Пробне ЗНО відбудеться в іншому форматі

Інформація про новий формат проведення пробного тестування буде оприлюднена 26 березня

Пробне ЗНО відбудеться в іншому форматі

Міністерство освіти і науки спільно з Українським центром оцінювання якості освіти змінять формат проведення пробного ЗНО в 2020 році. Про це повідомили у Міносвіти.

Інформація про новий формат проведення пробного тестування буде оприлюднена 26 березня.

«Передбачається зміна формату проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Докладна інформація про це буде оприлюднена 26 березня 2020 року», - повідомили в Міністерстві освіти і науки.

Як відомо, Кабінет Міністрів ухвалив рішення продовжити карантинні заходи на 30 днів і розширити надзвичайну ситуацію на всю територію України. Рішення уряду також передбачає можливість продовження карантину.

Освіта.ua
25.03.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталка
ЗНО на 2 курсі коледжу взагалі зайве. Для чого його здавати, якщо дитина хоче закінчити даний коледж, тобто пройти весь курс навчання. А якщо хтось не планує закінчувати коледж в якому навчається, то нехай здає ЗНО , і поступає в інший заклад.
Варка
Засуньте ви своє Зно в одне місце. Створіть державні комісіі і прийміть випускні екзамени. На іх основі - вступ у внз. Плюс середній бал і співбесіда.
Діма
Для Варка: плюс корупція, чому ж тоді Зно ввели власне?
Ірина
ЗНО хочуть проігнорувати неуки та ледарі, ну і їхні недалекі батьки, звісно.
pelagea_karol
Невже на вашому ЗНО немає корупції? Моя думка така: корупція була завжди і, на жаль, нікуди не подінеться. Лише усім голову дурете їм.
Коментувати
Просто Женя
Спасите людей от болезни и Будет вам нормальное ЗНО, а сейчас получайте, то что дают! С такой ситуацией, нужно радоваться, что хоть живи! А деньги ничего не изменят! И то, ваш ребенок получил курс подготовки, значит он чему-то научился!
Леся Москаль
Пробне ЗНО- це репетиція процедури проходження основного ЗНО. Якщо не можна провести так, як планувалося-логічно повернути кошти.
Майцик
Для Леся Москаль: Зошити надруковані. *** вам а не гроші
Коментувати
Валя гладка
На мою думку як матері двох дітей старший слава Богу вже студент, молодший учень 8 класу. Пробне зно можна провести дистанційно. Я бачу так усім учасникам роздати роботи відвести час для проведення відкрити електроні кабінети, щоб завантажити відповіді. Головне учасникам бути чесними до самих себе. Пробне зно відрізняють я від о основної сесії. Завдання не будуть однакові
Александр
Скоро нужно будет трупы сжигать, а у нас зно.
Українка
Для Александр: Все буде добре.А тобі до пхихіатра на консультацію
Коментувати
Юлия
Согласна полностью! Деньги за пробное ЗНО нужно вернуть. В другом формате мы его и сами пройти можем.
Олександр
Підозрюю, що новим форматом буде електронне ЗНО. Але... є декілька але. Весь сенс пробного ЗНО полягає у тому щоб вступник ознайомився із процедурою проведення "СПРАВЖНЬОГО" зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Власне саме за це сплачені гроші. Тому змінена форма пробного ЗНО має бути тотожною справжнього ЗНО. В іншому випадку потрібно повертати гроші. Бо безкоштовних електронних ЗНО в інтернеті повно.
Ольга
Для Олександр: ОДНОЗНАЧНО ПОГОДЖУЮСЬ!!!
Оксана
100% погоджуюсь!!!
Даша
Погоджуюсь!!!
Коментувати