Osvita.ua ЗНО Все про ЗНО Як тестові бали ЗНО будуть переведені в оцінки
Як тестові бали ЗНО будуть переведені в оцінки

Переведення тестових балів в оцінки здійснюється на основі таблиці за рейтинговою шкалою 100 - 200 балів

Як тестові бали ЗНО будуть переведені в оцінки

Переведення тестових балів ЗНО в оцінки здійснюється на основі таблиці за рейтинговою шкалою 100-200 балів, а також таблиці за шкалою 1-12 балів у разі проведення державної підсумкової атестації з певного предмета у формі зовнішнього оцінювання.

Рейтингова шкала 100-200 балів, це множина чисел в інтервалі від 100 до 200 із кроком у 0,5.

Шкала є рейтинговою, оскільки вказує на місце результату зовнішнього незалежного оцінювання особи серед результатів інших учасників тестування певного предмета.

Також шкала є справедливою, тобто учасники зовнішнього оцінювання, які набрали однакову кількість тестових балів із певного предмета, мають отримати за цією шкалою однакові оцінки.

Таблиця за шкалою 100-200 балів формується робочою групою Українського центру за допомогою комп’ютерного програмного засобу за еталонною шкалою, що застосовується до сукупності тестових балів за виконання сертифікаційних робіт із певного предмета (сесії зовнішнього оцінювання), значення яких більше або дорівнює значенню порога "склав/не склав".

Персоналізація результатів зовнішнього оцінювання здійснюється після завершення обробки та оцінювання всіх сертифікаційних робіт із певного предмета й передбачає їх декодування та встановлення персональних результатів зовнішнього оцінювання учасників ЗНО.

Складено на підставі Порядку визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженого наказом МОН № 300 від 16.03.15 року.

Освіта.ua
23.05.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олег
Скільки потрібно правильних відповідей з укр.мови,щоб вийшла оцінка 9?
N
Для Олег: потрібно набрати 46-51 тестових балів
Коментувати
Марина
Коли будуть відомі результати з української мови ?
Тетяна
Якщо тестовий бал 45, поясніть,будь-ласка, скільки балів я набрала?
Анастасия
Для Тетяна: 131
Коментувати
інна
Підскажіть будьласка який прохідний бал буде в цьому році ? Бо хтось каже 100 хтось 124 хтось
Марія
Доброго дня. У мене є питання, яке мене сильно хвилює і на яке, я сподіваюсь, саме ви зможете відповісти. Школою на мене було замовлено атестат з відзнакою. Він виготовляється близько двох місяців, якщо я не помиляюсь. У мене є сумніви щодо того, чи вдасться його підтвердити. Скоріш за все, з ДПА з історії України у мене буде 9 балів. Чи встигну я отримати новий атестат до закінчення вступної кампанії цього року? Що робити у випадку, якщо ні? Держава якось передбачила такий перебіг подій? Дуже сподіваюсь на вашу відповідь і допомогу.
Учитель
Для Марія: Не переживайте, вам перероблять атестат.
Коментувати
уляна
щоб з математики було 10 балів скільки потрібно набрати
Анастасия
Для уляна: 40-43
Коментувати
Ліна
Підкажіть, будь - ласка, 140 балів з історії, який це бал??
Сергій
Хто знає коли буде опублікована таблиця, за допомогою якої можна перевести набрані бали на ЗНО на 200 і 12 балів?
Татьяна 2
Для Сергій: При оголошенні результатів ЗНО будуть оприлюднені таблиці за шкалою 100 - 200 балів і таблиці за шкалою 1 - 12 балів. Не пізніше ніж 2 тижні після екзамену
Коментувати
unforgiven
Рейтингова шкала 100-200 балів не відповідає вимогам щодо оцінювання рівня навчальних досягнень учнів по 12-бальній системі, які чітко прописані у навчальних програмах. Так як всі оцінки вважаються позитивними, то використовувати поріг склав/не склав неприпустимо. Міністерство освіти - міністерство подвійних стандартів.
Валентин Малік
Для unforgiven: Якщо дитина не пройшла поріг, всеодно буде виставлина їй оцінка яка дорівнюватиме її знанням. Тобто учасник ЗНО має можливість отримати в атеста 1 або 2 бали.
Коментувати
Микита
Підскажіть будьласка який прохідний бал буде в цьому році ? Бо хтось каже 100 хтось 124 хтось 125 !!!
Валентин Малік
Для Микита: Прохідний бал буде відомий лише за день до опрелюднення результатів, тому терпіння.
Коментувати
Тетяна
Як розраховують тестовий бал з української мови: бали за завдання з мови + бали за власне висловлювання? Чи враховується якась частина балів за власне висловлювання? Якщо з мови 39 вірних відповідей (звіряли), тобто, 39 тестових балів, а за власне висловлювання - 9, то чому бал з мови, який переводять у 12-бальну шкалу, 45?
Влад
взагалі як дізнатися пройшов я ЗНО успішно і можу я х такими результатами вступати в ВНЗ чи ні ? В мене по 200 системі 151 бал
Влад
Яка різниця між Державна підсумкова атестація Кількість тестових балів і Кількість тестових балів (базовий рівень) і з яких результатів треба 22 правильнх тестових балів
Жора
Скажите, а как вы посчитали, что для 10-ти баллом нужно набрать 180? 180 это точно?
Інна Дмітрієва
Для вступу у внз обов’язково потрібне ЗНО з української мови та літератури поглиблене?
Ірина
Для Інна Дмітрієва: Все залежить від умов прийому кожного ВНЗ. Зараз переважно вузи хочуть базовий рівень ЗНО з української мови та літератури. Та, щоб переконатися, раджу вам перейти на сайт бажаного вузу та ознайомитись із правилами вступу на певну спеціальність.
Коментувати
Марія
За якою системою тестові бали будуть переведені в 1-12 балів? Можна поглянути на цю шкалу?
Likarchuk pipe griffonner
Для Марія: Нет. Это секрет фирмы.
Коментувати
Олександр
Вже набридлі їх реформи. Забрали півгодини у учнів, які здають ЗНО. Більшість абітуріентів одразу писали твір у Бланк відповідей. Наробили багато помилок та багато бруду у роботі. Таке враження, що у міністерстві сидять одні йолопи!!!!
Марія
Для Олександр: Цілком згодна. Просто знущання якесь над дітьми та їх батьками!
Коментувати
Марушинець Марина Юріївна
СКІЛЬКИ ПОТРІБНО НАБРАТИ БАЛІВ З УКР.МОВИ НА ОЦІНКУ 9
Іра
Для Марушинець Марина Юріївна: 171,5
Коментувати
Наталі
Скільки потрібно набрати для оцінки 6-7?.......................................................................................................................................
Іра
Для Наталі: 143,0 -152,5
Коментувати
Андрій
Дуже "чітко" пояснили...

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!