

Визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови здійснюється у два етапи. На першому етапі визначається тестовий бал учасника зовнішнього оцінювання (максимум – 72 бали). На другому етапі, на основі тестового бала визначається рейтингова оцінка результатів учасника зовнішнього оцінювання за 200-бальною шкалою, що використовується при складанні рейтингового списку абітурієнтів при вступі до вузів України.

Результат виконання завдань № 1-16 частини «Розуміння мови на слух (аудіювання)», №17-32 частини «Читання», №39-43 та № 49-53 частини «Використання мови» й № 59 частини «Письмо» може зараховуватися як державна підсумкова атестація з англійської мови (за вибором випускника) для учнів, які вивчали предмет на рівні стандарту або академічному рівні.

Результат виконання завдань всього тесту може зараховуватися як державна підсумкова атестація з англійської мови (за вибором випускника) для учнів, які вивчали предмет на профільному рівні, а також буде використовуватися під час прийому до вищих навчальних закладів України.

Максимальна кількість балів, яку може отримати учасник ЗНО з англійської мови, правильно виконавши всі завдання № 1-16, № 17-32, №39-43, № 49-53 та № 59, що можуть зараховуватися як державна підсумкова атестація для учнів, які вивчали англійську мову на рівні стандарт або академічному рівні, дорівнює 56 тестовим балам.

ЯК РОЗРАХОВУЄТЬСЯ ТЕСТОВИЙ БАЛ

Завдання з вибором однієї правильної відповіді. Завдання складається з основи та трьох або чотирьох варіантів відповіді, з яких лише один правильний. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання вибрав і позначив відповідь у бланку відповідей А.

Тест містить 16 завдань цієї форми (№ 1-6 та № 12-16 – з трьома варіантами відповідей, № 22-26 – з чотирма варіантами відповідей), що будуть оцінені в 0 або 1 бал: 1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді на завдання не надано.

Завдання на визначення правильності/неправильності твердження. У завданнях пропонується визначити правильність чи неправильність наведеного твердження щодо змісту прослуханого чи прочитаного. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання вибрав і позначив відповідь у бланку А.

Тест містить 5 завдань цієї форми (№ 7-11), що будуть оцінені в 0 або 1 бал: 1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді на завдання не надано.

Завдання на встановлення відповідності. У завданнях пропонується підібрати заголовки до текстів/частин текстів із наведених варіантів; твердження/ситуації до оголошень/текстів; запитання до відповідей або відповіді до запитань. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання встановив відповідність і позначив варіант відповіді в бланку відповідей А.

Тест містить 11 завдань цієї форми (№ 17–21, № 27–32), що будуть оцінені в 0 або 1 бал: 1 бал – за правильно встановлену відповідність; 0 балів, якщо правильної відповідності не встановлено, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді на завдання не надано.

Завдання на заповнення пропусків у тексті. У завданнях пропонується доповнити абзаци/речення в тексті реченнями/частинами речень, словосполученнями/словами із наведених варіантів. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання вибрав і позначив варіант відповіді в бланку відповідей А.

Тест містить 26 завдань цієї форми (№ 33-58), що будуть оцінені в 0 або 1 бал: 1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді на завдання не надано.

Завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю (№ 59). Завдання передбачає створення учасником зовнішнього незалежного оцінювання власного висловлення відповідно до запропонованої комунікативної ситуації в бланку відповідей Б.

Завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю оцінюється від 0 до 14 балів.

Максимальна кількість балів, яку зможе набрати учасник тестування, правильно виконавши всі завдання тесту з англійської мови – 72 бали.

ЯК РОЗРАХОВУЄТЬСЯ РЕЙТИНГОВИЙ БАЛ

Для отримання результатів учасника зовнішнього оцінювання за 200-бальною шкалою використовується Таблиця переведення тестових балів в рейтингову шкалу від 100 до 200 балів.

Таблиця переведення тестових балів у рейтингову шкалу від 100 до 200 балів оприлюднюється Українським центром оцінювання (УЦОЯО) тільки після перевірки правильності виконання завдань кожного учасника тестування та визначення порогового бала «склав / не склав».

