Поріг тесту ЗНО з математики склав 9 тестових балів

Експертна комісія УЦОЯО встановила поріг "склав/не склав" для тесту ЗНО з математики

Поріг тесту ЗНО з математики склав 9 тестових балів

25 травня експертна комісія Українського центру оцінювання якості освіти встановила поріг "склав/не склав" для зовнішнього незалежного оцінювання з математики, який у 2016 році дорівнюватиме 9 тестовим балам. Відповідне рішення комісії було прийняте під час засідання, що відбулося у Міністерстві освіти і науки.

Усі учасники тестування, результат яких дорівнює або є вищим за визначений поріг, матимуть можливість використати отримані результати під час участі у цьогорічній вступній кампанії до вищих навчальних закладів.

26 травня мають бути оголошені результати отримані учасниками зовнішнього незалежного оцінювання з математики та ухвалені таблиці відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100-200 балів за виконання тесту.

Як відомо, результати ЗНО з математики також будуть враховані, як державна підсумкова атестація за шкільний курс з предмета. Експертна комісія також затвердить таблицю відповідності тестових балів оцінкам за шкалою 1-12 балів.

Максимальна кількість балів, яку мав можливість набрати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з математики, дорівнював 62 тестовим балам.

Для отримання інформації про зовнішнє незалежне оцінювання та вступну кампанію 2016 року приєднуйтесь до групи Абітурієнт 2016 Вконтакте або Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
25.05.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Елена Герасимович
Поріг у 9 балів з математики. Це ганьба. Це підпис під власною некомпетентністю. Це не компроміс, це поразка. Абсолютно впевнена , що "риба гниє з голови". Абсолютна коррупція. Недоцільність завантаженності-розвантаженності програм з математики не баче МОН. Кожний хоче сказати своє слово, лишити свій слід в історії. Але ніхто не хоче (або не здатен) підійти до освіти з позицій сучасних вимог. Не можна викладати математику, відірвавши її від інших предметів природничо-математичного циклу. Математика у школі цікава як прикладна наука, як інстумент для дослідження природних процесів. Тому, вважаю першочерговим завданням для "укладачів програм" узгодити програму з математики з потребами навчального матеріалу з фізики, хімії, тощо...
Л
Якщо б комісія визначила поріг тесту на рівні 12 балів, то тест з математики не склали б 27 % учасників ЗНО. «Це означає, що на математичних, природничих і інженерних спеціальностях нікому буде навчатись», - зазначив Володимир Ковтунец. Напрашивается вопрос. а что будут делать на инженерных специальностях те, кто фактически не сдал. Тупо переводить государственные деньги. А специалисты из них? Сама учитель . отработала в школе 25 лет, сама в школе училась хорошо, от детей требую. столкнулась с тем. что некоторые учителя сами пишут с ошибками. читают по слогам и считают с трудом, но у них есть покровители. Стыдно перед детьми. С удовольствием мы пригласила министра на такое "чудо" посмотреть и "крышу" из районо с треском выгнать, да думаю ничего как всегда не получится.
salka
Для Л: Вы правы - к великому сожалению...
Коментувати
ООООООООООО
Дітки міністрів, депутатів, працівників центру тестування складали іспит з математики!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Володимир
Ганьба центру тестування та МОН України!!! Навіть при всіма критикованій корупції на вступних іспитах ніхто не дозволяв собі брати у вузи з 15% знань. Кому потрібні такі студенти у вузах на математичних, інженерних спеціальностях та інформаційних технологіях? І не думайте, що з такими низькими балами не підуть на "бюджет". А це вже марна трата державних коштів. Цікаво, чи новий генеральний прокурор спроможеться відкрити кримінальну справу проти таких марнотратників з МОН.
так отож
Для Володимир: не рвіть собі душу. ТО так задумано. Адже комусь потрібно фінансувати викладачів ВНЗів. Держава неспроможна. Робитимуть нездатні до навчання особи, які прагнуть отримати диплома. Вони просто іще не второпали, що бамашка роботи не дасть. Але викладачів фінансуватимуть.
Андрей Козак
Реально - меньше 15% сильно. Уровень угадывания - 7.2 балла. То есть - или чуть-чуть повезло, или знает пару базовых фактов - и прошел.
Володимир
Для так отож: Ваша відповідь нагадала мені дитячу казочку про те, як пан хотів свого барана на пана вивчити. Звернувся до одного професора і отримав відмову. Другий професор відповів аналогічно. А третій погодився за певну суму за 5 років зробити з барана пана. Тоді перші два професори питають його: "Як же ти збираєшся з барана пана зробити?" А той їм відповідає: "Та за 5 років або пан вмре, або баран здохне, а, уявляєте, скільки за цей час грошей я зароблю."
Коментувати
Мирослава
Порогові бали як раз є показником "прагнення змінити "стан освіти.На технічні спеціальності "гребуть" на бюджет з 100 балами.На фізмат 100 балів з математики,фізики достатньо.До чого дойшли вузи??? А це якість спеціалістів,яких вони випускають.І ВІДСУТНІСТЬ СТИМУЛУ вчитися в школі. ВСЕРІВНО ПОСТУПЛЮ -НЕ ПРОБЛЕМА!!!!
совесть
Вимагаю видати сертифікати ЗНО-2016 всім мавпам Київського зоопарку! Вони мають право навчатися в наших ВНЗ, судячи з встановлених порогів склав не склав! Ні, такі методи встановлення порогів не для цієї країни... Багато галасу, а результат для очищення ВНЗ - НУЛЬ!
Anna
Я просто в шоке, в Европе (раз уж мы туда идем) пороговые баллы не ниже 50%, у нас 15%... Стране нужны слесари и асфальтоукладчики, а не туча тупых выпускников не понятных частных ВНЗ.
кек
Для Anna: щас бы в Еврору пойти лол
Інна
З математики менший поріг, бо менша максимальна кількість балів, яку можна набрати за виконання тесту.
Anna
Порог меньше 15% от количества всех заданий. По укр мове 22%.
Коментувати
vita_nuova
Аж смішно. Не враховуючи завдань з розгорнутою і короткою відповіддю, такий учень набрав лише 25% балів. Навіщо ВНЗ студенти з таким рівнем знань?
Олена
Для vita_nuova: Чтобы за контракт платили :)
Директор
Рівень математики супер!!!!!!!
Віктор
Для vita_nuova: треба розуміти, що це мінімальний рівень підготовки. Все одно конкурс до вишів таких відсіє. Потраплять на бюджет лише учні з високим рейтинговим балом. В мене близько 180-190 з усіх трьох предметів, а я все одно хвилююся, що не потраплю на бюджет.
Коментувати