МОН обговорить впровадження стандарту базової освіти

Відомство проведе консультації щодо впровадження нового Держстандарту базової освіти

МОН обговорить впровадження стандарту базової освіти

Міністерство освіти і науки проведе серію публічних консультацій щодо впровадження нового Державного стандарту для базової середньої освіти.

Про це повідомили в прес-службі освітнього відомства.

Консультації відбудуться з 2 до 18 червня у дистанційному форматі.

У першій консультації, що відбудеться 2 червня у Києві, візьме участь в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

Консультації передбачають обговорення та пошук спільних рішень щодо дорожньої карти імплементації державного стандарту, варіативної структури типової освітньої програми та типових навчальних планів, шляхів реалізації освітніх галузей через навчальні предмети та інтегровані курси.

Також буде обговорено готовність закладів освіти до організації освітнього процесу за власними освітніми програмами, готовності вчителів до конструювання і реалізації власних програм, ставлення освітянської спільноти до інтеграції знань та реалізації інтегрованих курсів у освітньому процесі.

До участі у консультаціях запрошуються батьки школярів 5-9 класів, учні 9-х класів, керівники та вчителі шкіл, а також представники громадських організацій.

Початок заходу: 2 червня о 10:00. Онлайн-формат: Zoom-конференція.

Ті, хто не зможуть взяти участь у публічних консультаціях у форматі Zoom-конференції через технічні обмеження кількості учасників, матимуть можливість слідкувати за онлайн-трансляцією заходу на офіційній сторінці МОН у Facebook.

Консультації відбудуться за графіком:

  • 2 червня – м. Київ;
  • 4 червня – Київська, Житомирська, Чернігівська, Сумська, Рівненська області;
  • 9 червня – Кіровоградська, Черкаська, Вінницька, Полтавська, Хмельницька області;
  • 11 червня – Одеська, Миколаївська, Херсонська, Запорізька області;
  • 16 червня – Луганська, Донецька, Харківська, Дніпропетровська області;
  • 18 червня – Закарпатська, Львівська, Івано-Франківська, Волинська, Чернівецька, Тернопільська області.

зареєструватись

Освіта.ua
28.05.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Віка
Як можна зареєструватися на консультацію у Житомирській області,яка відбудеться 4 червня???
Лариса
Для Віка:
Коментувати
Андрій
Обладнання для освіти - СТЕМ-лабораторія та засоби для профільних кабінетів: https://odo.com.ua/
Вова
Світлано Ви заклали в своїх мозгах комплекс меншовартості докажіть що ви в перших рядах на повне навантаження а не пенсіонер який вже пенсію заробив і може йти на заслужений відпочинок допоки так будете розмірковувати то так і будете пороги оббивати шукаючи кусок хліба.Вже може контракт з пенсіонерами нарешті зось змінить і буде на користь молодому фахівцю
Світлана
Завдяки нововведенням я з нового навчадьного року не маю навантаження. У цьому навачальному році діти для вивчення іноземної мови ділилися на групи за рахунок того, що батьки сплачували додаткові освітні послуги. Тепер не будуть, бо за новим освітнім стандартом освіта безкоштовна, поділу на групи, якщо в класі менше 28 учнів на вивчення другої іноземної мови не буде, тому попередили, що з нового навчального року маю шукати роботу. Я то й згодна, що батьки не повинні платити, але чому держава не може виділити коштів, аби діти могли вивчати іноземну у групах хоча б до 12 осіб, а не 25? Чому тарифна комісія не розподілить навантаження в однакових частинах, а забезпечить ставками спочатку тих, хто прийшов на роботу першими(хоча вони вже й пенсіонери), а вже потім, що лишиться, буде мені як третій, бо насправді все одноосібно залежить від директора, бо все регулює він? І який мені відпочинок, коли треба шукати роботу? І розумію, що все начебто й правильно, а все одно гірко на душі.
Eugen Zimmermann
А навіщо запрошувати взагалі педагогів до обговорення фахових стратегічних питань, можна сказати - державотворення?? Хай батьки та громадські організації обговорюють та приймають рішення щодо "організації освітнього процесу за власними освітніми програмами, готовності вчителів до конструювання і реалізації власних програм, ставлення освітянської спільноти до інтеграції знань та реалізації інтегрованих курсів у освітньому процесі."! Вони ж краще все знають за вчителів, та вважають, особливо зараз, що вчителі та школи взагалі непотрібні!
Марія
Для Eugen Zimmermann: Завдяки дистанційному навчанню батьти побачили, чому вчать дітей у школі. І їм це не сподобалось. Більш всього питань до гуманітарних наук. Нікого не цікавить розвиток власної думки дитини, всі твори повинні бути написані по шаблону. Якщо у дитини власна думка, то це вже не формат. Щоб пройти тест на гарну оцінку по історії, дитина повинна стати енциклопедією. Цікаві предмети перетворили на рутину. Вчителі не хочуть змін. А батьки не хочуть такої освіти дітям. Школа повинна бути цікавою і корисною, а не катаргою. Євген, не розумію вашу іронію. Батьти- це замовники послуги і саме вони мають право висказати свою думку - яку освіту вони хочуть своїм дітям.
Коментувати