18% учасників ЗНО з математики не склали тест

Комісія Українського центру оцінювання якості освіти встановила поріг ЗНО «склав/не склав»

18% учасників ЗНО з математики не склали тест

13 червня експертна комісія Українського центру оцінювання якості освіти встановила поріг «склав/не склав» для тестів зовнішнього незалежного оцінювання з математики, фізики та української мови і літератури.

Поріг для тесту з математики склав 11 тестових балів, фізики — 13 балів, української мови і літератури — 23 тестових бали.

Ті учасники, які набрали меншу кількість балів не зможуть використовувати результати тестування з певного предмета під час проведення вступної кампанії.

Кількість учасників ЗНО, які не склали тест математики складає 18% від загальної кількості учасників тестування, з фізики — 15%, української мови і літератури — 16% учасників.

Результати тестування з інших предметів будуть оголошені пізніше.

Для отримання оперативної інформації про оголошення результатів ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
13.06.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Василь
Це позорище, таких тупаків навіть в армію брати не можна бо вони собі повідстрелюють ноги, як можна не написати на 111? Це прийти і поставити "А" і ти складеш тест, а якщо посидіти подумати то репетиторів не потрібно, хіба воно не вміє ні писати ні читати тоді все ясно... І винні в тобу батьки, не треба боятися ЗНО, не треба давати клей нюхати своїм дітям.
Люба
За просто "А" ніхто не поставить бали, щоб ти його склав. Хто Вам таке сказав?
Тарік
Дивіться, якшо в тесті 4 варіанта відповіді і ви всюди проставите "А" то в вас 25% відгадати відповідь, а питань вроді там більше 50ти то получається що 111 точно набереш xD
Коментувати
Было когда-то...
В советское время понимали,что если человек талантливый музыкант,то не надо его отвлекать на общеобразовательные предметы. Знакомый учился в музучилище,так вот тогда все понимали-главное-спецпредметы! И вышло из той когорты( по его словам) очень-очень много музыкантов,которые сейчас играют по всему миру!
Анна Карпинская
Ребенок ,который играет на скрипке, занимает места , все свободное время дома-занимается . И ходить по репетиторам просто времени нет. Уважаемые ....в консерваторию поступит не он, а тот , который играет так-сяк , зато математику хорошо выучил.просто жесть. И не надо рассказывать про "уровень грамотности" . Меня поймут только музыканты-профессионалы.. зачастую творческие люди не владеют точными науками. ...это крах .
Anna
Для Анна Карпинская: в консерваторию нужна математика?))
Галина
Для Anna: звісно ні! Вона просто нагнітає ситуацію. Кричиль людям "фас на МОН" в консерваторію портібні мова і історія та творчий конкурс. Більше того у творчого конкурса на мистецькі спеціальності така вага, що перекриє не дуже вдалі бали ЗНО, якщо дійсно талант. У мене знайомий на творчому конкурсі якраз виїхав на бюджет під час вступу на хореографію, хоча за результатами ЗНО в рейтингу був нижче ніж кількість бюджетних місць
МОН изгоняет молодёжь талантливую
Для Анна Карпинская: совершенно верно говорите! Тут уже писали о музыкантах... Уезжайте из этой страны пока не поздно. Другие страны примут с радостью таланта.
Коментувати
Маруся
Посмотрим на процент в 2021 году, когда математику будут сдавать все. Думаю, что ситуация будет выглядеть еще печальнее...
Тетяна
Уявіть скільком дітям зламали долі укладачі тестів. А тепер. Що пропонують. .
Іван
Для Тетяна: Діти самі собі долі зламали. Не набрати прохідний бал можуть лише ліниві або обділені розумом. Навіть, якщо в учня немає хисту до цього предмету, якщо старатись, то 160 мінімум набрати можна
Тетяна
Для Івана : по перше знання дітям повинні давати вчителі , а вони на жаль навчають так щоб ті хто хоче щось знати повинні до них на репетиторства ходити ( не за малі гроші). А по друге діти могли на зно розхвилюватись і незмогли зосередитись. Взагалі треба щоб і шкільні вчителі разом з дітьми сіли та також склали зно - може і вони нескладуть?
Зореслава
Для Тетяна: такі як ви завжди стараються перекласти свою провину на когось. Що, ваша дитина не склала ЗНО? P.S. Запам’ятайте: не з дієсловами пишеться окремо (не змогли, не склали), крім префікса недо-(недоїла, недописала)
Коментувати
Дана
Аааааааа, чому не виставляють таблиці переводу. Нерви не витримують. Будь ласочка... В минулому році було разом і пороговий і таблиці.
Дана
Де таблиця переведення балів з мови ?Шкала рейтенгова і ДПА?