У Раді просять правоохоронців не зривати ЗНО

Лілія Гриневич закликає не допустити зриву проведення зовнішньою незалежного оцінювання у 2016 році

У Раді просять правоохоронців не зривати ЗНО

Голова парламентського комітету з питань науки і освіти, народний депутат Лілія Гриневич звернулась до генерального прокурора Віктора Шокіна та міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з проханням вжити заходів спрямованих на повернення технічного обладнання для відновлення нормальної роботи Українського центру оцінювання якості освіти.

У депутатському запиті голови профільного комітету, наголошується про загрозу проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році у зв'язку із вилученням технічного обладнання УЦОЯО, що містить, зокрема базу каліброваних тестових завдань.

Лілія Гриневич звертає увагу генерального прокурора та міністра МВС на тому, що підготовка до проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році вже повинна була розпочатися, проте через відсутність обладнання та недопущення до роботи ключових фахівців Українського центру оцінювання якості відповідна діяльність з підготовки ЗНО не може бути проведена.

"Запровадження зовнішнього незалежного оцінювання підтримується більшістю громадян України і вважається однією з найуспішніших реформ у сфері освіти, оскільки завдяки його впровадженню талановиті та працьовиті діти змогли без хабарів вступати до омріяних вищих навчальних закладів. Ситуація, що склалась ставить під загрозу якісне проведення зовнішнього незалежною оцінювання у 2016 році", - зазначає голова профільного парламентського комітету.

"З метою недопущення зриву проведення зовнішньою незалежного оцінювання у 2016 році, прошу Вас вжити заходів спрямованих на повернення технічного обладнання та відновлення нормальної роботи Українською центру оцінювання якості", - наголошує Лілія Гриневич.

Як відомо, минулого тижня директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук заявив про неможливість розпочати підготовку до проведення тестування випускників шкіл у 2016 році у зв’язку із вилученням в УЦОЯО серверів, комп’ютерної техніки та програмного забезпечення. За його словами, для відновлення технологічного процесу проведення зовнішнього незалежного оцінювання потрібно не менше 10-11 місяців напруженої роботи.

Пізніше, прем’єр-міністр Арсеній Яценюк закликав Генеральну прокуратуру оприлюднити результати розслідування проведеного в Українському центрі оцінювання якості освіти та повернути технічне обладнання, що було вилучено під час обшуків.

 

