Поріг для тестів ЗНО може бути знижено

Через епідеміологічну ситуацію в Україні можуть зменшити поріг «склав/не склав» для тестів ЗНО

Поріг для тестів ЗНО може бути знижено

В Україні через епідеміологічну ситуацію можуть зменшити поріг «склав/не склав» для тестів зовнішнього незалежного оцінювання.

Про це у коментарі РБК-Україна повідомила заступник директора Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко.

За її словами, у 2020 році поріг для складання ЗНО вже було зменшено під час проведення пробного тестування.

Зокрема, минулого року поріг тесту з української мови і літератури складав 21 бал, а на пробному ЗНО цього року - 19.

«Поріг зазвичай встановлюється через три тижні після проведення тестувань. Ми будемо наполягати на тому, щоб поріг був нижче, ніж минулого року», - сказала Тетяна Вакуленко.

Вона також наголосила, що цього навчального року випускникам було складно навчатись, і в Українському центрі оцінювання якості освіти це усвідомлюють.

БІЛЬШЕ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗНО

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
30.06.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Чернявская Яна
Понижение порогового бала занизило оценку за каждый правильный ответ. Таким образом на поступление в мед это очень сказалось.
Чернявская Яна
https://m.facebook.com/groups/276575076977990/?ref=group_browse Ребята, вступайте в группу, мы боремся за то, чтобы понизили проходные баллы на медицинские специальности! Давайте проявлять активность. Мы уже собрали митинг. Есть шансы, что нас услышат!
Оксана СтрутинськаСалацька
Чому у медичні університети поріг 150 ,а в педагогічні 100???? Виходить ,що наш народ потрібно лікувати ,а не вчити??? А хто буде вчити майбутніх лікарів ,вчитель ,що склав ЗНО з хімії ,біології на 100б?
Чернявская Яна
Для Оксана СтрутинськаСалацька: https://m.facebook.com/groups/276575076977990/?ref=group_browse Вступайте в группу, мы боремся за то, чтобы понизили проходные баллы на медицинские специальности! Давайте проявлять активность. Мы уже собрали митинг. Есть шансы, что нас услышат!
Людмила Анатоліївна
Для Оксана СтрутинськаСалацька: Бо лікарі при низькій зарплаті беруть хабарі, які витрачають на себе та сімю. А вчителі змушені все, що випросять у батьків, використовувати на учнів. От абітурієнти і обирають медицину, щоб не бути бідняками. Якщо зарплата вчителя буде тисяч 20, відбою від вступників не буде, тоді й вступний бал буде 170+
Коментувати
Slava Sheguta
Хотів запитати можливо хтось сможе відповісти, набрав з хімії 40 правильних можливо 41.! Чи буде це в 2020 150? Так як поріг знижують з усіх предметів! Плюс минулого року з хімії було 80 балів на ЗНО а цьогоріч 74 це максимум! Якщо хтось може відповісти,то Дякую)
Марія
Можете хтось відповісти , якщо поріг знижуються , бали ЗНО будуть підвищуватись? Наприклад, у мене 187, якщо знижуть поріг, у мене буде 190?
Slava Sheguta
Якщо у вас 187 за 2019 рік то це ніякого значення немає до 2020
Коментувати
Анонім
Пороговий бал на пробному хоть і знизили , проте шкала 200 була неправильною.
Slava Sheguta
Для Анонім: так завжди причому на всіх пробних
Коментувати
Вілія
Це був не екзамен- це було знущання над дітьми. В нашому місті була температура +40, задуха неймовірна, діти втрачали свідомість і зверталися за медичною допомогою. Розкажіть будь ласка як можна здавати екзамен в масці і окулярах в таку жару? Діти виходили в сльозах. Навіщо це?? Не кажучи вже про те, що пробне зно було набагато легшим та зрозумілим! Пороговий бал мають знизити за таких умов! На 10 балів точно!
Анонім
Хоча б на 10 балів хай знизять а не на 2. Це ЗНО було занадто стресовим для усіх. Поки ти доберешся до пункту призначення в масці, вистоїш на сонці коли великий натовп людей і ти ще сидиш в аудиторії і думаєш про одне щоб не впасти тому що тобі стає погано. Коли в масці вже стає нереально дихати і ти не можеш думати про те що ти пишеш нормально. Підготуватися самому набагато важче ніж з вчителями. Зрозумійте нас і заберіть взагалі прохідний бал.
mama
Для Анонім: Погоджуюсь. Ситуація, яка склалася в країні, тільки додавала хвилювання (з самого початку карантину). Кожного дня якість "стресові новини", "не розуміння того, що і як буде" для нас батьків ЖАХ, а для дітей то взагалі...
Коментувати
Ілона
