Osvita.ua ЗНО Все про ЗНО Як тестові бали ЗНО будуть переведені в оцінки
Як тестові бали ЗНО будуть переведені в оцінки

Переведення тестових балів в оцінки здійснюється на основі таблиці за рейтинговою шкалою 100 - 200 балів

Як тестові бали ЗНО будуть переведені в оцінки

Переведення тестових балів ЗНО в оцінки здійснюється на основі таблиці за рейтинговою шкалою 100-200 балів, а також таблиці за шкалою 1-12 балів у разі проведення державної підсумкової атестації з певного предмета у формі зовнішнього оцінювання.

Рейтингова шкала 100-200 балів, це множина чисел в інтервалі від 100 до 200 із кроком у 0,5.

Шкала є рейтинговою, оскільки вказує на місце результату зовнішнього незалежного оцінювання особи серед результатів інших учасників тестування певного предмета.

Також шкала є справедливою, тобто учасники зовнішнього оцінювання, які набрали однакову кількість тестових балів із певного предмета, мають отримати за цією шкалою однакові оцінки.

Таблиця за шкалою 100-200 балів формується робочою групою Українського центру за допомогою комп’ютерного програмного засобу за еталонною шкалою, що застосовується до сукупності тестових балів за виконання сертифікаційних робіт із певного предмета (сесії зовнішнього оцінювання), значення яких більше або дорівнює значенню порога "склав/не склав".

Персоналізація результатів зовнішнього оцінювання здійснюється після завершення обробки та оцінювання всіх сертифікаційних робіт із певного предмета й передбачає їх декодування та встановлення персональних результатів зовнішнього оцінювання учасників ЗНО.

Складено на підставі Порядку визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженого наказом МОН № 300 від 16.03.15 року.

Освіта.ua
05.05.2016


Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Читайте також
Коментарі
Аватар
Введіть ваше ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Введіть код:
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Марія
Доброго дня. У мене є питання, яке мене сильно хвилює і на яке, я сподіваюсь, саме ви зможете відповісти. Школою на мене було замовлено атестат з відзнакою. Він виготовляється близько двох місяців, якщо я не помиляюсь. У мене є сумніви щодо того, чи вдасться його підтвердити. Скоріш за все, з ДПА з історії України у мене буде 9 балів. Чи встигну я отримати новий атестат до закінчення вступної кампанії цього року? Що робити у випадку, якщо ні? Держава якось передбачила такий перебіг подій? Дуже сподіваюсь на вашу відповідь і допомогу.
уляна
щоб з математики було 10 балів скільки потрібно набрати
Ліна
Підкажіть, будь - ласка, 140 балів з історії, який це бал??
Сергій
Хто знає коли буде опублікована таблиця, за допомогою якої можна перевести набрані бали на ЗНО на 200 і 12 балів?
Татьяна 2
Для Сергій: При оголошенні результатів ЗНО будуть оприлюднені таблиці за шкалою 100 - 200 балів і таблиці за шкалою 1 - 12 балів. Не пізніше ніж 2 тижні після екзамену
unforgiven
Рейтингова шкала 100-200 балів не відповідає вимогам щодо оцінювання рівня навчальних досягнень учнів по 12-бальній системі, які чітко прописані у навчальних програмах. Так як всі оцінки вважаються позитивними, то використовувати поріг склав/не склав неприпустимо. Міністерство освіти - міністерство подвійних стандартів.
Валентин Малік
Для unforgiven: Якщо дитина не пройшла поріг, всеодно буде виставлина їй оцінка яка дорівнюватиме її знанням. Тобто учасник ЗНО має можливість отримати в атеста 1 або 2 бали.
Микита
Підскажіть будьласка який прохідний бал буде в цьому році ? Бо хтось каже 100 хтось 124 хтось 125 !!!
Валентин Малік
Для Микита: Прохідний бал буде відомий лише за день до опрелюднення результатів, тому терпіння.
Тетяна
Як розраховують тестовий бал з української мови: бали за завдання з мови + бали за власне висловлювання? Чи враховується якась частина балів за власне висловлювання? Якщо з мови 39 вірних відповідей (звіряли), тобто, 39 тестових балів, а за власне висловлювання - 9, то чому бал з мови, який переводять у 12-бальну шкалу, 45?
Влад
взагалі як дізнатися пройшов я ЗНО успішно і можу я х такими результатами вступати в ВНЗ чи ні ? В мене по 200 системі 151 бал
Влад
Яка різниця між Державна підсумкова атестація Кількість тестових балів і Кількість тестових балів (базовий рівень) і з яких результатів треба 22 правильнх тестових балів
Жора
Скажите, а как вы посчитали, что для 10-ти баллом нужно набрать 180? 180 это точно?
Інна Дмітрієва
Для вступу у внз обов’язково потрібне ЗНО з української мови та літератури поглиблене?
Ірина
Для Інна Дмітрієва: Все залежить від умов прийому кожного ВНЗ. Зараз переважно вузи хочуть базовий рівень ЗНО з української мови та літератури. Та, щоб переконатися, раджу вам перейти на сайт бажаного вузу та ознайомитись із правилами вступу на певну спеціальність.
Марія
За якою системою тестові бали будуть переведені в 1-12 балів? Можна поглянути на цю шкалу?
Likarchuk pipe griffonner
Для Марія: Нет. Это секрет фирмы.
Олександр
Вже набридлі їх реформи. Забрали півгодини у учнів, які здають ЗНО. Більшість абітуріентів одразу писали твір у Бланк відповідей. Наробили багато помилок та багато бруду у роботі. Таке враження, що у міністерстві сидять одні йолопи!!!!
Марія
Для Олександр: Цілком згодна. Просто знущання якесь над дітьми та їх батьками!
Марушинець Марина Юріївна
СКІЛЬКИ ПОТРІБНО НАБРАТИ БАЛІВ З УКР.МОВИ НА ОЦІНКУ 9
Іра
Для Марушинець Марина Юріївна: 171,5
Наталі
Скільки потрібно набрати для оцінки 6-7?.......................................................................................................................................
Іра
Для Наталі: 143,0 -152,5
Андрій
Дуже "чітко" пояснили...
катерина
Скільки потрібно набрати балів для оцінки 7?
Іра
Для катерина: 152,5
Здивований абітуєнт
Дуже цікаво, як визначали бали ПЗНо з математики, якщо за 1 помилку учень втрачає 10 балів. Тобто, з 48 ти отримуєш 200(базовий рівень), а от з 47 190.5. Дуже логічно
Антон
Скільки треба набрати балів для 10.....................................................
Оля
Для Антон: 180
Тетяна
Як розраховують тестовий бал з української мови: бали за завдання з мови + бали за власне висловлювання? Чи враховується якась частина балів за власне висловлювання?
Тетяна
Якщо з мови 39 вірних відповідей (звіряли), тобто, 39 тестових балів, а за власне висловлювання - 9, то чому бал з мови, який переводять у 12-бальну шкалу, 45?

Щоб отримувати першим
всі новини від «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть
«Подобається»

Дякую,
не показуйте це мені!