Дати проведення ЗНО і вступної кампанії будуть перенесені

Проведення цьогорічного ЗНО та вступної кампанії буде перенесено на на більш пізні дати

Дати проведення ЗНО і вступної кампанії будуть перенесені

Проведення цьогорічного ЗНО та вступної кампанії буде перенесено на на більш пізні дати. Про це, коментуючи продовження карантинних заходів в Україні, повідомив заступник міністра освіти Єгор Стадний.

За його словами, МОН до кінця цього тижня має представити суспільству нові дати проведення тестування та вступу абітурієнтів до закладів вищої освіти. 

«З огляду на ситуацію у світі, таке рішення було очікуваним. Наразі терміни карантину можуть знову змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні. Цьогорічне ЗНО потрібно буде переносити на більш пізні дати. Однак воно обов‘язково відбудеться. Це також змінить терміни проведення вступної кампанії. Наразі ми маємо декілька можливих сценаріїв розвитку подій. Сподіваюсь, що до кінця цього тижня вже зможемо представити їх суспільству з чітким таймінгом», – зазначив Єгор Стадний.

Як відомо, Кабінет Міністрів ухвалив рішення продовжити карантинні заходи на 30 днів і розширити надзвичайну ситуацію на всю територію України. Рішення уряду також передбачає можливість продовження карантину.

