Опубліковані відповіді на тест ЗНО з української мови

Відповіді до завдань сертифікаційних робіт тесту публікуються з метою інформування учасників ЗНО

Опубліковані відповіді на тест ЗНО з української мови

25 квітня опубліковані правильні відповіді на завдання тестів ЗНО базового та поглиблених рівнів з української мови та літератури. 

Використовуючи правильні відповіді на завдання тесту, учасники тестування зможуть визначити власний тестовий бал за всіма завданнями тесту, окрім завдань відкритої форми.

Максимальна кількість тестових балів, яку зможуть отримати учасники ЗНО за виконання завдань тесту базового рівня складає 104 бали. Відповідно, максимальна кількість балів, яку може набрати учасник ЗНО за тест поглибленого рівня, складає 136 балів.

Офіційне оголошення результатів тестування відбудеться не пізніше 15 травня. Результати тих учасників, хто подолає пороговий бал, будуть визначатись за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів. Відповідно, рейтингова оцінка за шкалою 100–200 балів буде відображати місце результату учасника серед результатів інших учасників кожної сесії.

Учасники ЗНО, які не подолають визначений пороговий бал, вважатимуться такими, хто тест не склав.

Схеми оцінювання завдань сертифікаційної роботи з відкритою відповіддю будуть оголошені після 27 квітня.

Зовнішнє незалежне оцінювання з інших предметів відбудеться у червні після проведення державної підсумкової атестації одинадцятикласників та завершення навчального року в школах.

Правильні відповіді на тест ЗНО з української мови дивіться за посиланням.

Для отримання інформації про зовнішнє незалежне оцінювання та вступну кампанію 2015 року приєднуйтесь до групи Абітурієнт 2015 Вконтакте або Освіта.ua на Facebook.