Освіта.ua
03.09.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Світлана
Це тільки у нас на Україні: якщо щось хороше зявилося то його обовязково знищать.Люди не відміняйте ЗНО, хоть якись шанс дайте розумним дітям.А хто має гроші то йому по барабану чи є ЗНО чи його немає, він же всерівно поступив на навчання ще до свого народження!!!!!
1
Ви тільки погляньте на пост лікарчука в ФБ, яка роздута думка про свою значимість і незамінність: "Як людина, котра без роботи, можу пофілософствувати. Що буває тоді, коли із здорового тіла, яке ефективно функціонувало, вилучити... мозок та підтримувати його життя штучно. Фантастика? Ні. Українські реалії. Навіть, якщо цей мозок інколи, можливо, щось робив не так... Чи буде таке тіло ефективно існувати? Навіть, якщо йому дати гроші, нові компютери та інший антураж. А ще проблема в тому, що МОЗОК не кожними мізками можна замінити. P.S.Друзі по ФБ, напевне, здогадуються, про кого і про що я пишу."
Учитель
Для 1: Ликарчук, Зайцева, кто ещё. Была Зайцева - ЗНО проводилось. У НЕЁ отмечу ЕДИНСТВЕННЫЙ минут - сокрытие апелляций. А так всё чётко, быстро,качественно. Буде кто ещё, тоже будет работать. Нет разницы КТО руководит, есть разница КАК руководит. Ну а то, что Лкарчук раздувает собственную значимость - так это его право, его видение мира. ЗАЧЕМ его в это попрекать? Тем боолее ФБ страница - его ЛИЧНОЕ дело.
1
Для Учитель: Страницы в социальных сетях уже давно перестали быть личным делом кого-либо
Учитель
Для 1: это Вы так решил(а). Когда ТАК будет считать каждый, тогда можно и поговорить. А сейчас это перемывание косточек. Пользы для дела никакой, но язык (часть мозга, отвечащая за речь) почесать можно. Впрочем, как и многие другие высказывания в соцсетях, по какой-то причине именуемые критикой. Просто повальное обсуждение человека, а не причин и следствий его действий. Как-то... тошно
Коментувати
після батьківських зборів
Нехай врешті-решт відкриється правда, а то виходить, що все суспільство вболіває за чесне ЗНО , а там, можливо, як нам дали зрозуміти, не все так чесно і прозоро. У нашій країні ЗНО буде, але питання - яким? У нас на зборах батьки більше турбувалися про можливе виснаження випускників, адже ніколи таким ще ЗНО не було, як його пропонують у 2016! І це у країні, де більшості людей важко своїх дітей іноді навіть прогодувати, не кажучи про те, щоб оплатити підготовчі курси. Що ж тоді придумають через роки два -три? Щороку новий експеримент! Вдумайтесь- щороку! Це - не реформи, це - просто знущання. Зразу відповідаємо батькам, дуже впевненим у своїх розумних дітях : подумайте про здоров’я!
Ліл
Табачник прийде,порядок наведе!
викладачі
Для Ліл: А якщо пан Лікарчук захоче назавжди за кордон виїхати, що тоді взагалі анулювати ЗНО?
Викладачі
Для викладачі: Як дехто хоче пана Лікарчука повернути .А у мене особисто ностальгія за Табачником. Плювати мені на його справи і поглади. Він хоч не ламав через коліно дітей, їх батьків і вчителів. Моя відповідь мінусувальникам : ваша сестра-сільська вчителька не залишилась без роботи, ваш племінник 12 років не буде їздити до школи хто -зна -куди, і ваша донька не вступатиме до вузу наступного року!
Учитель
Для Викладачі: Погляньте! Пан Л або хтось з його людей вже відмінусував
Коментувати
батьківські колективи
Відбулися батьківські збори одинадцятикласників. Батьківські колективи шкіл Тернопільської області попереджають, що у разі зриву ЗНО у 2016 році, вони будуть звертатися до суду з позовом до уряду про відшкодування моральних та матеріальних збитків, повязаних зі вступною компанією. ДО них готові приєднатися колективи батьків ще кількох областей.
Теж батьки
Для батьківські колективи: Які саме школи? Назвіть номери. Чи це не пани лікаргриневичі заговорили? Взагалі більшість батьків по країні чекають на чесне і прозоре розслідування. ЗНО необхідне і його не посміють відмінити, хай не лякають.
Oleksandr Kravchenko
Для Теж батьки: Батьки чекають НЕ на чесне і прозоре ЗНО, а не те, щоб їх дитина могла вступити без хабарів!!!
Теж батьки
Для Oleksandr Kravchenko: Ну тоді не дивуйтесь, якщо у списку зарахованих перед прізвищем вашої розумної дитини опиняться ті, хто купили сертифікат. Якщо там щось не так, треба зразу ж дати по рукам корупціонерам. Краще зачекаємо на висновки правоохоронців. ЗНО буде у будь-якому випадку. Дивує, чому пані Лілія не говорить правоохоронцям -швидше працюйте, дайте відповідь , чи справді мали місце такі речі, про які говорить прокуратура. А вона, мабуть, сама вже слідство провела - вимагає сервери повернути. Дивно якось.
Коментувати
Голосzнарода
В мене геніальна спартанська ідея з’явилась вчора : може ну її ту вищу освіту, відмінити, нехай всі після закінчення школи в армію ідуть, і хлопці і дівчата, ми ж воююча країна? Виростуть цілі покоління воїнів. А хоча можна залишити можливість здобувати вищу освіту тільки після проходження армії.
Голосzнарода