Освіта.ua
25.03.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
FGU
А зно магістрам теж будуть переносити? Чи може відмінять?
Нехайздохнутьвсімоскалі
Адмін, видали всі коментарі, що написані кацапською балачкою. Гавкатня ворога і окупанта не припустима на Українських ресурсах. Знай собі гідність. Не дозволяй поширювати свинособаче говірку з вкраденою в нас назвою в нашій країні.
Айболит
Для Нехайздохнутьвсімоскалі: буйных пациентов связывать и на карантин
Коментувати
Кат кацапів
Дивно, чому "шлунки" в яких не вистачило мізків опанувати державну мову, вирішили що їхня думка, написана тут кацапським суржиком, комусь цікава? Ви дебіли, зрозумійте це. Тільки дебіл, може не знати мови країни в якій коптить повітря! Це знаєте як, мати свої чисті нові, якісні труси але користуватися брудними трусами сусіда, так ще й розмірковувати стосовно гігієни і культури. Фу потвори, малокацапи
Директор
Діти давним давно готуються до здачі ЗНО, основна маса готова вже. Його спокійно можна пройти в заплановані дні, аби не продовжили карантин. А кількість дисциплін у школі треба зменшити однозначно! Діти після уроків нехай розвивають свої таланти у секціях та гуртках. Нащо музика,фіз- Ра в таких об’ємах в школі? Середній бал свідоцтва прибрати зі вступу взагалі! Епідемія показує всі недоліки нашої системи освіти- вона громіздка, переважна надлишком предметів і науковістю програм! Але змін точно не буде- навпаки додадуть ще якийсь черговий непотріб- по типу ОХЕ, етики і моралі і т. д і т. п.
Olga
Для Директор: У селі секції та гуртки під барами з пляшкою пива. Шкільні гуртки не фінансуються і тепер навряд чи й будуть фінансуватися.
Коментувати
Єгор
А навіщо взагалі переносити ЗНО,ну це ж абсурд,я просто не розумію?!Навіть якщо карантин триватиме до кінця квітня то ЗНО всеодно відбудеться в кінці травня.Це ж цілий МІСЯЦЬ!Вигадують якусь маячню і руйнують всі плани під корінь.
Алёна
Ктo же вернёт деньги, проплаченые за ЗНО?Это просто отмывания денег да и всё Может ище, что то придумают. Ставят на ушы всю страну )
Ірина
Деньги за пробны зно вернут?то такие экзамены будут как всегда абы провести .блин правительство меняем на майданах гибнем за что!! ,все как было так и остается.я мама 11 класника живём в селе тут позвонить не всегда получается связи не а вы о дистанционном обучение говорите.село и Украина это обсалютно разные вещи!!!
Євгенія
Відміняйте ЗНО другокурсникам!!! Для чого їм здавати, якщо діти провчились два курси і планують йти на 3-й?
Анна Самотой
Для Євгенія: Это выбор студента, уйти после 2 курса в другое уч.заведение или остаться на 3 курс
Наталія
Який вибір студента? В коледжах вчаться по 4 роки а тоді ідуть поступати далі хто хоче. Отже теперішнє зно ні в кут ні в двері. Для чого? Щоб через рік знову здавати? Це тупо. А щодо перевірки знань дітей. Щоб перевіряти знання треба їх дати. При теперішній ситуації це дуже відносне твердження.
Коментувати
Илья
Админ молодец... Нормальные комментарии почистил и оставил мусор. Красавец просто... Интересно, ты всё комментарии будешь удалять или только те,ив которых люди показывают своё не довольство страной. Ну сразу видно, безмозглый патриот. Удачи сидеть за копейки по уши в работе.
СД
Доброго дня! Хотілось би дізнатись, чи це теж стосується ЗНО для магістрів, чи буде воно теж перенесено? Дякую
Єгор
Для СД: Так для всіх закладів і шкіл!!!!
Коментувати
Лариса
Многие дети расставляли приоритеты для изучения тех предметов, которые им нужны для поступления. Например, физику он знает на 10, а химию на 6.
Александра
В Англии отменили, но на наших просторах это работать не будет. Не такая система. Оценки часто рисуют из воздуха. Я учусь в 11 классе и у меня прекрасные оценки, но эти оценки совершенно не отображают мой уровень знаний. ЗНО тоже не самый надёжный показатель, но он более достоверный чем баллы, которые учитель может понаставить в зависимости от своего настроения или отношения к ученику
Ирина
Для Александра: у нас в школе, занижали оценки на несколько балов, только из-за того,что якобы мы не сдадим ЗНО. Учителя боялись только за свои жопы. Училка с литры мне с 9 занизила до 5 баллов. К сожалению, это никак не контролируется...
Коментувати
Лариса
Для парней поступление является очень важным, так как изменился призывной возраст. Если поступление перенесут на год, то многим из них уже исполнится 18 лет (либо осенний либо весенний призыв).
Л
Для Лариса: на рік ніхто точно не перенесе. Це абсурд. Але могли б вже ввести систему як в Німеччині. Що навчання може починатися не лише у вересні, але й в квітні. Це б дуже улогічнило би академічні відпустки. Але, на жаль, такого не зроблять
Володимир
Призовний вік з 18 за бажанням, з 20 примусово, тому поступив-непоступив ні на що ге вплине
Коментувати
Svitlana
В Англії відмінили, а не влаштовують оцінки з атестату, то здавайте в 2021. Таку послугу зробили дітям, діти готовляться до здачі саме зно для вступу до вишів, а не щоб пропав рік та здавати наступного року.
Марина
Деньги надо списать, а не о наших детях они думают. Все родители на нервах, а они решиться не могут отменить. Когда вы о людях подумаете!!! Задолбали!! Украина тоже думала, что вирус к нам не добереться, а сейчас что? КАРАНТИН!!!
Юлия
А как же пробное тестирование? Дистанционно нет смысла, а деньги уже не вернут же
Сергій
Для Юлия: Пробне ЗНО також перенесли. Дятям потрібно буде отримати ноші запрошення.
Коментувати
Наталя
В Англіі щорічне тестування відмінили. Що заважає МОН зробити те ж саме? Там дбають про здоров’я дітей, а наші в карантін мають бігати до репетиторів.
Елена
Для Наталя: В апреле месяце уже всё должно быть пройдено и бегатня по репетиторам уже ни кому не нужна. Во-вторых, можно прекрасно заниматься и по скайпу, любые неудобства можно перетерпеть 2-3 месяца. Отменить тестирование нельзя, иначе на каком основании принимать детей в университеты. Соблюдайте меры предосторожности и ни чего страшного на произойдёт. Всё будет хорошо. Прорвёмся!
Илья
Елена. Так почему ж подобное отменили в Англии и не беспокоят детей этим бредом... Я уже не говорю о том, что многие дети не собираются поступать, но их всё равно заставляют сдавать ЗНО. Та и ситуация с тем, что с 17 года они решили в ПТУ тоже должны сдавать ЗНО, но только зачем?? Страна идиотов, пытаются ровняться на всех, в итоге страдают люди из-за этих идиотов...
Ольга
Страна лентяев ! В школе не учиться и хотят бесплатно получать высшее !! Идиотизм!! Зно для Украины это обязательно !!! Пора его ужесточить!! Пора выбирать детей а не все подряд в универе!
Коментувати
Михаил Ю.Л.
а что выпускникам делать? у многих вступительные экзамены, у кого-то творческий конкурс. Просто жесть! И не стыдно вам рушить судьбы людей?
Світлана
Для Михаил Ю.Л.: Боже, про що Ви думаєте. Надворі чума!!! От вона точно руйнує долі одей! Саме головне, щоб ми залишилися живими. Вступити встигнемо.
Коментувати
Наталія
Підтримую! Це найкраще рішення!Щоб попередити таку хворобу - це правильне рішення. Бережімо своє здоров`я!!!
Микита
Для Наталія: Хоча б один коментар знайшовся, що це правильне рішення. Я вважаю, що відміняти ЗНО в цьому році не можна ні в якому разі, а перенести терміни його проведення — правильне рішення. Ті, хто хочуть, щоб відмінили іспити, подумайте про те, що ваша дитина не вступить до вишу цього року і їй доведеться чекати, щоб скласти іспити у 2021 році.
Роман
А почему? Зато будет шанс лучше подготовиться
Val
Лтменить иожно и нужно. А оценки брать с 7 или 8 класса и до 11 вкючительно. Как программа ЗНО
Коментувати
Ирина
Жесть! Со вступительной компанией будет хаос.... Будет ли проводиться предварительное ЗНО?