Завершено проведення першого ЗНО

Правильні відповіді на завдання тесту ЗНО з української мови і літератури будуть оголошені 25 квітня

Завершено проведення першого ЗНО

У п’ятницю 24 квітня було проведено зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури, результати якого вперше одночасно зараховуватимуться як державна підсумкова атестація зі шкільного курсу української мови і літератури, а також як вступний тест для бажаючих вступати до вищих навчальних закладів у цьому році.

Максимальна кількість тестових балів, яку зможуть отримати учасники ЗНО за виконання завдань тесту базового рівня складає 104 бали. Відповідно, максимальна кількість балів, яку може набрати учасник ЗНО за тест поглибленого рівня, складає 136 балів.

Офіційне оголошення результатів тестування відбудеться після перевірки всіх тестових робіт учасників. Про дату оголошення результатів зовнішнього оцінювання з української мови і літератури буде повідомлено додатково.

З метою інформування учасників зовнішнього незалежного оцінювання у суботу 25 квітня будуть опубліковані правильні відповіді на завдання тестів ЗНО базового та поглиблених рівнів. Див. розділ Відповіді на тести ЗНО.

Схеми оцінювання завдань сертифікаційної роботи з відкритою відповіддю будуть оголошені після 27 квітня.

Обробка сертифікаційних робіт учасників зовнішнього незалежного оцінювання здійснюватиметься регіональними центрами оцінювання якості освіти та має бути завершена не пізніше ніж через 21 календарний день після проведення тестування.

Одночасно в 9-ти регіональних центрах оцінювання якості освіти будуть створені групи експертів, якими буде проаналізовано виконані учасниками завдання тесту та встановлено кількість тестових балів, що визначить пороговий бал тесту ЗНО з української мови і літератури. Учасники ЗНО, які не подолають визначений пороговий бал, вважатимуться такими, хто не склав тест.

Результати тих учасників, хто подолає пороговий бал, будуть визначатись за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів. Відповідно, рейтингова оцінка за шкалою 100–200 балів буде відображати місце результату учасника серед результатів інших учасників.

При оголошенні результатів ЗНО з української мови і літератури будуть оприлюднені таблиці за шкалою 100 - 200 балів і таблиці за шкалою 1 - 12 балів.

Про дату оголошення результатів зовнішнього оцінювання буде повідомлено додатково.

З метою розрахунку власного тестового бала за виконання завдань тесту, учасники ЗНО можуть скористатися критеріями оцінювання тестових завдань з української мови і літератури.

Зовнішнє незалежне оцінювання з інших предметів відбудеться у червні після проведення державної підсумкової атестації одинадцятикласників та завершення навчального року в школах.

Що необхідно знати:

Для отримання інформації про зовнішнє незалежне оцінювання та вступну кампанію 2015 року приєднуйтесь до групи Абітурієнт 2015 Вконтакте або Освіта.ua на Facebook.

 