Просто знизьте прохідний бал або взагалі заберіть його. Ті хто не мали поступати в вищі навчальні заклади відмовилися від ЗНО. А інші які здають ЗНО надіятися поступити у вищий навчальний заклад. Це буде не справедливо якщо прохідний бал не знизять.
Анонім
Для чого ви ображаєте інших дітей які не набрали потрібного балу на ЗНО? Це взагалі не ваша справа і не вам їх судити.
Ілона
Це не справедливо що не знижують прохідний бал, ви знаєте як це з 7 ранку до 5 години вечора поки ти доїдиш додому бути в масці. Та те що знімати її не можна що навколо багато людей, дистанції майже немає, в класі жарко, стрес чи можна нормально написати ЗНО. Коли самого готуватися важче.
Кіріл
На скільки можливе пониження прохідного балу зно з історії України ? Будьласка порадуйте мене бо прохідний бал в 2019 році був 27 а я набрав в 2020 році 25 балів і я не знаю що мені робить. Я надіюсь що знизять пороговий бал на дві одиниці
Slava Sheguta
Для Кіріл: все залежить від тенденції ЗНО як його написали але з історії знизять до 25
Коментувати
Вікторя Кравєц
Я б також хотіла щоб знизили поріг. Бо в мене така ситуація я здала зно 2020 і навіть добре, але моя сестра вчилася навідмінно і через цей стрес вона завалила зно якщо не понизять бал то ви реально перекриєте шлях для реальних людей які вчилися
Богдан
Для Вікторя Кравєц: ну звісно усі учаться відмінно а потім не здають Хахах
Denis
Для Богдан: хаха клоун
Коментувати
Настя
Поріг єві потрібно знизити і поставити менше ніж минулого року. Тексту багато і мало часу для того, щоб правильно відповісти, плюс ті маски. Ти сидиш в жарі, важко дихати, в той момент як пишеш єві боїшся щоб тобі не стало погано, раніше такого не було минулі роки, а через карантин фізично в таку спеку коли ти на другу зміну і поки добрався в пункт тестування, вже в цей момент не хочеш нічого. А тут ти ще в непровітреній аудиторії здаєш єві. Коли важко фізично то важко й розумово зосередитися на тестуванні і читаючи текст, а він не маленький, одночасно перекладаючи його, а потім ще занести в бланки і час окремий не надається в поспіху є ймовірність позначити не так відповіді як в чернетці і все. Далі що, як решта пише, ти не пройшов і далі вчитися не підеш. Знизьте поріг зно як і для випускників шкіл, що ви і плануєте робити, чим ми гірші, магістрам важче. А то вийде дискримінація, бо для одних через карантин знижують, а інші що не люди?!
Віта
Зниження порогу до 8 балів буде оптимальним рішенням. Візьміть до уваги!
Іра
Давайте краще дочекаємося встановлення порогового балу, а потім і поговоримо. А то ті хто на максимум здає одразу голову високо несуть і послідними словами обзивають інших студентів, показують їм місце. Не боїтеся, що ваше місце буде поряд з тією особою, яку ви принижуєте цими коментарями( це ствердження якщо що). Нехай ті хто хочуть бути магістрами стануть ними і здобудуть омріяну професію. Хто вчиться на філолога досконало володіє англійською напевне, хоча не до кінця впевнена. Люди різні є. Тому про поріг зниження я теж за. Поясню чому. Не всі тут філологи і не у всіх всі 4 роки була іноземна. І судячи з коментарів бачу що всіх заїло за пороговий, а в тих хто кращі результати ниють за зниження. Чо ви ниєте? Всі кому треба той поступить, спробуйте ще свій фаховий здати, а то багато таких що англійську хто вгадав, а хто знає, а в своїй професії великий нулик.
Рина
Для Іра: я не кажу за магістрів, тому що не знаю про їхнє зно, складність, умовиі т.д.
Коментувати
Аліна
Для Рина: в багатьох проблеми зі здоров’ям і ви про це пишете, але я бачу, що ви тільки себе і розумієте. Зниження порогу це оптимальне рішення в даній ситуації, я схиляюсь на те, що треба за інших теж думати, а не тільки за себе, егоїстично, що в нашій країні такі люди, позор! Інжир: я вже писала нижче на скільки мене вистачило, тож не треба тут нести якусь маячню, я здала тест чого і вам бажаю, а місце в Польщі тільки для вас Інжир, тому будьте любязні думати перш ніж щось писати.
Рина
