Поріг тесту ЗНО з української мови склав 22 тестових бали

Експертна комісія УЦОЯО встановила поріг "склав/не склав" для тесту ЗНО з української мови і літератури

Поріг тесту ЗНО з української мови склав 22 тестових бали

12 травня експертна комісія Українського центру оцінювання якості освіти встановила поріг "склав/не склав" для зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, який у 2015 році дорівнюватиме 22 тестовим балам. Відповідне рішення комісії було прийняте під час засідання, що відбулося у Міністерстві освіти і науки.

Усі учасники тестування, результат яких є вищим за визначений поріг, братимуть участь у подальших тестах зовнішнього незалежного оцінювання та матимуть можливість взяти участь у цьогорічній вступній кампанії до вищих навчальних закладів.

13 травня будуть оголошені результати, отримані учасниками зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури та ухвалені таблиці відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100 - 200 балів за виконання тесту з української мови і літератури.

Як відомо, результати ЗНО з української мови і літератури також будуть враховані, як державна підсумкова атестація за шкільний курс з української мови. Експертна комісія також затвердить таблицю відповідності тестових балів оцінкам рівнів навчальних досягнень за шкалою 1-12 балів.

Максимальна кількість балів, яку мав можливість набрати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з української мови і літератури, дорівнював 104 тестовим балам для тесту базового рівня та 136 балів для тесту поглибленого рівня.

Для отримання інформації про зовнішнє незалежне оцінювання та вступну кампанію 2015 року приєднуйтесь до групи Абітурієнт 2015 Вконтакте або Освіта.ua на Facebook.

Освіта.ua
12.05.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Діма
31 (тридцять один бал) із 104 Результат за шкалою 100 – 200 балів 109.0 (сто дев’ять балів) Державна підсумкова атестація Кількість тестових балів 21 (двадцять один бал) Державна підсумкова атестація Результат за шкалою 1 – 12 балів 5 (п’ять балів) Напишіть чи пройшов поріг з такими показниками, дякую
Татьяна Власова
Для Діма: Те, що у вас є бали, хоч і маленькі, означає, що ви склали. Якби поріг не пройшли, було б написано "не склав". А вам у школі не пояснювали???
Коментувати
Незнайко
150 балів це нормально чи погано????????????????????????????????????????????????????????????????????
Прохожий
А вообще-то, надо пересмотреть программу по укр.языку и литературы в старшей школе... 1 час языка в неделю - не маловато ли? Ведь украинский сейчас самый важный экзамен!!!
Вова
Чому мені ніхто не пише? Я трошки хвилююсь???????????????????????????????????????????????????????????
Татьяна Власова
Для Вова: Не хвилюйся, у тебе все нормально, бали набрав!!
Коментувати
Вова
Якщо я набрав 120 балів то я пройшов чи ні????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Вера Vera
Для Вова: пройшов
Коментувати
Както так
А текст перевіряли? щось я неможу зрозуміти
Людмила
Результат проходження Кількість тестових балів (базовий рівень) 60 шістдесят балів Результат за шкалою 100 – 200 балів (базовий рівень) 160.0 сто шістдесят балів Кількість тестових балів (поглиблений рівень) 76 сімдесят шість балів Результат за шкалою 100 – 200 балів (поглиблений рівень) 152.5 сто п’ятдесят дві цілих і п’ять десятих бала Державна підсумкова атестація Кількість тестових балів 31 тридцять один бал Державна підсумкова атестація Результат за шкалою 1 – 12 балів 7 сім балів Це нормальний показник чи занизький?
Татьяна Власова
Для Людмила: Дивлячись куди. Для престижних спеціальностей на бюджет явно мало, для переферійних вузів може бути достатньо. На контракт нормально.
Коментувати
Czar
Результат проходження Кількість тестових балів (базовий рівень) 25 двадцять п’ять балів Результат за шкалою 100 – 200 балів (базовий рівень) 109.5 сто дев’ять цілих і п’ять десятих бала Державна підсумкова атестація Кількість тестових балів 12 дванадцять балів Державна підсумкова атестація Результат за шкалою 1 – 12 балів 3 три бали Це я здав чи не шось не пойму!
Наталья
Для Czar: Вы сдали. Набрали 25 балов (сюда включен и язык и литература), при пороге в 22 бала. 12 балов Вы получили за язык без учета литература (25 общих балов = 12 балов за язык + 13 балов за литературу). Следовательно в аттестате по укр. яз. будет "3". А для поступления в ВУЗ будут учитываться все 25 балов - это 109.5.
Коментувати
Андрій
якщо у мене тестовий бал 22 сдал я ?? нєт ???????????
Григорій
Добрий день!У мене на сторінці показало: кількість тестових балів становить 27. А від 100-200 балів становить 115.0, чи склав я тест з Української мови та літератури(Базовий рівень)?
Тамара
добрий день . Скажьть я здавала поглиблений тест. в мене в таблияці по баз. рівні 37 ;та від 100-200 ; 137 а в погл. ріні 49 та від 100-200 ;126,5 чи сала я зно?
Катя
У мене на сторінці показало: кількість тестових балів становить 30 А від 100-200 балів становить 122,5. Чи кслала я тест з Української мови та літератури?
Денис
Якщо вище 122 то здав? Допоможить будь-ласка !
Вера Vera
а где можно таблицы посмотреть? таблицу соответствия тестовых балов и балов по 100-200???
Учитель
На профільних предметах поріг має бути жорстким, інакше наша система освіти впаде в провалля неуцтва.
Lana
Цілком поділяю точку зору "Учителя". Як можна долучати до експертної комісії матеріальнозацікавлених осіб - представинків вишів. У них одне бажання - отримати якнайбільшу кількість стедунтів-контрактників, бо без них вони нікуди. Сенс у проведенні ЗНО втрачається.
mamamashi
Для Lana: Смысл ЗНО, по-моему, что бы умные попали на бюджет. Теряется смысл учебы в школе. Можно вообще туда не ходить.
Коментувати
Марина
Мы думаем только за выпускников, а что делать тем людям которые закончили школу 20-25 лет назад, работают на производстве и им, чтобы расти нужно высшее образование. Вот и пускай идут на контракт. А детвора у которых есть мозги им не конкуренты. Лучше бы пересмотрели льготные категории, которые занимают бюджетное местом, потом не учатся и толковым детям места режут.
Стас
Доброго дня, скажіть будь ласка куои будуть рузультати ЗНО з укр. мови і як з ними ознайомитись, на персональній сторінці чи на сайті центру. Дякую.
Учитель
Таке враження, що викладачі вишів (експертна комісія) знизила поріг для того, щоб зарахувати собі в університети дітей з низьким рівнем знань, а потім з них "викачувати" хабарі. Про те, щоб підвищувати культуру володіння рідною мовою ніхто не замислюється, крім Лікарчука.
t
У зв’язку із прийнятим експертною комісією рішенням про зміну розрахунку порогового бала результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури будуть оголошені 13 травня. http://testportal.gov.ua/