Визначено процедуру реєстрації на ЗНО

Затверджено Порядок реєстрації абітурієнтів для участі в зовнішньому оцінюванні 2015 року

Визначено процедуру реєстрації на ЗНО

Українським центром оцінювання якості освіти затверджено Порядок реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2015 року, що визначає процедуру та умови проведення реєстрації абітурієнтів, які братимуть участь у ЗНО.

Реєстрація учасників тестування здійснюватиметься регіональними центрами оцінювання якості освіти у період з 5 січня до 20 лютого 2015 року.

У 2015 році, у зв’язку із проведенням загального тестування з української мови, яке відбудеться 24 квітня, реєстрація учасників відбуватиметься за дещо зміненою процедурою.

Загалом, учасники ЗНО матимуть можливість скласти не більше чотирьох тестів з переліку предметів ЗНО, до якого включено 12 навчальних предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також з англійська, німецька, французька, іспанська та російська мови.

Тести з української мови і літератури, а також математики матимуть два рівня складності.

ЗНО з української мови і літератури традиційно буде обов’язковим для усіх абітурієнтів, які бажають здобувати вищу освіту. Результати ЗНО з української мови і літератури одночасно будуть зараховані як результати державної підсумкової атестації за курс повної загальної середньої освіти для всіх випускників старшої школи.

Реєстрація осіб, які братимуть участь у зовнішньому оцінюванні відбувається впродовж трьох етапів.

На першому етапі абітурієнти мають сформувати та оформити реєстраційну картку. Для цього особі, яка бажає зареєструватися для проходження зовнішнього оцінювання, потрібно відкрити сторінку "Реєстрація - 2015", розміщену на сайті УЦОЯО та, увівши реєстраційні дані, сформувати реєстраційну картку.

Оформити реєстраційну картку можна самостійно або звернувшись за допомогою до пункту реєстрації чи загальноосвітнього навчального закладу. Окрім загальних реєстраційних даних, учасник тестування при реєстрації має зазначити інформацію про населений пункт, де він перебуватиме у день проведення ЗНО з української мови і літератури (тестування буде проведене 24 квітня). З урахуванням цієї інформації буде здійснюватися закріплення учасника за пунктом проведення зовнішнього оцінювання з української мови і літератури.

Також учасники ЗНО мають зазначити інформацію про населений пункт, де вони перебуватимуть під час проведення зовнішнього оцінювання з інших предметів (тестування орієнтовно відбуватимуться у червні), з урахуванням якої здійснюватиметься закріплення абітурієнтів за пунктами проведення зовнішнього оцінювання.

Другий етап реєстрації на ЗНО передбачає надсилання до регіонального центру реєстраційних документів.

Випускники поточного навчального року після формування комплекту документів, подаватимуть його до свого загальноосвітнього навчального закладу. У свою чергу школи, формуватимуть списки осіб, які проходитимуть ДПА з української мови у формі ЗНО та надсилатимуть їх за адресою регіонального центру, який обслуговує відповідний регіон.

Особи, які є учнями або студентами професійно-технічних, вищих навчальних закладів, що здобувають повну загальну середню освіту в поточному навчальному році, або є випускниками шкіл минулих років, надіслатимуть реєстраційні документи безпосередньо до регіонального центру своєї області.

Після реєстрації для кожного учасника зовнішнього оцінювання на офіційному сайті Українського центру буде створена інформаційна сторінка, доступ до якої здійснюватиметься за номером Сертифіката та PIN-кодом.

Також Порядком реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні передбачена можливість внесення змін до реєстраційних даних шляхом перереєстрації. Така можливість буде в учасників ЗНО до 01 квітня 2015 року.

