Лікарчук: систему ЗНО залишають професіонали

Відновлення кадрового потенціалу Українського центру оцінювання якості освіти може стати проблемою

Лікарчук: систему ЗНО залишають професіонали

Відновлення кадрового потенціалу Українського центру оцінювання якості освіти незабаром може стати найбільшою проблемою для системи ЗНО. Про це у своєму Facebook пише директор УЦОЯО Ігор Лікарчук.

"Систему ЗНО почали залишати професіонали. Ті, хто її починав. Можна знайти гроші на фінансування системи, повернути сервери, купити нову техніку. Але як повернути людей, котрих образили та облили брудом?", - зазначає Лікарчук.

"Чи у цій країні професіонали високого рівня шеренгами шикуються в пошуках роботи за 2000 грн. на місяць? Можу прогнозувати, що відновлення кадрового потенціалу УЦОЯО буде чи не найбільшою проблемою, гострота якої стане відчутною уже дуже швидко", - констатував директор УЦОЯО.

Освіта.ua
08.09.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга
Про яких професіоналів ви говорите? Про тих , хто в школі не працював і вимагає від випускників знань на рівні 1 курсу вишу? Та й ще при тому що більшість сучасних " професіоналів " самі не зможуть здати за раз всі свою видумані ЗНО. Це просто цілеспрямована компанія не пустити більшість дітей до вищої освіти. Цікаво, а чому спочатку в такому обсягу не змусити здати ЗНО наших депутатів, керівників, міністрів то професуру?
Сергій
Для Ольга: А хто сказав, що для більшості потрібна вища освіта, який тоді її сенс. Вищу освіту повинні здобувати ті, хто здатен вчитися. Візьмемо середньостатистичне підприємство з 1,5 тис. працівників - у нас на робітничих професіях - 70 процентів з вищою освітою, а керують ними люди після технікумів, бо краще розуміються на технології виробництва. От вам і якість вищої освіти. І для чого держава гроші викидала, а люди затрачали час, якщо такої потреби у працівниках з в.о. немає. А доходить, вибачте до маразму коли після лісотехнічного універу людина починає розуміти, що краще їй було навчатись в ПТУ.
Вадим Мендерецкий
Ні мається на увазі, тих професіоналів, які щорічно, зроку в рік роблять у тестах масу помилок, з яких насміхається вся Україна .... але зате вони ненавидять учителів, як і їх колишній пахан лікарчук
Коментувати
111
«Ситуація не проста, бо слідство, яке веде МВС за дорученням ГПУ, нібито показує, що були якісь втручання, 10 чи 20 втручань в акаунти і були виправлені якісь оцінки. Я повної інформації не маю, бо офіційно нам слідство може сказати тільки після того, як воно закінчиться. Проте я маю великі сумніви щодо того, що Ігор Леонідович (Лікарчук) – порядна та професійна людина – мав до цього відношення. Ніколи в це не повірю», - зазначив Квіт, якого цитує Укрінформ.
Азіров
ПроФФесіАнали якраз залишились в системі ЗНО.
Директор Школи
Невчасна заява "ображеного". Немудрі вчинки "тих, кого облили..." Тепер ТІ, ХТО "обливав", вицвірінькуватимуть: "А бачите! Перекрили доступ до грошви - відразу порозбігались! За ідею там не сиділи!" Тож ті, хто "йдуть" - зрадники! І, в першу чергу, зраджують НАС! Тих, хто всі ці роки допомагав УЦОЯО те ж ЗНО впроваджувати!
Ой, ей
Для Директор Школи: Так нескладно выражать свои мысли и директор?
Коментувати
Викладач ІППО
На всіх рівнях влади кажуть, що ми йдемо у Європу. Але в Європі немає ЗНО. Тоді навіщо витрачати бюджетні кошти, коли вчителі не мають грошей щоб комунальні послуги заплатити. Або пропозиція: хай здають ЗНО тільки ті, що хочуть вступити на державну основу.
анти-ІППО
Для Викладач ІППО: отакі ви "викладачі" що не знаєте, що у більшості каїн ЄС є ЗНО у формі деж. іспитів (в кожній країні форма і зміст інший) В Польщі matura де іспити і тести здаються за межами своєї школи спец. держ. комісії: є тести + творчі завданні + співбесіда. В Польщі 3 обов’язкових випробування (мова, математика, іноземна) = 1 на вибір. Але в Польщі після таких скандалів що були у ЗНО "началник ЗНО" на посаді б не втримався, і точно б не поучав вчителів, а тихенько пішов би на заслужений відпочинок.
викладач
Для Викладач ІППО: Абсолютна згода. Хай буде ЗНО, але дійсно для бюджетних місць.А ДПА у формі ЗНО, як зараз пропонують зробити, лише морально пригнічує дітей. І навіщо деякі пани нам розповідають про Польщу? Не думаю, що , наприклад, технічна освіта там краща. Поважаймо себе, свою освіту, не така вона в нас погана.
Світлана
Для Викладач ІППО: Не розказуйте казок. ЗНО є у всіх країнах Європи.
Коментувати
Ukrainka Ukrainka
Поки є час, краще зробити 2-х рівневий тест з усіх обовязкових предметів. А ВИШі нехай вирішують, який рівень їм потрібен.
1
Для Ukrainka Ukrainka:Вузи підгрібають усіх, щоб забезпечити себе студентами. Навіщо 2-рівневі тести. Мабуть, для того щоб розтринькати бюджетні гроші
Коментувати
Ната-тата
