Результати ЗНО з української мови оголосять до 15 травня

Визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання відбуватиметься у декілька етапів

Результати ЗНО з української мови оголосять до 15 травня

Визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури відбуватиметься у декілька етапів.

Спочатку відбудеться комп’ютерна обробка сертифікаційних робіт учасників ЗНО та перевірка екзаменаторами завдань відкритої форми з короткою або розгорнутою відповіддю.

Після цього відбудеться визначення кількості тестових балів кожної сертифікаційної роботи.

На наступному етапі спеціально створені експертні групи ухвалять рішення про встановлення порога "склав/не склав". Учасники ЗНО, які не подолають визначений пороговий бал, вважатимуться такими, хто не склав тест.

Результати тих учасників, хто подолає пороговий бал, будуть визначатись за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів. Відповідно, рейтингова оцінка за шкалою 100–200 балів буде відображати місце результату учасника серед результатів інших учасників.

Оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання відбудеться до 15 травня. При оголошенні результатів ЗНО з української мови і літератури будуть оприлюднені таблиці за шкалою від 100 до 200 балів і таблиці за шкалою від 1 до 12 балів.

До 20 травня школи отримають результати державної підсумкової атестації з української мови своїх випускників.

Для отримання інформації про зовнішнє незалежне оцінювання та вступну кампанію 2015 року приєднуйтесь до групи Абітурієнт 2015 Вконтакте або Освіта.ua на Facebook.

Освіта.ua
24.04.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ганна
якщо я не поставила хрестика напроти номеру свого зошита, мій тест анулюється?
Абітурієнточка
Як можна було грамотно, а головне "правильно" оформити з розгорнутою формою відповідді, якщо прикладів чи хоча пояснень як то має виглядати не було? Якщо до власного висловлення мається схема, то до розгорнутих відповідей поглибленого рівня жодних підказок. На мою думку, якщо завдання чітко не сформульвано і не продумано, то не варто його й додавати у тести
K.B.
грамотно і правильно можна будь що зробити лише при одній умові : маючи відповідні для цього знання
Коментувати