Osvita.ua ЗНО Демонстраційні тести ЗНО поглибленого рівня
Демонстраційні тести ЗНО поглибленого рівня

У 2015 році тести зовнішнього оцінювання з української мови та математики будуть мати два рівня складності

Демонстраційні тести ЗНО поглибленого рівня

Випускники шкіл, які складатимуть тести зовнішнього незалежного оцінювання у 2015 році матимуть можливість обрати складність тестів з української мови і літератури, а також з математики. Цього року абітурієнтам буде запропоновано два рівня тестів з цих предметів: базового і поглибленого рівня.

Рівень тесту залежатиме від вимог вищого навчального закладу до рівня складності завдань зовнішнього незалежного оцінювання при вступі на окремі напрями навчання.

З метою ознайомлення абітурієнтів із структурою сертифікаційних робіт базового та поглибленого рівнів з української мови і літератури та математики Українським центром оцінювання якості освіти оприлюдненні демонстраційні варіанти тестів ЗНО з поглибленого рівня з української мови і літератури та математики. Також для ознайомлення оприлюднено демонстраційні варіанти тестів базового рівня з української мови і літератури та математики.

До сертифікаційної роботи поглибленого рівня з української мови і літератури буде включено 74 завдання, 58 з яких матимуть базовий рівень складності, 16 – поглиблений. На виконання тесту поглибленого рівня учасникам ЗНО буде відведено 210 хвилин.

У свою чергу, тест ЗНО поглибленого рівня з математики міститиме 36 завдань, з яких 30 завдань матимуть базовий рівень складності та 6 завдань поглиблений рівень. Абітурієнти матимуть 210 хвилин на виконання тесту.

З метою самостійної підготовки до тестування випускники шкіл мають можливість використовувати Інтернет-сервіс ЗНО онлайн, що створений фахівцями Освіта.ua.


Для отримання інформації щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії у 2015 році приєднуйтесь до групи абітурієнт ВКонтакте або сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
20.11.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
роман
який рівень потріюно в медичний університет?
Настя
В яких саме 5 вузах потрібно поглиблений рівень з мови???
Вова
Якщо я здаю поглиблений рівень ,чи можу я поступити туде де потрібно базовий?
Настя
так,але результати будеш брати тільки з базового.
Коментувати
Ректор
Читаю запитання про рівні тестів в коментах. Ви шо тупі чи шо? На сайті вашого ВУЗу вказано рівень, котрий потрібен.
света
якщо я планую вступати на філологічний факультет( за английским ), то який рівень з української мови мені обрати?
Юля
Я йду на англійську філологію. Англійська - профільний. Отже, треба брати базовий рівень з української мови?
Олеся
Чи потрібно здавати ЗНО для вступу на другу вищу? Якщо так то з якого предмету краще здавать на дошкільне?Дякую.
Аліна
якщо я хочу в прикарпатський на філологію іноземної мови профільний в мене англійська то мені можна брати базовий рівень з укр мови?
АНОНИМ
якщо я не планую вступати на філологічний факультет, а планую вступати в медичний університет, то який рівень з української мови мені обрати??
АНОНІМ
Для АНОНИМ: базовий, звісно
Коментувати
АНОНИМ
якщо я не планую вступати на філологічний факультет, а наприклад хочу вступати в харчовий, то який рівень з української мови мені обрати?
Катерина
Для АНОНИМ: це зазначено на сайті вишу. але найімовірніше те, що здавати треба базовий рівень
Коментувати
АНОНИМ
якщо я не планую поступати до вищого навчального закладу, мені обов*язково ЗНО з української мови??
Марія Ярмола
Для АНОНИМ: навіщо вам тоді взагалі зно?
аві
А як же тоді отримати атестат, якщо ЗНО з укр. мови буде рахуватись як результат ДПА в школі?)))
Коментувати
Ірина
А з географії теж буде два рівні чи тільки з української мови та математики?
Катерина
Для Ірина: цього року тільки мова та математика
Коментувати
Ірина
Для вступу потрібно здавати творчий конкурс фізичне виховання чи спорт. Я вірно розумію що можливо його здати лише в одному виші . Але хочеться спробувати в декілька. Проте здача творчих іспитів з 25 по 29 липня. Тобто вийде накладка. Я вірно розумію?
знаю
Для Ірина: так, буде накладка. проте часто у вузі абітурієнтів багато і таке випробування проводиться в 2-3 дні. ділять абітурієнтів по порядковому номеру справи, яку заводять при подачі документів. напр. з 1 по 30 - 25 липня, з 30 по 65 - 26 липня і т.п. тобто, подайте документи в один вуз в пеший-другий день, а в інший вуз - в останній-передостанній. і ваші випробування будуть у різні дні. хоча, не 100%... іншого виходу нема.
Коментувати
Larisa Shistko
Після ознайомлення з демонстраційним варіантом тесту з української мови, виникло питання щодо адекватності тих, хто складав 5 частину тесту. Навіщо іще одне читання великого тексту, якщо це передбачає 2 частина? А самі питання? "Поясніть у якому значенні вжито слово в реченні..." Колеги, ви що складали питання для науково-дослідної роботи? У завданнях тільки самі "чому" та "поясніть"... Як ви збираєтеся об’єктивно оцінювати відповіді на питання, на яких немає конкретних відповідей? Приблизно? Чи не захлинеться ЦОЯЗ від кількості апеляцій у травні? Чекала зі своїми колегами від оновленої форми тестів відкритих завдань з мови, де діти могли б виявити свої практичні вміння, навички, а замість цього отримали чергову мильну бульбашку. Прикро.
Владислав
Якщо один ВУЗ буде вимагати зно базового рівня, а інший - поглибленого рівня. Що мені робити? Обирати поглиблений рівень для зно?
Любовь
Для Владислав: Так
Коментувати
Серафима
У 5-му завданні з укр. мови базовий рівень 2 правильні відповіді: б) і г), чи мені здалося? Може, хто із колег підкаже???
Бобков Марк
Для Серафима: Тобі здалося, правильна відповідь - Б
Саша
А де взяти базовий чи поглиблений рівень? Скинте посилання, будь-ласка))
Марина
Для Бобков Марк: а где можно взять ответы, чтоб проверить базовый тест по украинскому?
Коментувати
кристина
для чого це все, коли після 4 курсу вузи знівелюють цю результативність і на магістратуру влаштують відбір за своїми підходами і правилами--вступні іспити вузи проводять самі дуже суб єктивно м яко кажучи- враховуються далеко не знання абітур єнта а дещо інше--
Леся Федор
Для кристина: Так сталося, що моїй доньці не вистачило кілька балів і тому вона вчилася на бакалавраті на контракті в Могилянці (4 роки), проте в магістратуру вступила на бюджет бо готувалася. І конкурс там ого який високий. Все залежить від репутації вишу. Хай діти не йдуть туди, де знають, що не все там чесно, і тоді не де на кого нарікати.
Коментувати
Ірина
Де можна знайти правильні відповіді до тесту з української мови поглиблений рівень
Марія
Для Ірина: Правильні відповіді потрібно шукати в своїй голові
Дмитро
Який повинен бути рівень складності для вступу по напряму інформатики та комп*ютерних технологій?якщо можна,то більш детальніше опишіть!
Ірина
Узнавайте у Вашому вузі. який рівень сертифікату вимагається.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!