Для того, чтобы сдать ЗНО по английскому языку, школьной программы не достаточно, его надо постоянно и дополнительно изучать. И не всем этот язык надо был для поступления, соответственно не занимались им дополнительно. Но теперь бегай-ищи репетитора ,а времени меньше года....!!
Михайло
Пане Лікарчук! А що це за риторика: "у цій країні"??? А ви з якої країни прибули, чи в яку збираєтеся? Я сумніваюся, що ви особисто причетні до оборудок. Але як керівник, у якого під носом окремі ваші "професіонали" крутили афери, в той час, коли ви піарились на темі поганих учителів і тупих учнів, майте мужність хоча б залишатися громадянином. А то вже й країна, бачте, не така! Не треба "скігліти"
Михайло
Ну, найбільший професіонал Лікарчук ще ж не залишив, принаймні не сказав, що подав заяву. Значить, не все так страшно. Бо ж як піде Лікарчук, не дай Боже, буде кінець всій освіті. Хто ж так беззастережно називатиме нас невдахами, а дітей недоуками??? А якщо серйозно, систему ЗНО треба зберегти, і не обов’язково з Лікарчуком! А то створює над собою ореол незамінності.
Nezalegna
Любі друзі, голосуємо, будь ласка!!! https://petition.president.gov.ua/petition/5218
Доцент
Хроші "професіонали " складали тест з української мови цього року.
Теж доцент
Для Доцент: Я сам - математик. Школу закінчив 40 років тому. Прочитавши масу критики на тест з української мови щодо питань про комах і людей, вирішив попробувати відповісти на згадані питання. Як не дивно, а може закономірно, всі мої відповіді співпали з правильними. То, можливо, такі липові доценти "професіонали", які лише здатні всіх критикувати.
1
Для Теж доцент: Отакі математики, які здатні тільки повипендрюватися, що в 50 років взмозі сприйняти філософський текст краще, ніж 16-17 абітурієнти трапляються тільки серед вчителів, викладачів. Потім рвуть на собі сорочку, доводячи всім, що розумніші, ніж інші колеги, і всіх тикають носом. В жодній професії такого явища не спостерігається.
Світлана
Для 1: Я і мої друзі, не будучи філологами також пройшли тест, можливо трохи не вгадали в літературі. Так, і ми вчителі уже 25 років. Критикувати легко, а зробити щось не кожен може.
Коментувати
Ольга
То, что мы наблюдаем вокруг Ликарчука и Ко не спроста, заслужили, а за ЗНО хочу сказать одно - существующая система оценивания себя отжила, ничего в пользу выпускников нет, наблюдаешь только нервотрёпку у детей и боязнь сдачи. А родителям огромные денежные траты на репетиторов при зарплатах ниже среднего. С учётом "новшеств 2016" - английский язык большая половина выпускников завалит. Для чего это делается? Чтобы наших детей ущемить ещё больше. Обращаюсь к министру образования: необходимо кардинально изменить систему сдачи ЗНО и ДПА, не нужно включать в обязательном порядке ДПА в виде ЗНО по английскому языку, истории, математике тем, кому они не нужны для будущего поступления. Многие своего украинского языка не знают, а вы требуете английский. Бред!!!! А для работы в УЦОЯО есть очень много талантливых и умных педагогов нашей незалежной Украины, набрать отличный коллектив - не проблема! Вы только услышьте нас, простых педагогов, учеников и родителей выпускников 2016 года!!!!
Ой, ей
Для Ольга: Как все не понимаете, что учащиеся должны знать хотя бы один язык международного общения, мы же решили быть с Европой сами. Если не рус.яз., то английский яз.. Прежде чем возмущаться кем-то, нужно обладать полной информацией обо всем в стране. Для этого нужно интересоваться не только своими проблемами в системе образования, МОН, но и курсом страны выбранным и еще это помнить.
Коментувати
Don
Что разнылся? А так изощрялся и гадил учителей, такой был смелый и " честный" ..... Не плачь, найдутся в Украине и умные и образованные профессионалы, в отличие от "некоторых"....Свято место пусто не бывает!
1
Золотой вы человек Юрий Венекдитович,все о народе думаете,о народе.
хвали мене моя
хвали мене моя ,губонько, бо роздеру до вуха....такі аси, що тести з помилками складають, а потім не знають як оцінить, за рік не складуть-і це ж не один спеціаліст сидить:на кожен профіль та ще й зверху
Оксана Іванівна
Візьміть мене складати тести ЗНО. Вчитель з 25-річним стажем. Хабарів не беру. Порядність гарантую.
учитель
Для Оксана Іванівна: і мене
Коментувати
марія
Не панікуйте,шановний.Через пень,колоду, але піде і без вас.
Abit
Он уже задолбал ныть.ЗНО насколько я знаю всегда финансировалось на уровне.И заметьте,он начал эту шарманку после того,как вскрылись его махинации и он понял что распиливать деньги и брать взятки уже не выйдет.Если в УЦОКО такие ужасные проблемы,что ж он скажем год назад об этом не говорил?Год назад этот деятель только называл учителей недоучками,а учеников глупыми.
марія семенівна
Для Abit: так таки так
Коментувати
Сергей Лимонов
Яке зле і пихате обличчя в Лікарчука- фото дуже вдало передає ці риси
Lev
Незаменимых людей нет. В Украине есть достаточно профессионалов, другое дело, что не все туда пройдут, неугодных не возьмут.
мама
Для Lev: це точно
Коментувати