Для Аліна: ви думаєте що саме цього року є люди з проблемним здоровям, минулих років всі були ідеально здорові? Якщо є проблеми-треба лікуватись. Якщо погано на зно-звернулись до лікаря в пункті і продлвжити писати, якщо зовсім погано-скласти на другій сесії. А не сидіти на карантині склавши ручки а потім нити що було складно. Звісно складно якшо не готуватись. А потім з цими супермінімальними знанями й!ти в університет і там нічого не робивши казати ну мені складно, а потім на роботу, ну, я не знаю як зробити цю операцію, ну я не знаю як розказати дітям тему, ну я не знаю як захистити цю людину в суді, ну я не знаю нічого, мені складно, ще ж вихідні були, після них все забулось, ще ж коли я закінчував навчання, звідки мені знати нові технології? Може звідти шо треба самому дізнаватись? Самому навчатись? Бути хорошим фахівцем а не як попало, бо ж прокатить і 8 балів з 50, бо знизьте до 5 балів, бо я інші 45 забувся на карантині((
Анонім
Ви зовсім не праві????
Анонім
Слідкуйте за тим що пишите, ви не маєте права ображати інших дітей
Коментувати
Nastia
Було б дуже справедливо якби поріг з англійської складав 8 балів, адже у деяких вузах англійська-це обов‘язковий, профільний предмет , а у деяких вона лише була на 1 та 2 курсі, отож комусь було легко скласти іспит, а комусь навпаки !
Аліна
Для Рина. Необхідно також зважати на стан здоров’я абітурієнтів, не всім спека і стресові умови погоди не роблять. Люди різні, тому оцей коментар про тупих був тут недоречним. Трішки думайте, що говорите.
Рина
Для Аліна: з погіршеним станом здоровя треба звертатись до вчителя на зно і піти на другу сесію, стрес у всіх і я наприклад теж задихалась і боліла дуже голова, але я не нию, бо можна потерпіти тобі ж не 5 рочків. Якщо дитина знає то вона і напише
Аліна
Для Рина: якщо хочеш здати, то навпаки не будеш звертатися, а терпіти, умови складні для зно. Якщо декілька років назад склавши зно діти теж непокоїлися але не було цього карантину і масок в яких важко фізично, на єві можна було просто відключитися, мозок автоматично вже не хоче нічого, ти починаєш думати не за здачу, а за те якби не втратити свідомість але розумієш що без зно тобі вже дорога закрита. Більша частина людей за зниження порогу, а ті хто пише що для всіх однакові умови, то дорогі вступники на кожного по різному впливають спеціальні умови! Думаю міністерство освіти прийме справедливе рішення і врахує умови в яких опинилися багато вступників.
Інжир
Для Аліна: Я так розумію, що Вас хватило лише на 10 правильних відповідей(Вгаданих навмання)? Хто готувався - здав, НЕ зважаючи на такі "складні" умови! Успіхів на полуниці в Польщі!)
Коментувати
Анна
Я вважаю, що справедливо буде знизити поріг на 2 бали, тобто 10, адже при таких стресових умовах важко відповідати на тести і часу обмаль. Ті хто пише підвищити? Ви реально? Кожен думає тільки за себе. Тести не показують рівень знань. Хто вгадує, а хто реально це знає, але через такі умови і через карантин самостійно готуватися було складно, а відповідати на тести при таких умовах де спека, в масках дихати неможливо. Думаю саме зниження порогу буде чесно. Чому в 2018 році поріг нижчий, а в 2019 його збільшили? Так чому ж не піти на компроміс і не знизити поріг. Підвищення балів буде несправедливим рішенням. Дякую!
Маша
Для Анна: просто те кто против снижения, не писали ЗНО в жару +35 градусов и в маске. Еще и без прохождения ПЗНО.
Рина
Серйозно??? Всі писали разом в однакових умовах і масках і без пзно чи ви думаєте що тупих спеціально зібрали в школах де жара а інших в тіньочок? але одні готувались під час карантину а інші нічого не робили думаючи що їх прокатить і зно відмінять. раз так легко було вгадати то чого ж ви не вгадали на той мінімум де треба набрати ~12 з ~60 а це 1/6!! може того що замість відмазки "було чкладно бо карантин" треба було готуватись бо є вільний час і карантин? не намагайтесь приховати свою лінь і тупість за цими примітивними відмазками. якби ви і ходили в школу нічого не змінилось, бо там виклали б десь 0,001℅ того що є на зно, а де ви були попередні 10 років і 6 місяців???
Анна
Розумно було б не називати людей тупими, я якраз таки і написала зно 32 але я не думаю тільки за себе. Оці слова про тупість говорять люди з низьким інтелектом. Краще б вступним іспитом була українська-державна мова, тоді я б побачила скільки тих хто знає рідну мову. А іноземна багатьом по життю не пригодиться, бо спеціальність в деяких людей того не вимагає. Я вивчаю іноземну для себе. А от ті кому справді це не потрібно, то для чого їм вона. Включіть будь ласка міру речовину і не обзивайте людей так, як ви це щойно зробили. Думаю мої слова не пусте місце. В кожного своя особиста думка і я свою висловила. Всім успіхів!
Коментувати