32 учителів у Львові не допустили до ЗНО через коронавірус

У Львові вчителі, які залучені до проведення зовнішнього оцінювання, пройшли ІФА-тестування

32 учителів у Львові не допустили до ЗНО через коронавірус

У Львові усі вчителі, які залучені до проведення зовнішнього незалежного оцінювання, пройшли ІФА-тестування. 32 освітян не було допущено до роботи у пунктах тестування через хворобу.

Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

«Сьогодні маємо першу сесію ЗНО з математики. Всі 1645 вчителів, які залучені до проведення оцінювання, пройшли ІФА-тестування. 32 працівників замінили через хворобу. Наш обов’язок зробити все необхідне, щоб діти думали про навчання, а не хвилювались про небезпеку зараження. Саме тому все організовано чітко за протоколом», — наголосив Садовий.

Цьогоріч ЗНО відбуватимуться за окремим протоколом через пандемію коронавірусу.

«Усі пункти тестування оснащені дезінфекторами, всім освітянам, залученим до тестування, зробили ІФА-тести та забезпечили засобами індивідуального захисту», - зазначають у Львівській міській раді.

БІЛЬШЕ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗНО

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
25.06.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олекса Позняк
Ппереводьте школи з 1 вересня на дистанцыйку ідіоти. Одна перевірка зошитів хворим учителем і 100 учнів а то і більше понесуть ковід по квартирам. Один чих у столовій і гроби
Якось так
Я сподіваюся тепер вже всі зрозуміли, що запевнення і гарантії пані Мандзій про безпечність ЗНО це лише пустопорожні балачки? Бо я, наприклад, чув що ІФА тести інструкторам планували за кошти місцевого бюджету зробити ще в Києві та Івано-Франківську чи Тернополі. І то не знаю, чи в їх таки провели. А в решті пунктів по всіх містах України проводили? І скільки там не виявлено інструкторів з вірусом? Так отож.
Вікторія
Для Якось так: У місті Херсон всі інструктор пройшли тест.
Коментувати