Визначено результати ЗНО з математики 2019 року

Результати тестування розміщуються на інформаційних сторінках учасників ЗНО

Визначено результати ЗНО з математики 2019 року

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього оцінювання з математики, проведення якого відбулось 21 травня 2019 року.

Зміст сертифікаційної роботи ЗНО був визначений на основі програми зовнішнього незалежного оцінювання з математики.

Тест з математики містив 33 завдання, за правильне виконання яких учасник мав можливість отримати 62 тестових бали.

Тестові роботи всіх учасників тестування розпізнані, ідентифіковані та перевірені. Результати тестування розміщуються на інформаційних сторінках абітурієнтів.

Пороговий бал «склав/не склав» для тесту ЗНО з математики встановлений на рівні 11 тестових балів.

В основу визначення рейтингу кожного абітурієнта покладені його результати, обраховані на основі загальної суми тестових балів. Результати будуть вказані в інформаційних картках до сертифікатів ЗНО, що кожен учасник тестування зможе роздрукувати з власної інформаційної сторінки на сайті УЦОЯО.

Усі учасники, які подолали визначений експертами бар’єр, отримали рейтингову оцінку, що визначена за шкалою від 100 до 200 балів. Отриманий результат тестування учасники ЗНО зможуть використовувати під час вступної кампанії до закладів вищої освіти.

Оскільки результати зовнішнього оцінювання з математики можуть бути враховані як державна підсумкова атестація за шкільний курс з математики, Українським центром оцінювання якості освіти складено та затверджено окрему таблицю переведення тестових балів у шкалу 1-12 балів.

Учасники тестування поточного року зможуть ознайомитись зі скан-копіями своїх бланків відповідей. Бланки відповідей будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 17 червня.

Також, у випадку сумнівів щодо об’єктивності визначених результатів, учасник тестування має право подати апеляційну заяву, надіславши її поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти протягом 5 календарних днів з моменту оголошення результатів тестування.

Таблиця переведення тестових балів з математики у 200-бальну шкалу:

 

Таблиця переведення тестових балів з математики у шкалу 1-12 балів:

 

Для отримання оперативної інформації про оголошення результатів ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
14.06.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Григорій
А той хто набрав 53 і більше балів матимуть 13 з ДПА? Чи таких просто нема в Україні?
Роман
Для Григорій: не всі завдання що були на ЗНО ішли на ДПА. На ДПА 52 максимум
Коментувати
Илья
Эх,вот бы сделали проходной хотя бы 40/62.И так по всем предметам.Грустно думать о том что неучи у которых 130 балов в среднем будут учиться в ВУЗах.
DHP
Для Илья: я більше скажу. В приватні виші вступлять всі з середнім балом 100. А диплом маиимуть такий же, як і ті, що дійсно вчаться.
Илья
Для DHP:Ага,а потім балачки про те що в університетах нічого не вчать.У гарних-вчать.
Karina
//не шарить математику, не значит быть тупым// даже если по зно брать, у меня математика 165, все остальное 190+, так что, если у меня нет 40/62, в универ нельзя?
Коментувати
Елена
У сына компьютер при распознании бланка сделал 2 ошибки при правильных ответах !!!Как добиться справедливости?Скан-копии в доказательство.
Петро
Для Елена: http://ru.osvita.ua/test/advice/3745/
Коментувати
Ясновидец
Проходной балл ЗНО-2019 на бюджет: пороговые баллы на контракт https://www.lawportal.com.ua/minimalnyiy-prohodnoy-ball-zno-budzet-kontrakt.html