Освіта.ua
24.04.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ганна
Схеми оцінювання завдань сертифікаційної роботи з відкритою відповіддю де можна глянути?
Алла
Судячі з цьогорічних завдань,безкоштовну освіту взагалі можуть скасувати,чи буде тільки на паперах.А взагалі дуже хороший варінт- вчитися закордоном (очно,заочно чи дистанційно),і ніяких ЗНО не потрібно.ось сайт http://mcdvo.com.ua/
Є!Бали
Не варто чекати якісного оцінювання знань від підраХУЇВ та проФФесорів, що залишилися в спадок від режиму Бандюковича.
Діана
Ви здуріли? Ще раз перездавати тест. Дітям не потрібно переживати ще один такий стрес! Пропоную всім дітям без виключення добавити 5 балів, незалежно від того які завдання були неправильно зроблені.Тоді відмінники не втратять свої медалі, інші отримають нормальні оцінки в атестат і рейтинг буде збережено. А надалі потрібно ретельніше готувати завдання до ЗНО.
Катя
Особисто я знаю мову дуже добре_мені вона дається найкраще із всіх предметів! На ЗНО я витратила трохи більше часу на написання твору! У мене лишалось 15 хв і 15 не вирішених питань з мови_тому не було часу вчитуватись у питання і я інтуїтивно поставила відповіді! Навіщо було забирати наш час у вигляді 30 хв? Мені потрібно ще добре подумати для того _щоб гідно написати твір! За 15 хв нормальний твір не напишеш! Через те що був брак у часі _ я наробила смішних помилок у питаннях _які знала на відміно! я йшла на золоту медаль_тому що зранку й довечора сиділа за уроками і була готова на кожен урок завжди. Особисто мені прикро _що я 11 років присвтила навчанню і зараз втрачу медаль через незначні помилки_ Було б набагато краще якби ще раз в червні провели ЗНО і дали таке обмеження в часі як попередніх років! Тому що на ЗНО мало учнів показали свої справжні знання
Шерлок
Чому забанили Kate? Бояться скандалу? Треба більше знаків? Нате!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Наталі
Для Шерлок: Погоджуюсь. Сама колись чула про такі варіанти проходження ЗНО - купив відповіді. Років чотири назад. Більше таким не переймалась. Але думаю, що версія має право на існування
Otto
Для Шерлок: А що нормальне написала Kate ? Відправила тисячі відвідувачів подивитись сайтик з оголеними дівицями. Яким боком це до освіти. Правильно зробили, що забанили, і бажано було бан по ІР.
Іван
Чесно в вк видел торговца відповідями на зно,ціна відповідей 500 грн
Коментувати
Овод
А задумайтесь над вопросом: "Зачем МОН решило завалить детей на ЗНО?" И все станет очевидным. Чем меньше баллов наберут дети, тем меньше их сможет поступить на гос места в вузы. Что не так?! Делаем сложные задание, ограничиваем время на проведение теста и о чудо - количество претендентов на золотые и серебряные медали, претендентов на "безкоштовну освіту" скорочено вже вдвічі.
Оля
Для Овод: На державні місця поступлять рівно стільки абітурієнтів, скільки є державних місць.
Наталі
А як стосовно жахливого стресу? Справа не у медалях чи т.п. Справа у сльозах достойних і розумних учнів, що виходили з пунктів тестування. За це хтось відповідатиме? Просто жахливо було на тих дітей дивитися... До речі щодо питань з літератури - жодних претензій. Все дуже достойно. А от до мови - як можна використовувати фразеологізми, які фактично калькуються з російської? А завдання до тексту взагалі хтось обкурений складав.
Іван
Согласен про задания з укр.мови обкуряние.За спиной екзаменатор ходив сосредоточиться зовсім не можна було,щеб під обстрілом сказали б нам писать зно.
Коментувати
Iron
А с чего это вдруг время урезали на полчаса?Я за эти полчаса смог бы написать более объёмный текст.Да и на 2 вопроса ответил бы не от балды.С каждым годом всё хуже и хуже.Делают всё что бы было мясо для АТО.
K.B.
а може знань все менше і менше.
Коментувати
Otto
Читаю п.Лікарчука "...На жаль, серед абітурієнтів виявилося 327 тих, хто вирішив порушити правила......Як не дивно, але серед них є потенційні медалісти, переможці олімпіад і МАН....". Бажання хитрувати і списувати... це вже на генному рівні...Сумно
то ще НЕ на генному рівні
Для Otto: Адже всього 327. То діти, які виховані в дусі "мені можна все". Якщо такі - потенційні медалісти, то це всього-навсього означає, що дитину на медаль вели. Тобто-дозволяли користуватись додатковою літературою, телефоном під час контрольних робіт-іспитів.Таке існує.Якщо переможці олімпіад, то виникає питання про реальність перемоги(і таке буває), а про МАН, то тут взагалі говорити не тягне, оскільки письмові роботи МАН пішуться вчителями десь в присутності учня, а озвучуються учнями, з планшетів (інших джерел) ПРОЧИТАННЯМ.(Довелось і подивитись. і послухати, і почути розповідь людини, що підготувала призера як МАНу, так і олімпіади-різниця існує).
