Понад 140 учасників ЗНО отримали 200 балів

У Львівській області найбільша кількість випускників, які склали ЗНО з української мови на 200 балів

Понад 140 учасників ЗНО отримали 200 балів

142 учасника зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури отримали 200 балів за виконання завдань тесту, з них 127 учасників за тест базового рівня і 15 за тест поглибленого. Про це, підбиваючи перші підсумки ЗНО, у своєму Facebook повідомив директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук.

За його словами, зі 127 двохсотбальників, які складали тест базового рівня, 23 мешкають у Львівській області, по 10 у Івано-Франківській і Дніпропетровській областях та 10 у Києві.

15 абітурієнтів, які набрали 200 балів за тест поглибленого рівня закінчили заклади освіти Київської області ( 4 учасника), Львівської, Черкаської, Закарпатської (по 2 учасника), Одеської, Сумської, Житомирської, Івано-Франківської областей та Києва (1 учасник).

Також 6 абітурієнтів отримали 200 балів як за тест базового, так і поглибленого рівня. Вони є випускниками закладів освіти Івано-Франківської (1), Київської (3), Львівської (1), Одеської (1), Черкаської (2) областей.

Директор УЦОЯО також повідомив, що 14 осіб отримали максимальний тестовий бал за базовий рівень. Максимальний тестовий бал за тест поглибленого рівня не отримав жоден учасник зовнішнього оцінювання.

Як відомо, 13 травня були оголошені результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови.

В основу визначення рейтингового бала кожного абітурієнта покладено визначений пороговий бал "склав / не склав", який дорівнює 22 тестовим балам.

Усі учасники, які подолали визначений експертами бар’єр отримали рейтингову оцінку, що визначена за шкалою від 100 до 200 балів. Отриманий результат тестування учасники ЗНО зможуть використовувати під час вступної кампанії до вищих навчальних закладів.

Оскільки у 2015 році результати зовнішнього оцінювання з української мови і літератури будуть враховані як державна підсумкова атестація за шкільний курс з української мови, Українським центром оцінювання якості освіти складено та затверджено окрему таблицю переведення тестових балів у шкалу від 1 до 12 балів.

Освіта.ua
13.05.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оля
Тому що львівські роботи перевіряли південні вчителі та Люди з великої букви, а львівські викладачі опустили на коліна південників, занизивши дітям бали по висловлюванні, показали, що вони боги.....ХА-ХА
Тетяна
Завдання з літератури були переважно на загальну ерудицію та на логіку. Більшість завдань з мови теж цілком по силах виконати людині, яка на уроках e школі хоч трохи щось робила. А тих, хто скаржиться на важкі завдання, суворих експертів та недоліки методик, хочеться просто запитати: ви колись бачили, як листуються нинішні школярі? Подивіться, і всі ваші аргументи відпадуть самі собою. PS Я не вчитель української мови і школу закінчила 25 років тому.
Ксенія
А мені б хотілося, щоб укладачі статей про результати ЗНО самі вивчили правила української мови й грамотно узгоджували числівники з іменниками! Соромно, що на всю державу немає тих, хто може робити бездоганно свою роботу!
DiX
Спеціалісти центру оцінювання хуякості освіти, як завжди всіх на ї бали!!!
Денис
Честно сказать - зно не было сложным, за исключением текста, литература вообще фигня. Такое количество 200 балльников говорит о качестве нашего образования.
Денис
Надеяться на школу и курсы/репетиторов не надо, если хотите высокий результат, они лишь дополняют - надо самому долбаться с этим, и не в 11 классе начинать, а на много раньше.
Марина
Для Дениса: Для того вона і зветься державна підсумкова атестація. Тому і повинно було давати питання за програмою 5-11 класу та не сувати завдння, які по програмі потрібно вивчати в травні місяці. Я вчителі, щоб вспіти хочаб щось дати дітям гнали як казали при союзі "Пятилетку за два дня"
Коментувати
Марина
Нашли чем хвастаться из 270 тысяч 142. Браво. И они рассказывают, что ЗНО было легким.
олег
чому тим хто набрав 102 бала, як і тим хто набрав 104 поставили 200 балів? Абсурд. 200 балів має той, хто найбільше зробив. тому кількість 200 бальників збільшена штучно, їх по суті 14-15.