ЗНО з математики у 2021 році пройде за новою програмою

Нова програма застосовуватиметься при розробці завдань тесту, починаючи з 2021 року

ЗНО з математики у 2021 році пройде за новою програмою

Міністерством освіти і науки затверджена нова програма зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання з математики. Відповідний наказ підписаний міністром освіти і науки Ганною Новосад.

Документом визначено, що нова програма застосовуватиметься, починаючи з 2021 року. Зокрема, під час розроблення і укладення тестів для проведення зовнішнього незалежного оцінювання з математики Український центр оцінювання якості освіти має забезпечити відповідність тестових завдань змісту нової програми.

Програма охоплює декілька розділів з алгебри і початків аналізів, а також з геометрії та визначає компетентності, якими має володіти випускник ланки загальної середньої освіти, аби успішно скласти тест з математики.

Метою проведення ЗНО є оцінка ступеня підготовленості учасників тестування для проведення конкурсного відбору до закладів вищої освіти.

більше про проведення ЗНО в Україні

Освіта.ua
09.12.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Vano
Уточніть,будь ласка,хто знає-для випускників шкіл минулих років потрібне буде те дпа з математики,чи ні?Потрібно буде його доскладати,якщо при вступі в університет ЗНО математика не потрібне(філологія).Дякую
Богдан
Скажіть, будь ласка, тепер у 2021 році для вступу у ВНЗ будуть дійсні сертифікати з математики і мови ЛИШЕ за 2021 рік ?
Amil
Боже, какой бред! В селах, даже много городских школ нет специалистов - как тем детям сдавать???!!! Дети с 4 часов утра НА НОГАХ и 3 часа в дороге - чтоб приехать в райцентр или другом городе, чтоб сдать ЗНО - ИЗДЕВАТЕЛЬСТВО! Как ему сдать ту математику, к примеру?? ЗНО - по английскому - тоже бред - ни один класс не оборудован для этого - ни наушников - ничего - аудирование в 70% - провал - любой шорох помеха!!! Министерка не хочет САМА В ТАКИХ УСЛОВИЯХ СДАВАТЬ ЗНО?
Ivan
Для чого математика філологу?Якщо учень завалив ЗНО з математики,а з інших предметів отримав найвищу кількість балів,то він не зможе вступити у ВНЗ і отримати фах філолога?Чого не ввести предмет «Логіка» і не мордувати дітей предметом,який був актуальним в 19 ст?Я змушений відмовити дітям у тому щоб вони займалися тенісом і німецькою мовою,бо міністерка захотіла щоб репетитори з математики заробляли гроші,а моі діти зубрили не потрібний ім предмет.В цій краіні немає права вибору,совок совком!
почему нет права выбора?
Для Ivan: Право выбора всегда есть. РАботать и получить хотя бы 7, или оставаться тупеньким и получить 2. Нормальный филолог обязан знать язык математики, если он не дурак. А дурак не есть нормальным филологом.
М
Для Ivan:математика -для всіх потрібна так само як укр.м.з тими всіма питаннями-для всіх не потрібна.
Микола
Я філолог. З математики в радянській школі мав чотири, в інституті не вчив, зараз мені 55, викладач вищої категорії, викладач-методист. Додавання, віднімання, елементарне множення та ділення швидше роблю чим сучасні калькуляторні бухгалтери. А тангельси, котангельси мені "нафіг" непотрібні. І син юрист. Гроші рахувати вміє. Тому шановні міністр і всі від кого щось залежить. Більше годин на українську мову і літературу, історію, можливо географію та захист Вітчизни (це точно потрібно). Такий мій висновок.
Коментувати
Вчитель математики
Програма охоплює декілька розділів з алгебри і початків аналізів, а також з геометрії... Яких аналізів? ...з алгеби і початків АНАЛІЗУ!!!!
123
Для Вчитель математики: тобто "початки" (мабуть кукурудзяні) Вас не бентежить? Мабуть все ж "початку аналізу"
Правда
Да потому, что написали изначально по-русски, а потом тупо забили в гугл переводчик и перевели на так звану " рідну мову"! Как же надоел уже этот театр в вышиванках!
1234
Для 123: У школі вивчається предмет "Алгебра і початки аналізу", тоді розділи з алгебри і початків аналізу.
Коментувати
Сільский мешканець
Навіщо то ДПА потрібно. Як його бідні дітки з села здавати будуть? Математику, фізику та хімію взагалі потрібно прибрати з шкільної програми, бо дуже складні науки
Для Сільский мешканець:
І треба було демонструвати всім, який ти дурень?
Сільский мешканець
Простий український нарід проти таких складних наук як математика. Я вважаю, що демократично було б дати вибір здавати або ні ЗНО з математики
они у вас там
Для Сільский мешканець: дебилоиды, или что?
Коментувати