Освіта.ua
25.04.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
gamec_name
люди ответы по матиматике. ншел где скачтаь вот сайт http://game-chit.at.ua/load/raznoe/otvety_po_anglijskomu_matematike_zno_2015/31-1-0-168 и прямая ссылка http://goo.gl/9R7Glk
людина з досвідом
я майже пенсіонер у свій час один з кращих учнів району неодноразовий переможець різних олімпіад ВУЗ з відзнакою а поступила з другого разу бо 1 раз склала іспит з фізики на 3 бали хоча була впевнена на 200% а через рік - на 5 балів До чого це я пишу бо навіть маючи супер знання можна не отримати заслужену оцінку. Є ще психологічні фактори( погано спав,нервував), соціально-побутові. фінансові( немає коштів на випускний костюм) чи політичні( іде війна, а ти живеш на відстані 50-300 км Повірте це навіть дорослим страшно) і т.д. я пишу це для того. щоб підтримати дітей . які за збігом обставин не отримали тих балів на які вони заслуговують.Не страшно ,іншим разом складете краще. Але боремось з корупцією .бо вчителі завищують оцінки! є простий і дієвий механізм-не враховувати атестат при вступі Повірте цього достатньо та мене хвилює підсумкова атестація ЇЇ треба відмінити ще до 20 травня Такий стрес для дітей за 2 місяці до закінчення !Скільки можна експериментів над дітьми!!!!!
А.Н.
ДОСИТЬ ЗНУЩАТИСЯ НАД ДІТЬМИ УКРАЇНИ!!! Ще ні в якому році таких д*рних тестів не було. Скільки не шукай . Текст просто Ф*ФЛО.(по інакшому не скажеш).Краще б замість тексту дали ще 5 тестових,а то валять розумних дітей на такій Ф*ІГНІ. Цей текст нічого не доводить : ні знання укр. мови , ні знання правил граматики , орфографії пунктуації...Дехто т*пий угадав відповіді. а розумний 3 рази прочитав і зробив4-5 помилок. Де справедливість!? А завдання з двокрапкою -некоректне , бо є два варіантивідповідей. Після такого ЗНО потім довіряй нашій владі та державі загалом. На мій погляд , якби дати ці завдання тим "мудрецям",які склали їх , то вони навіть не досягли б межі 124 бали. Можливо Вам не цікава моя думка, але я все-таки скажу: Не губіть найцінніше , щоє у нашій державі, не губіть цвіт нації, бо не буде у країни майбутнього!!!
Абітурієнт-студент
Я здавала ЗНО у 2013 році, цього року теж здавала, бо вирішила здобувати 2 освіту. Порівняно із 2013 р. у 2015 завдання були легшими. Лише фразеологізм був важким. Завдання до тексту були справді важкими, але 3 правильно, тому мені буде обідно, якщо студентам які нічого не розв’язали додадуть 5 балів, а мені лише 2. Якщо ці бали анулюють, то це теж не правильно, якщо інші нічого не втрачуть, а я 3 б. Отже, дочекайтеся результатів, бо це рейтинг, тому якщо найрозумніший учень розв’язав не всі 58, а лише 40....., то йому зараховується як максимум. Не зважайте, на ті таблиці переведення, бо вони нічого не означають. Я коли у 2013 подивилася у таблицю, то виходило, що я здала на 153 б., а коли прийшли результати, то виявилося, що 180 б.(укр.мова). За таб. виходило 160, а насправді 183 (історія Укр.).Я думала,що погано здала ЗНО і нікуди не поступлю, а поступила на державде....та ще й мала найкращі бали. Удачі....чекайте результатів)))
Клавдія
ПАНЕ ЛІКАРУКУ!!! СХАМЕНІТЬСЯ, БО БУДЕ ВАМ ЛИХО!!! ТЕСТОВІ ЗАВДАННЯ ДО ЧИТАННЯ І АНАЛІЗУ ТЕКСТУ У ЗНО-2015 З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ МАЮТЬ ГРУБІ ПОМИЛКИ, РОЗРОБЛЕНІ БЕЗГРАМОТНО!!! НЕГАЙНО ВИЛУЧАЙТЕ ЗАВДАННЯ, ЯКІ БУЛИ ДО ТЕКСТУ. ФІЛОСОФІЯ НЕ МАЄ ТОЧНОЇ ВІДПОВІДІ. ВИ ПОРУШУЄТЕ ПРАВА ДІТЕЙ!!! ВОНИ ВЖЕ ВТРАТИЛИ ВІРУ, ТА ДЕЯКІ СХИЛЯЮТЬСЯ ДО САМОГУБСТВА.
маша
Думала долго над вопросами 31-32, потеряла кучу времени, ответила неправильно, а теперь выясняется что дура не я, но всеравно обидно.
ставл СЮДИ, нехай ІНШІ подумають, навіщо вони ВЧАТЬ
K.B. весь шкільний курс дається лише для того ,щоб в кінці його вивчення випускник міг зробити умовисновок з буть чого. і це дванадцять балів !!!!!!!!!!!!!!!!
1
Ну а взагалі, вже можна було б міністру відреагувати на злочини з тестами. Правда, його хвилює тільки автономія університетів.
K.B.
не стогніть . кожен отримає ті бали , яких вартий. а цей стогін говорить ,що вони не високі і лікарчука тут не згадуйте ,він за вас вчитися не повинен.
1
Для K.B.: лікарчук, якщо він порядна людина, повинен йти з посади, бо допустив двозначні питання в тестових завданнях. А якщо в нас правова держава, то ще й відповідати перед судом за розбазарювання державних коштів для друку неякісних тестів. А вчитися за випускників його ніхто не просить, йому вже не допоможе навчання, хай краще йде на пенсію, поки можливо.
Otto
Для K.B.: +
K.B.
до слова. лікарчук тестів не складав особисто. це робили ті кращі вчителі , яких обирали десь років два назад з ваших подань.
Коментувати
учитель
в деяких запитаннях есть днкилька правельних наприклад 11
маринка
Мені здається, що в 23 завданні 2 варіанти відповіді. "Люблю теплу весняну пору:ласкаву, сонячну, повну радісних пташи
артем
Для маринка: згоден. Я теж так написав. Можливо подати на апеляцію?
маринка
Я буду подавати. Нехочу втрачати бал через некоректне завдання...