Таблиця переведення тестових балів має бути оприлюднена не пізніше 18 червня 2021 року. Зазначена шкала є рейтинговою, оскільки вказує на місце результату зовнішнього незалежного оцінювання особи серед результатів інших учасників тестування з англійської мови.

При розрахунку зазначеної шкали не будуть братися до уваги результати учасників тестування, які не подолали пороговий тестовий бал за результатами тестування. Пороговий бал визначають групи експертів, які аналізують фактичне виконання тестових завдань учасниками тестування та на підставі цього аналізу встановлюють кількість тестових балів, що визначають пороговий тестовий бал з англійської мови. Учасники ЗНО, які не подолають визначений пороговий тестовий бал, вважатимуться такими, хто не склав тест.

Слід зазначити, що визначення рейтингової оцінки за таблицями переведення тестових балів минулих років буде неточним. Рейтинговий бал може суттєво відрізнятися враховуючи різні рівні тестів та різні фактичні результати виконання тесту учасниками тестування. Таблиці переведення тестових балів минулих років ви можете подивитись за наступним посиланням.

ЯК РОЗРАХОВУЄТЬСЯ БАЛ ДПА

Результат виконання завдань № 1-16 частини «Розуміння мови на слух (аудіювання)», №17-32 частини «Читання», №39-43 та №49-53 частини «Використання мови» і № 59 частини «Письмо» може зараховуватися як державна підсумкова атестація з англійської мови (за вибором випускника) для учнів, які вивчали предмет на рівні стандарту або академічному рівні.

Результат виконання завдань всього тесту може зараховуватися як державна підсумкова атестація з англійської мови для учнів, які вивчали предмет на профільному рівні, а також буде використовуватися під час прийому до вищих навчальних закладів України.

Максимальна кількість балів, яку може отримати учасник ЗНО з англійської мови, правильно виконавши всі завдання № 1-16, № 17-32, №39-43, № 49-53 та № 59, що можуть зараховуватися як державна підсумкова атестація для учнів, які вивчали англійську мову на рівні стандарт або академічному рівні, дорівнює 56 тестовим балам.

Максимальна кількість балів для учнів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту (профільний рівень) - 72 тестові бали.

Таблиця переведення тестових балів в оцінку за шкалою 1-12 балів також публікується після перевірки правильності виконання завдань кожного учасника тестування з англійської мови не пізніше 18 червня 2021 року.

ОРІЄНТОВНИЙ РОЗРАХУНОК БАЛА ЗА ШКАЛОЮ 2020 РОКУ

Для отримання орієнтовного значення власного рейтингового бала за шкалою 100-200 балів уведіть свій тестовий бал у поле нижче (максимум 72 бали):

 
Введіть свій тестовий бал:

 

 

 

Для отримання орієнтовного значення власного бала за шкалою 1-12 балів уведіть свій тестовий бал у поле нижче (максимум 56 балів, рівень стандарту):

 
Введіть свій тестовий бал:

 

 
 

 

Для отримання орієнтовного значення власного бала за шкалою 1-12 балів уведіть свій тестовий бал у поле нижче (максимум 72 бали, профільний рівень):

 
Введіть свій тестовий бал:

 

 

 

