УЦОЯО розпочав розробку дворівневих тестів

Календарний план підготовки до проведення ЗНО має бути розроблений до 20 листопада

УЦОЯО розпочав розробку дворівневих тестів

У Міносвіти підписано наказ про підготовку до проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів у 2015 році.

Українському центру оцінювання якості освіти доручено забезпечити розроблення завдань для сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання у формі предметних тестів з української мови і літератури, математики, історії України, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, російської та французької мов.

У 2015 році для здійснення більш якісного відбору абітурієнтів тести з української мови і літератури, математики будуть двох рівнів складності: базового та поглибленого.

Також Українським центром оцінювання якості освіти буде здійснений переклад тестів з історії України, математики, біології, географії, фізики та хімії кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською та угорською мовами.

Календарний план підготовки до проведення зовнішнього незалежного оцінювання має бути поданий УЦОЯО до затвердження Міносвіти до 20 листопада.

Також Українському центру оцінювання якості освіти спільно з профільними департаментами МОН доручено провести роз'яснювальну роботу серед громадськості та випускників щодо порядку та особливостей проведення ЗНО, використання його результатів під час вступу до вишів та зарахування результатів тестування, як державної підсумкової атестації за курс повної загальної середньої освіти.

Освіта.ua
21.10.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Віталій
До такого ідіотизму навіть Табачник не додумався.
Kopiya
Інна — Нічого в нашій країні не змінилося! Рука як мила , так руку і миє! Соболєв оприлюднив представників громадськості до Люстраційного комітету... І що ми бачимо - ледь дихаючий його Інтернет портал "Свідомо", який він створив, коли ще журналістом-підприємцем був, направив у склад Люстраційного комітету своїх 100% журналістів.... І всі вони в оприлюдненому списку Соболєва! Це не корупція з боку власника Інтернет-видання Єгора Соболєва???? Та ще й кого він пропонує - горе-пройдисвіта, невихованого, нахабного, конюнктурного, заангажованого і корисливого Максима Опанащенка.... Тільки на "Свідомо" постійно лунає критика з приводу його непрофесійності, заказушності його розслідувань та вибірковість його матеріалів по відношенню до об’єктивного і неупереджувального висвітлення подій! Ганьба такому списку Люстраційного комітету Єгора Соболєва! Він КОРУПЦІОНЕР !!!!
indigo
Таке враження, що ЗНО проводять тільки для того, щоб порівняти його результати з результатами ДПА і черговий раз підколоти Учителя!!! Ніяка система контролю знань (дво-, три-, десятирівнева) не знищить корупцію у вузах.
Мама
Для indigo: Чому це не знищить? Мої діти за результатами ЗНО вступили на бюджет і вчаться без проблем. Стипендію не в кожному семестрі мають, але це через їхні недопрацювання.
Коментувати