МОН запрошує фахівців до розроблення модельних програм

МОН запрошує авторів до розроблення проєктів модельних програм для базової школи

МОН запрошує фахівців до розроблення модельних програм

Міністерство освіти і науки запрошує потенційних авторів долучитися до розроблення проєктів модельних навчальних програм для базової школи.

Про це йдеться у листі начальника головного управління загальної середньої та дошкільної освіти МОН.

Зокрема, автори мають можливість долучитись до розроблення проєктів модельних програм для всього рівня базової середньої освіти (5-9 класи) або окремо для адаптаційного циклу (5-6 класи).

Модельна навчальна програма для школярів має визначити орієнтовну послідовність досягнення очікуваних результатів навчання учнів, зміст навчального предмету або курсу та види навчальної діяльності учнів.

Проєкти модельних навчальних програм мають бути створені згідно з переліком модельних програм, що передбачений новою Типовою освітньою програмою для 5-9 класів.

Згодом, спираючись на модельні навчальні програми, заклади освіти зможуть розробляти навчальні програми предметів, білінгвальних курсів та інтегрованих курсів.

Для початку розгляду питання щодо надання проєктам модельних навчальних програм грифа авторам/укладачам або юридичним особам необхідно до 30 квітня подати комплект необхідних документів до Інститут модернізації змісту освіти. Розробка програм має здійснюватись на основі Методичних рекомендацій, що розроблені Міністерством освіти і науки.

Рекомендації з розроблення модельних програм

Освіта.ua
25.03.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Святослава
Это проблематично поскольку в Украине нету своих программных продуктов ,если взять учебники с 4 по 11 класс информатики ,мы увидим рекламу Гугла,Макрасофта и Massachusetts Institute of Technology . И не нужно говрить что Американское лучшее потому дити должны учитсья на Америкаснких сайтах ,на Американских продуктах....Учитывая что выделяетсья более 120 000 000 гривен каждый год , это поразительно что за 10 лет так и не было создано не одного Украинского продукта .Например деский игровой движок ....не програма обучения ,а полноценый продукт для детей стоит не так и дорого порядка 150 000 доларов, и пусть другие страны бы учиились на базе нашего института и нашего продукта