Освіта.ua
06.07.2020

Популярні новини
Дієва онлайн-підготовка до ЗНО з основних предметів Освіта.ua пропонує тематичні добірки завдань з української мови, історії, математики й географії
УЦОЯО запрошує експертів з визначення порогів тестів ЗНО Засідання комісії відбуватимуться у режимі відеоконференції в період із 02 до 25 червня
Пробне ЗНО-2021: пройдіть онлайн-тест з математики Освіта.ua пропонує пройти онлайн-тест пробного незалежного оцінювання з математики
Пробне ЗНО-2021: пройдіть онлайн-тест з української мови Освіта.ua пропонує дистанційно пройти тест пробного ЗНО з української мови і літератури
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Vladislav
Скажіть будь ласка! Якщо моя дитина вивчала англійську мову на рівні стандарту а завдання ЗНО з англійської мови перевірили як профільний рівень 41 із 72 чи не є це помилкою? Адже різниця при переведенні в 12 бальну систему відчутна.
Тетяна
Скажіть будь-ласка, як розраховується бал, якщо здавала дитина профільний англійський і загальна кількість балів 72 ви пишете. Яка різниця підрахунку стандарту і профільного?
Валерій
Так в сумі в 2020 році всього 40 завдань для дпа?І якщо в мене 31 правильно то це 10?
Уляна
Для Валерій: не всі завдання виносяться до дпа, тому сказати важко. Якщо ви б набрали тільки по тих завданнях що відносяться на дпа то можливо, але якщо з усього зно тільки 31 завдання правильно то навряд. Ви можете пройти цьогорічне зно онлайн і внести туди свої відповіді. Вам покаже, які завдання відносять до дпа і буде можливість порахувати свої бали
Коментувати
Мяу
Ну у нас звук на аудировании норм был. Но это не помешало мне сделать кучу ошибок))). Текстовая часть изи была. Ну и этот Юз Оф Инглиш тоже ничего. Честно, инструктаж пропустил мимо ушей (спал). А апелляцию стоило бы написать хотя бы из уважения к старенькому магнитофону, он явно жаждал отдыха. А если серьёзно: даже с нормальным проигрывателем, как от эха избавится, звуки машин за окном убрать?
Алена
Если правильных ответов 31 из 58 по английскому ЗНО без письма,это сдал или нет?спасибо.
B
Для Алена: да
Коментувати
Владислав
50 вірних тестових наче і непоганий результат, але звук в аудиторії справді був жахливим, в декількох завданнях відповіді довелось обирати навмання, само собою, не вгадав
Надія
Вітаю ! Щодо аудіювання хочу сказати, що звук був справді неякісний. Я вважаю, що представники УЦОЯО мають перевіряти технічне обладнання пунктів тестування. Коли вдома послухала аудіофайл, виявилось, що запис хороший і вся справа була лише в обладнанні, яке фонило та шкварчало. Ще й інструктор ходив туди-сюди. Я не намагаюсь зараз якось виправдати свої помилки, але певні проблеми існують і на них треба звертати увагу. Крім того, на мій погляд, були не зовсім коректні варіанти відповіді у 25 завданні. Ми маємо покладатись на фактичну ініормацію у тексті, в якому не сказано було, що він саме СПАВ у каюті. Звичайно, це ніби логічно, але так само логічно можна було сказати, що він читав іспанською ( він же її вивчав).
Имя
Для Надія: В тексте сказано, что он учил испанский язык с помощью MP3 плеере. Но там ничего не сказано, что он читал какие-либо книги и тем более на испанском. А так как все вопросы задаются по тексту, ответ про кабину - единственный правильный.
Коментувати
Владимир
Я не понимаю зачем вы ноете? Если у вас не хватает мозгов в английском языке, хотя судя по комментариям не только в англ, не сдавайте этот предмет. Люди которые пишут про аудирование это отдельная история, для чего ныть в комментах если ты мог(ла) написать апелляцию в аудитории и тебе об этом говорили.
Владислав
Для Владимир: Один хлопчина висловився щодо незадовільної якості звуку, йому пообіцяли занести його зауваження в протокол, сумніваюсь що це щось змінить
Фыф
Вов, что за истерика? Ну дай людем осознать, что они не одиноки.
Марк
Сложно читать такой неграмотный текст на русском языке. Парень, ты что-то про пунктуацию слышал?:)
Коментувати
Назар
Якщо у мене правильно 46 тестових завдань з 58, то який буде бал за тести? І скільки надають балів за твір?
Уляна
Для Назар: максимально 14 балів за твір. Пройди цьогорічне зно онлайн внести свої відповіді і дізнаєшся