Коментувати
Kate
Весь час наголошувала учням і сама свято вірила в чесність проведення ЗНО. Прочитала тільки що правильні відповіді від Gaganews.com.ua та їх обговорення вже від 6.23 ранку! Виявляється, є багато людей, які знають завдання і відповіді до них уже напередодні тестування. А я не повірила якомусь києвлянину під псевдонімом Ігор Лікарчук, який пропонує в мережі Контакт готові відповіді на всі ЗНО! Хіба МОН та УЦОЯО не знають про такий витік інформації ? Чи , можливо, вони в долі?
Larisa Shistko
Недоліків у цьогорічного ЗНО більше, ніж у минулих . Час урізали, а тему для твору дали таку, що треба тричі перечитати, щоб зрозуміти.
Хтось
Для Larisa Shistko: чиста правда
Коментувати
BlackRaven
Завдання занадто складні, система ЗНО взагалі офігенно тупа, скільки не вчи, а часитна завдань всеодно для якихось фанатичних дебілів, хоча швидше фанатичні дебіли складали, коротше екзамени в нашій країні потребують кардинальних змін!!! ЧАСУ БУЛО КОНКРЕТНО МАЛО!!!! І АВДАННЯ З ТЕКСТОМ ОФІГЕННО ТУПЕ!!!!!
Абітурієнточка
Для BlackRaven: можеш називати мене фанатичною дебілкою, але я вважаю, що тестові завдання з мови і літератури були нормальні, та й часу цілком достатньо, але аудіювання з тим бісовим текстом і неоднозначними відповіддями та профільний рівень з трішки не точними питаннями у мові, то справді жах
согласно
этот "жжах" забрал у меня балла! Верните хотя бы за 32 вопрос!
согласно
ТРИ!
Коментувати
Катерина
Складала іспит сьогодні. Завдання базового рівня нормальні, помітила кілька завдань, які "перекочували" з якихось тестів минулих років до поточного без змін. Завдання 29-33 видаються мені досить незрозумілими та суб’єктивними (якби були завдання на засоби міжфразового зв’язку, більше було загальних питань, а не цитат з твору з питаннями, то було б легше та зрозуміліше).Щодо часу: я встигла все написати та перенести до бланків відповіді, але хоча б півгодинки до нашого часу слід додати, не буде такого шаленого переписування твору, та й перевірити все можна буде. Години на поглиблений, звичайно, теж може вистачити, але за умови, що читаєте та засвоюєте прочитане швидко (текст був обсягом під 1000 слів, не такий, щоб зрозуміти з першого разу). Література пристойна, неважка, сказати нічого. P.S. І я бачила засмучених однолітків зі сльозами на очах, шкода їх, бажаю їм пристойних балів...
Max
Заданий стало всего на 3 меньше, а время аж на полчаса. Ппц,,
пересічна вчителька
Дуже хочеться пана Лікарчука попрости виконати ці завдання за 150 хвилин. Та ще й поставити умову: не проходиш ПОРОГОВИЙ рівень - позбавляєшся посади. Так само, як зараз дітям поставили умову. Діти в шоці навіть не від завдань, а від обмеження в часі! Не встигають переписати у чистовики твір, заповнити бланки. Спостерігачі виганяють, забираючи напівзаповнені відповіді... Була на пункті ЗНО, бачила дитячі сльози, нерви, ДЕПРЕСІЮ "я все завалив...". Чесно кажучи, так шкода дітей не було ще ніколи! Я за проведення тестування, але це великий гріх - так знущатися над дітьми...
пересічна вчителька2
Для пересічна вчителька: Все робиться, аби наші діти ніде не вступили.
просто учень
Для пересічна вчителька:треба всім разом йти проти такого уряду бездарного
id101658206
Для пересічна вчителька: я проходила ЗНО сама, проходили мої учні, тож можу засвідчити: абсолютно реально скласти ЗНО за відведений час!
Коментувати
Андрій
Вже зараз можна помітити недоліки. Головна проблема - нестача часу. Багато випадків, коли діти не встигли ретельно обдумати завдання, заповнити бланки чи дописати твір. Навіщо робити зміни, коли ви не думаєте про реальність їх виконання? Чи можна об`єктивно оцінювати знання дитини, якщо вона відповідає навмання, бо банально не встигає?
Ученица
Из серии "Бездарные реформы". Время урезали,а задания усложнились.
Stepan Rishko
Текст, який містив завдання 29-33 був на мене не зрозумілим) помилок із мови, напевно, багато... Із нетерпінням чекаю на відповіді...
Марійка
Дуже і дуже мало часу, половину завдань прийшлось робити через пень колоду :(
Денис
Ну, я гадаю, що декілька помилок в мене є, закінчив за 5 хвилин до закінчення. Але якщо не так ретельно перевіряти, то можна й раніше.