лена
я тоже так написала.где можно подать на апелляцию??
Коментувати
Роман
На мою думку тести нормальні, крім комашок звичайно. Потрібно відмінити питання 31-32, або добавити всім бали по цім питанням. Адже люба адекватна людина розуміє що дати правильну відповідь по цім питанням неможливо. Відмініть питання 31-32!
Lyudmila Seniva
Для Роман: ви що, психіатр, щоб визначати, хто адекватий, а хто - ні?
Коментувати
ПОДДЕРЖИВАЮ Геннадия
ПОЛНОСТЬЮ! Головой следует думать, прежде чем еле умеющих читать (то есть всего лишь буквы в слова собирать) принимать в ВУЗ и давать им диплом СПЕЦИАЛИСТА. А человек после на базаре торгует и возмущается тем, что его на работу (после практики) не берут. И оправдание СЕБЕ находит. Дескать на работу лишь со взяткой. Так он там и со взяткой никому не нужен, ведь и в школе читать не умел
Міністрімус
Переконаний, першим тест мали здавати працівники МОНу та особисто пан Лікарчук. А те що непрофесіонали - це факт, досить почитати усю переписку МОну з тер. органами або конфуз з Поплавком
Геннадий
Прекратите эти сопли. Учиться в вузе должны достойные! Кто-либо хочет, чтобы работали одни идиоты? Учили, лечили, строили?
Ксенія
Чи не дивно, що окремі діти дали за офіційними відповідями правильні варіанти на питання 24 і 29-33? Вгадали? Чи, може, це корупція?
Lyudmila Seniva
Для Ксенія: діти дали правильні відповіді, бо вміють мислити, уважно читати текст, аналізувати його, питання та ВАРІАНТИ відповідей до нього, не придумуючи при цьому собі ніяких інших - філософських - питань.
Ірина
Ви знаєте, у мене мислячі діти наробили в тексті помилок. А прийшов хлопчина, хороший хлопчисько такий, але з досить - таки посередніми знаннями з мови - і жодної помилки в тексті. Я питаю: "Як?" А він каже: " Та я просто текст не читаю ніколи. Тільки питання, а потім відповідь на нього шукаю". Думаю, може, наступного року запропонувати дітям "метод Олежика" : не читай, не заглиблюйся, просто, як Гугл, вводь слово в "пошуковик" тексту. Тільки чи цього ми вчимо дітей? Я , наприклад, звикла вчити мислити!
VVV
Для Ірина: Мислити і заглиблюватись в тему потрібно, але більше при написанні власного твору. При виконанні завдань тесту треба думати, але й розуміти, що це тест і потребує конкретних відповідей.
Коментувати
Олена
За всі роки це найгірший підготовлений тест з укр мови та літератури. Вважаю, що це антиукраїнська, навмисно спланована, акція, щоб відбити бажння вчити українську назавжди! У нас що, в кожній школі поглиблено вчать українську мову? Чи в школі вивчають філософію, чи розбирають на уроках укр. мови чи літ. філософські питання? Це відверте знущання! Доречніше було б запропанувати цей тест, замаскований під базовий рівень, студентам філологічного факуль. 4-го курсу, а не учням загальноосвітніх шкіл!!!!
Марія
Я вважаю, що потрібно ще раз скласти ЗНО. Я це не просто пропоную, я вимагаю.
K.B.
Для Марія: а кошти ви виділите із свого бюджету? чи це зроблять ті хто вам плюсів наставив? о це рівень мислення і тести здавати не потрібно.
Вера Vera
для К.В. Кошти повинна виділяти не пані Марія, а ті посадовці, що отримують зарплату з наших податків і неякісно роблять свою справу, в тому числі пан Лікарчук.
K.B.
"свята" наївність.
Коментувати
Ірина
Я пропоную зробити по декілька правильних відповідей до всіх спірних запитань і оцінювати вже з цього, а ще раз складати ЗНО - то вже тільки після ЗНО для працівників Міністерства освіти та іх так званих "Комісій", досить знущатися над дітьми.
Геннадий
Складывается впечатление, что большинство, пишущее комментарии, не знают зачем они сдают ВНО. Это не оценка в аттестат, о которой все благополучно забудут. Это возможность получить высшее образование. Кто говорит, что высшее образование должны получать кто ни попадя? То, что система тестирования сделана через задницу - это одно, но желание на дурняка провести 5 лет - это другое. Задания должны быть сложными (дети должны понимать, халявы не должно быть), а учителя-предметники не обязаны уметь их выполнять, они свое отучились (хотя это позор).
1
Для Геннадий: Важке чи не важке ЗНО, то вже субєктивна справа. А от давати підліткам для читання постмодерний твір - це злочин.
злочин,
Для 1: це ставити високі бали дітям, які не здатні ані зрозуміти твір, ані проаналізувати запитання, їм поставлені з тим, щоб відповісти на них. Постмодерний твір? А жити вони будуть в якому суспільстві? Їх ніхто з хлібом-сіллю за парканом школи не чекає.
дмитро
для злочин.мова йде про базовий рівень.який здавали не тількі відмінники та який буде як ДПА,не вам пан вирішувати що робити дітям та батькам!Якби ще не порог здавнездав який не дає далі здавати ЗНО.Ядуже хотів би побачити як цей тест склав би п.Ликарчук ,який в ФБ зробив 8 помилок в посте.За всі роки це саме найгірше підготовлений тест з укр мови та літератури.Я вже не кажу о деталях-де в відповідях-подвійні правільні .текст за гранню(поважаю позицію Пагутяк)для базового рівня.А твір дуже не простой темой для замалого часу.
Коментувати