Коментувати
Анжела
Вітаю і Вас. Хочу запитати по ЗНО. Як так могло статися… ЗНО з української мови ТВІР діти мали написати не менше 100 слів, - ЦЕ з РІДНОЇ МОВИ. А ЗНО з англійської мови ТВІР діти мали в таких умовах написати не менше 150 слів і ще одне зверніть увагу на розмір відведеного папіра. Хтось може дати відповідь? Дякую …
cos
Для Анжела: Тому що Україну хочуть американизувати- тому там 150 слів, а мову знищити-тому там 100 слів. Для цього і змінили новий правопис слів, який створений американцями (наприклад не проект, а проєкт і т.д). Зате влада кричить- що вони патріоти України. Які ви патріоти, ви заслані американці, ціль якої знищити українську освіту.
Marga
Не несите, пожалуйста, чепухи. Чтобы написать сочинение 150 слов на английском требуется хороший словарный запас, поэтому такие требования, чтобы писал тот, кто знает язык.
Мур
Да уж, бумаги было маловато. Я хотел сочинение слов на 350-400 забацать, а там 250 от силы влезет... Хочу напомнить, что надписи "Текст меньше 150 слов оцениваться не будет" не было.
Коментувати
Ваня
Забавно, по аудированию 8 правильных ответов и 11 ошибок, а по чтению 4 ошибки и по грамматике 3. Было очень неприятно слушать.
Юрій Веруга
Для Ваня: ты крейзи или что? В аудировании в сумме 16 вопросов. Как у тебя может быть 8 правильных и 11 ошибок????
Коментувати
Olga
Всем доброго вечера!Где можно найти трек аудирования на ЗНО 2020(английский), спасибо за помощь ?
Владислав
https://www.youtube.com/watch?v=QYhWm4WHQUc
Коментувати
аріка
добрий вечір, є питання: якщо 1 лише помилка на всі 53 завдання, навіть за умови ідеального листа, це вже не 200 балів, так?
аріка
Для аріка: *на всі 58 завдань одна помилка, вибачте
Vicka
Рейтингової таблиці ще немає
Коментувати
Dasha
Я сьогодні складала тест з англійської мови , протягом усього аудіювання була злива в Житомирі , а інструктори не зачинили вікна ! Як потрібно було ,на вашу думку, його робити ?
Anna
Для Dasha: треба було попросити зачинити вікна
Коментувати
Anton
Как перевести в 200-бальную шкалу тест на магистратуру? Я набрал 39/42. Есть вообще какая-то таблица для тех, кто сдавал тест для поступания на магистра?
Игорь
Для Anton: Вам до вкладки "магістр", та на "розрахунок балів ЄВІ"
Коментувати
Ирина
Задания не тяжелые, но не слышно было чисто физически. Не обеспечили технически возможность услышать. Поэтому те, кто слышал более менее, написали хорошо, а другие не могли по техническим причинам.
Іван
Для Ирина: Те кто не слышал пробную запись, конечно же, сообщили сразу об этом и написали соответствующую жалобу не выходя из пункта ЗНО?
Илья
Делать ученикам нечего, как жаловаться на всё это дело. Было слышно, но в кабинете стояло эхо и гул, от чего было слышно отчётливые слова, но остальное - нет. Лично я проживал несколько месяцев в Великобритании и всё прекрасно понимал даже с их акцентом. Здесь тупо не слышно из-за эхо и ужасного оборудования. Учителям, конечно, респект, пытались сделать громче/тише и всё такое, но те, кто предоставляли магнитофоны/колонки/прочую дребедень - садисты и тролли.
Коментувати
Олександр
Не розумію тих, хто не вчив англійської, а тепер ниє з приводу аудіювання. Так, воно дійсно було жахливим, проте це не завадило особисто мені відповісти на 14 завдань з 16 правильно. Мій товарищ взагалі припустився лише однієї помилки. Ми що, якісь надлюдини?
Іван
Для Олександр: Ви просто готувалися до ЗНО, а не розраховували на "якось воно буде".
Коментувати
Ruslana
https://secure.avaaz.org/ru/petition/Ukrayinskiy_centr_ocinyuvannya_yakosti_osviti_UCOYaO_Skasuvati_zavdannya_116_ZNO_z_angliyskoyi_movi_2018_roku/?newuser=1
alena
Давайте підписувати петицію про зниження порогового балу ЗНО 2018 з англійської мови до 12 балів https://petition.kmu.gov.ua/m/Petition/View/1701
Денис
Для alena: тепер який пороговий бал?
alena
Для Денис: 19
Коментувати
Денис
В этой стране просто нет Справедливости, и я не про партию.
Vlad
Для Денис: ось тут таки справедливо, хто написав краще - вступить. хто гірше, хай кусає лікті
Твоя мамка
например, твоя хохляцкая мамка, жидок ебанный
Дарья
Поищи себе, детка, страну по своему вкусу:) Никто же не держит тебя:)
Коментувати