Демонстраційні тести ЗНО поглибленого рівня

У 2015 році тести зовнішнього оцінювання з української мови та математики будуть мати два рівня складності

Демонстраційні тести ЗНО поглибленого рівня

Випускники шкіл, які складатимуть тести зовнішнього незалежного оцінювання у 2015 році матимуть можливість обрати складність тестів з української мови і літератури, а також з математики. Цього року абітурієнтам буде запропоновано два рівня тестів з цих предметів: базового і поглибленого рівня.

Рівень тесту залежатиме від вимог вищого навчального закладу до рівня складності завдань зовнішнього незалежного оцінювання при вступі на окремі напрями навчання.

З метою ознайомлення абітурієнтів із структурою сертифікаційних робіт базового та поглибленого рівнів з української мови і літератури та математики Українським центром оцінювання якості освіти оприлюдненні демонстраційні варіанти тестів ЗНО з поглибленого рівня з української мови і літератури та математики. Також для ознайомлення оприлюднено демонстраційні варіанти тестів базового рівня з української мови і літератури та математики.

До сертифікаційної роботи поглибленого рівня з української мови і літератури буде включено 74 завдання, 58 з яких матимуть базовий рівень складності, 16 – поглиблений. На виконання тесту поглибленого рівня учасникам ЗНО буде відведено 210 хвилин.

У свою чергу, тест ЗНО поглибленого рівня з математики міститиме 36 завдань, з яких 30 завдань матимуть базовий рівень складності та 6 завдань поглиблений рівень. Абітурієнти матимуть 210 хвилин на виконання тесту.

З метою самостійної підготовки до тестування випускники шкіл мають можливість використовувати Інтернет-сервіс ЗНО онлайн, що створений фахівцями Освіта.ua.


Для отримання інформації щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії у 2015 році приєднуйтесь до групи абітурієнт ВКонтакте або сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
20.11.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
роман
який рівень потріюно в медичний університет?
Настя
В яких саме 5 вузах потрібно поглиблений рівень з мови???
Вова
Якщо я здаю поглиблений рівень ,чи можу я поступити туде де потрібно базовий?
Настя
так,але результати будеш брати тільки з базового.
Коментувати
Ректор
Читаю запитання про рівні тестів в коментах. Ви шо тупі чи шо? На сайті вашого ВУЗу вказано рівень, котрий потрібен.
света
якщо я планую вступати на філологічний факультет( за английским ), то який рівень з української мови мені обрати?
Юля
Я йду на англійську філологію. Англійська - профільний. Отже, треба брати базовий рівень з української мови?
Олеся
Чи потрібно здавати ЗНО для вступу на другу вищу? Якщо так то з якого предмету краще здавать на дошкільне?Дякую.
Аліна
якщо я хочу в прикарпатський на філологію іноземної мови профільний в мене англійська то мені можна брати базовий рівень з укр мови?
АНОНИМ
якщо я не планую вступати на філологічний факультет, а планую вступати в медичний університет, то який рівень з української мови мені обрати??
АНОНІМ
Для АНОНИМ: базовий, звісно
Коментувати
АНОНИМ
якщо я не планую вступати на філологічний факультет, а наприклад хочу вступати в харчовий, то який рівень з української мови мені обрати?
Катерина
Для АНОНИМ: це зазначено на сайті вишу. але найімовірніше те, що здавати треба базовий рівень
Коментувати
АНОНИМ
якщо я не планую поступати до вищого навчального закладу, мені обов*язково ЗНО з української мови??
Марія Ярмола
Для АНОНИМ: навіщо вам тоді взагалі зно?
аві
А як же тоді отримати атестат, якщо ЗНО з укр. мови буде рахуватись як результат ДПА в школі?)))
Коментувати
Ірина
А з географії теж буде два рівні чи тільки з української мови та математики?
Катерина
Для Ірина: цього року тільки мова та математика
Коментувати
Ірина
Для вступу потрібно здавати творчий конкурс фізичне виховання чи спорт. Я вірно розумію що можливо його здати лише в одному виші . Але хочеться спробувати в декілька. Проте здача творчих іспитів з 25 по 29 липня. Тобто вийде накладка. Я вірно розумію?
знаю
Для Ірина: так, буде накладка. проте часто у вузі абітурієнтів багато і таке випробування проводиться в 2-3 дні. ділять абітурієнтів по порядковому номеру справи, яку заводять при подачі документів. напр. з 1 по 30 - 25 липня, з 30 по 65 - 26 липня і т.п. тобто, подайте документи в один вуз в пеший-другий день, а в інший вуз - в останній-передостанній. і ваші випробування будуть у різні дні. хоча, не 100%... іншого виходу нема.
Коментувати
Larisa Shistko
Після ознайомлення з демонстраційним варіантом тесту з української мови, виникло питання щодо адекватності тих, хто складав 5 частину тесту. Навіщо іще одне читання великого тексту, якщо це передбачає 2 частина? А самі питання? "Поясніть у якому значенні вжито слово в реченні..." Колеги, ви що складали питання для науково-дослідної роботи? У завданнях тільки самі "чому" та "поясніть"... Як ви збираєтеся об’єктивно оцінювати відповіді на питання, на яких немає конкретних відповідей? Приблизно? Чи не захлинеться ЦОЯЗ від кількості апеляцій у травні? Чекала зі своїми колегами від оновленої форми тестів відкритих завдань з мови, де діти могли б виявити свої практичні вміння, навички, а замість цього отримали чергову мильну бульбашку. Прикро.
Владислав
Якщо один ВУЗ буде вимагати зно базового рівня, а інший - поглибленого рівня. Що мені робити? Обирати поглиблений рівень для зно?
Любовь
Для Владислав: Так
Коментувати
Серафима
У 5-му завданні з укр. мови базовий рівень 2 правильні відповіді: б) і г), чи мені здалося? Може, хто із колег підкаже???
Бобков Марк
Для Серафима: Тобі здалося, правильна відповідь - Б
Саша
А де взяти базовий чи поглиблений рівень? Скинте посилання, будь-ласка))
Марина
Для Бобков Марк: а где можно взять ответы, чтоб проверить базовый тест по украинскому?
Коментувати
кристина
для чого це все, коли після 4 курсу вузи знівелюють цю результативність і на магістратуру влаштують відбір за своїми підходами і правилами--вступні іспити вузи проводять самі дуже суб єктивно м яко кажучи- враховуються далеко не знання абітур єнта а дещо інше--
Леся Федор
Для кристина: Так сталося, що моїй доньці не вистачило кілька балів і тому вона вчилася на бакалавраті на контракті в Могилянці (4 роки), проте в магістратуру вступила на бюджет бо готувалася. І конкурс там ого який високий. Все залежить від репутації вишу. Хай діти не йдуть туди, де знають, що не все там чесно, і тоді не де на кого нарікати.
Коментувати
Ірина
Де можна знайти правильні відповіді до тесту з української мови поглиблений рівень
Марія
Для Ірина: Правильні відповіді потрібно шукати в своїй голові
Дмитро
Який повинен бути рівень складності для вступу по напряму інформатики та комп*ютерних технологій?якщо можна,то більш детальніше опишіть!
Ірина
Узнавайте у Вашому вузі. який рівень сертифікату вимагається.
Коментувати