Для Голосzнарода: Становленню сильної держави передує становлення сильного війська. Найкращий шлях до цього - це підготовка воїнів "машин війни" ще з підліткового віку, тобто цілком можна розвантажити програми із більшості предметів в школі, зменшити кількість годин, а натомість збільшити на фізичну підготовку, бойові мистецтва, вивчення стратегії і тактики ведення бойових дій. Бо, той світ, в якому їм жити через 10 років, дуже буде відрізнятися від сучасності. І насправді в сучасному українському суспільстві нівельоване значення вищої освіти, і як показує досвід сьогодення, українському суспільству не потрібна велика кількість людей із вищою освітою, йому потрібна верства талановитого і вправного воїнства. Якщо український народ не хоче бути вигнаним із своєї землі та залишкам віками блуждати по світу, як це було з євреями, то йому сьогодні треба боротися за право жити на своїй землі.
від імені воїна
Для Голосzнарода: Сам в АТО вже побував?
Голосzнарода
Для від імені воїна: До чого тут АТО до армії? І зрештою захищати свою батьківщину це почесно, і подвиг.
Коментувати
kvp1248
Любий професіональний програмний комплекс має так званий «захист від дурня». Це дозволяє в форс-мажорних ситуаціях захистити базу даних як від втрати, так і від небажаного доступу. Ситуація з ЗНО говорить про те, що команда ЗНО не здала тесту на професіоналізм. Ніякі юристи не можуть фізично розібратися в мільярдах байт сучасного програмного коду, нашкодити йому, чи одержати доступ до професійно закодованої інформації.
вова путин
Надо же, при злочинной влади януковича ЗНО просуществовало без тени сомнений или нареканий. При демократических,так скать,силах ЗНО приказало долго жить.
За ЗНО, але чесне!
А ми не хочемо, щоб центром керував злодій. Нехай доведуть, що невинній, або іншого шукають. ЗHO і Лікарчук це не тотожність.
Еней
Для За ЗНО, але чесне!: В усьому світі прийнято презумпцію невинності - коли обвинувач має довести вину.Тому там і живуть як люди. І лише в уламках совка для знищення людини досить безпідставно звинуватити її в будь-чому, і нехай спробує щось довести!
Вчителі з Білої Церква
Для Еней: Нехай слідчі органи доводять. Ви скільки знаєте цього пана? Ми,наприклад, років із 20. Що, народний голос, нема що сказати? Чи вам байдуже -порядна людина у ценрі,чи ні! Ми за чесність теж
Голосzнарода
Для Вчителі з Білої Церква: Я Вам скрізь ввижаюсь вже? :0 Омг
Коментувати
просто вчитель
Для скільможна?: Нехай краще маршем підуть не освітяни,а батьки випускників 2016. Бо ці псевдореформатори таке зно -2016 "придумали", що у дітей можуть бути нервові зриви і різні психічні розлади. Це зроблено спеціально - щоб завалити розумних. Захотіли - завалять, а потім наші у більшості зашорені "совєтські" адміністрації у школах будуть нас гнобити - не навчили. Зно треба, але не таке.
Еней Моторний
Для просто вчитель: Тест з математики вже в 2015 писали з розрахунку на середнього дурня, що вчився у тупого невігласа. І то результати сумні. З фізики - зробили нормальний тест, без якого нема чого робити в технічному вузі. Результат відомий. Реформатори винні, чи придуркуваті педагоги в школі? Мій син, слава Богу, вчився в нормальних вчителів в нормальній школі - тому ті тести заввиграшки здав, і поступив куди хотів. Але такі школи на пальцях перерахувати можна!
...
Для просто вчитель: толк буде лише тоді, коли не адміністрації, а батьки будуть звинувачувати просто учителів у тому, що не навчили, а то й відмовляться від них. За розумних дітей не переживайте, бо ніхто їх валити не збирається. А тупих і справді треба було б не допустити до вузів і близько.
???
Для Еней Моторний: А як щодо внука-правнука,ой не зарікайтесь!
Коментувати
Олекса Позняк
Да будет ЗНО. Лилька волну подымает чтоб вещдоки вернули подельников от нар освободить желает.Большое дело 40 вопросов по физике на компе набрать и в типографию отдать.
учителя
Для Олекса Позняк: Обратите внимание на минусы - пани Лилия или Ликарчук уже ознакомились.
Олекса Позняк
:)
Еней Моторний
Персонально для хама з освітою в три коридори і чотири підворіття: знищення системи ЗНО означає саме повернення до системи тотальної корупції. Аплодуй, дурнику! А справа проти УАЦЯО - взагалі не має відношення до системи освіти: б’ють по брату Лікарчука, який спробував очистити авгієві стайні митниці і відтоптав мозолі чиновним хабарникам
Коментувати
Викладач
Сумніву немає - зно необхідне, але не як щорічний експеримент, маю на увазі ЗНО-2016, яке так збурило все суспільство.
скільможна?
люди! та що ж це відбувається? якщо зно не буде, то вся освіта піде маршем у київ. тоді вже рятуйтесь усі!
Геннадий
Для скільможна?: так бесплатно никто не пойдет.
Просто вчитель
Для скільможна?: Нехай краще маршем підуть не освітяни,а батьки випускників 2016. Бо ці псевдореформатори таке зно -2016 "придумали", що у дітей можуть бути нервові зриви і різні психічні розлади. Це зроблено спеціально - щоб завалити розумних. Захотіли - завалять, а потім наші у більшості зашорені "совєтські" адміністрації у школах будуть нас гнобити - не навчили.
Звичайні вчителі
Для Просто вчитель: Подивіться, як розхвилювалися адміністрації шкіл - скільки мінусів поставили!
Коментувати
fdsfds
Ясно ЗНО не будет , технику еще не вернули , готовимся с экзаменам в ВУЗах значит
Учитель
Для fdsfds: Тільки за ЗНО. Це шанс вступити у ВУЗ без хабарів. Діти,які навчаються можуть вступати, куди бажають. Я за ЗНО!!!
Коментувати