У пунктах тестування буде безпечно, - в.о. міністра

В.о. міністра освіти і науки закликала випускників шкіл готуватись до участі у тестуванні

У пунктах тестування буде безпечно, - в.о. міністра

В.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій закликала випускників шкіл готуватись до участі у зовнішньому незалежному оцінюванні та наголосила, що знаходитись у пунктах тестування буде безпечно.

Про це вона сказала під час проведення онлайн конференції.

За її словами, вступ абітурієнтів до закладів вищої освіти в 2020 році буде забезпечений за результатами проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Терміни проведення ЗНО залежать від карантинних заходів в Україні.

«5 188 пунктів тестування будуть безпечними для проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Тестові зошити готові і як тільки ми матимемо терміни закінчення карантину, Український центр оцінювання якості освіти розгорне роботу регіональних центрів і всіх пунктів тестування», - повідомила в.о. міністра освіти і науки.

Вона також подякувала освітянам, які беруть участь у проведенні ЗНО в пунктах тестування.

БІЛЬШЕ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗНО

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
22.04.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Павел
Никто со стопроцентной уверенностью не может гарантировать безопасность детей в период НАСТОЯЩЕЙ ВСЕМИРНОЙ ПАНДЕМИИ. Посмотрим. если ВНО будет проведено в этом году, значит либо чиновникам плевать на всех, либо, скорее всего, коронавирус не так опасен как нам малюют. Запустили страшилку и взяли всех на короткий поводок. Провели широченную операцию устрашения и узнали, как заставить людей подчинятся. Все покажет ВНО.
RTX
Им то зае*ись передадут эту заразу в бункере, а чтобы что-то придумать на*уй надо пусть болеют. Англия тоже по началу говорила что все будет чётко, а щас закрылись и болеют, при это отменили эти сраные экзамены.
Alexander Koni
https://m.dw.com/uk/vidkryttia-shkil-u-nimechchyni-pid-chas-covid-19-shkoliari-ne-piddoslidni-krolyky/a-53206784
Олекса Позняк
ідіоти нагарантують...Нам уже гарантували 4000 долярів і 21 000 молодим
Валентина
Для Олекса Позняк: А можна ссылку на твой канал по физике?
Олекса Позняк
Для Валентина: уже отвечал. Я шифруюсь, тут я под другой фамилией, а на канале под своей. Так что нельзя
Коментувати
кира
Интересно, когда же проведут пробное ЗНО? И будет ли оно вообще? Было бы не плохо проверить свои знания, да и просто увидеть своими глазами как все проходит .
Галина
Для кира: що там дивитись? приходите, реєструєтесь, всі речі здаєте, видають зошит, сідаєте і виконуєте роботу. під час роботи зайдуть перевірити металошукачем чи нічого у Вас немає (якщо знайдуть, виведуть без права перескладання тесту), зробили роботу овністю, або вийшов час - здаєте зошит і виходите. Все. хто ходить на олімпіади - процедура така сама. Спробувати свої сили можна в он-лайн тестуваннях за різні роки.
кира
Было бы не справедливо не дать выпускникам такой шанс... Ведь прошлые года дети и мели такую возможность... Этот год и так нервы и детям и родителям "потрепал", да и до сих пор неизвестность...Когда уже все закончиться. Нет ни выпускных, ни последнего звонка... да и просто общения с друзьями .Очень обидно!!! Выпускники 2020 просто "ПОПАЛИ "...Не радует ни весна , ни хорошая погода. Надоело сидеть и ждать , переживать....Просто ДУРДОМ...
Коментувати
Варава Окс.
Манзій бере на себе функціі Алаха- гарантує здоровий стан на пунктах Зно. А якщо ні, хто відповість? Звідки така самовпевненість? Краще Зно проводити під вишнею, під черешнею, в саду , біля ставка...
Олександр
Пані тво вжила вислів, що вона (чи МОН) гарантує безпеку в пунктах здачі ЗНО. Тому я б хотів завчасно ознайомитися з гарантійним талоном і побачити, яка буде відповідальність МОНу за порушення гарантії в наслідок чого захворіють діти. В іншому разі це пустопорожня балаканина.