Розподіл областей між регіональними центрами оцінювання якості освіти для організації реєстрації осіб, які братимуть участь у зовнішньому незалежному оцінюванні 2015 року:

Для отримання інформації щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії у 2015 році приєднуйтесь до групи абітурієнт ВКонтакте або сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
11.12.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Роман
Які сторінки в паспорті копіювати треба. Мені потрібно терміново. Будь ласка.
ПЕЛАГЕЯ
Последний онлайн-вебинар 10 декабря Ликарчука - апофеоз непрофессионализма. Как в такое непростое время можно оставлять на ответственной работе, связанной с судьбами многих тысяч детей, такое застарелое чудо! Срочно на пенсию! А ЗНО по украинскому 24 апреля? Ничего, что не учаться дети на востоке? Или они НЕ ВАШИ дети? Никто не додумался какие-то подготовительные курсы хотя бы при ВУЗах для них создать бесплатные? Хотя бы 11-классникам востока поспособствуйте в подготовке к ЗНО!!! Просто реализуйте их ПРАВО учиться, а не этот "дистанционный" бред. А сколько денег бестолку потрачено на "ДВОРІВНЕВІ" тести! Правильно писали уже: введут ВУЗы сами коэффициенты, и всех делов! Нет, надо в очередной раз деньги отмыть! Удаляете все комментарии - это первый признак тотальной коррупции Вашего ведомства! ПОЗОР! Про грех и наказание не слышали?
диана
А кто учится в колледже и я хочу на другую профессию поступить ЗНО сдавать нужно ?
J
Для диана: yes
Коментувати
Elena
Підкажіть,будь ласка, що робити,якщо я зараз перебуваю в Америці по програмі обміну та повернуся додому 15 травня? Як бути з ДПА та ЗНО та що писати при реєстрації?
Инна
Во, а Законе о высшем образовании все учли: "...після набрання чинності цим Законом диплом про вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста (початкова вища освіта) прирівнюється до диплома про вищу освіту за освітньо-професійним ступенем молодшого бакалавра;" частини сьомої статті 44 та частини четвертої статті 72 цього Закону, які набирають чинності з 1 січня 2016 року.
Инна
Это получается, что выпускники колледжей тоже сдаю ЗНО? "...Особи, які є учнями або студентами професійно-технічних, вищих навчальних закладів, що здобувають повну загальну середню освіту в поточному навчальному році,..." Получаются двойные стандарты, в новом Законе про образование сказано, что выпускники колледжей будут иметь степень "младший бакалавр" с 2016 года, а те выпускники колледжей у кого будет написано по-старому "младший специалист" - буду приравнены к выпускникам ПТУ??? Дипломы колледжей предыдущих лет и сегодняшние необходимо уравнять! Обязательно!!!
Kvit
Подарунки Квіта ! http://www.pravda.com.ua/files/c/3/c3c53c7-minfin-proposal-.pdf
Инна
Для Kvit: Да уж, красавчики:((( Если бы Янык с Азировым в свое время хоть заикнулись о нечто подобном..., а эти уже год у власти - все хуже и хуже... Толи еще будет. Есть страны где вообще нет бесплатных школ и подпись ставят крестиком - давайте на них равняться. Еще больше страна сэкономит.
Коментувати
1
Якщо учень відмовиться приносити документи для реєстрації на українську мову, то звідки їх повинен повинен брати вчитель. Та й без згоди реєструвати ніхто не має права. А хто оплатить додаткові години роботи, за чий кошт будуть відправлятися документи. За чий рахунок будуть довозити учнів до пунктів тестування. Знову все за рахунок вчителів, яких лікарчуко за кріпаків вважає.
DOCENT
Для 1: Якщо учень відмовиться приносити документи для реєстрації на українську мову, то він не отримає атестат.
квіт, иди погуляй
Для DOCENT: А если он проспит, опоздает, заблудится, забудет дома документ, заболеет (это основное), тоже выдавать не будем????? Где Вы такое взяли? Аттестат выдают в любом случае, хоть со всеми единицами!!!!! У нас, пока, нет незачетных оценок в стране. Так что же с ним делать и зачем мне это надо?
для погуляйки
З одиницями отримується не атестат, а довідка
Коментувати