МОН надало рекомендації щодо форм здобуття освіти

У рекомендаціях висвітлені питання з організації освітнього процесу за різними формами

МОН надало рекомендації щодо форм здобуття освіти

Міністерством освіти і науки надані роз’яснення та рекомендації закладам загальної середньої освіти щодо організації різних форм здобуття освіти.

У рекомендаціях висвітлені найбільш важливі питання з організації освітнього процесу за різними формами здобуття освіти, зокрема інституційної (очна (денна, вечірня), заочна, дистанційна, мережева) та індивідуальної (екстернатна, сімейна (домашня), педагогічний патронаж).

У МОН зазначають, що «інклюзивна форма» здобуття освіти законодавством не передбачена. Для осіб з особливими освітніми потребами організовується інклюзивне навчання за денною або вечірньою формами здобуття освіти.

Заклади освіти можуть організовувати здобуття освіти за будь-якими формами, визначеними законодавством, за наявності необхідних ресурсів (матеріально-технічного, кадрового, навчально-методичного, інформаційного забезпечення освітньої діяльності тощо).

«Одним із способів залучення та використання додаткових ресурсів є організація мережевої форми здобуття освіти. Крім того, для організації будь-якої форми здобуття освіти можуть застосовуватися дистанційні технології», - повідомили у Міносвіти.

Рекомендації МОН щодо форм здобуття освіти

Освіта.ua
05.09.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Yurata
Домашнее образование? А что? Гулять так гулять! "Згорів сарай, гори і хата!" Прежние министры образования докторами наук были. А теперь финноподобных неуков растить и магистра хватит. Журналист был генпрокурором. Банкир-мафиоза - министр внутренних дел. Нуль профессионализма. Почему же детей должны учить люди с педагогическим образованием? Всё логично. Пророчествую: скоро разрешат домашнее самолечение.
Оля
Для Yurata: цілком з вами згодна.
Коментувати
Оксана Фірман
Доброго дня. Чи може дитина повторно пройти навчання в 3 класі без рішення педради, з ініціативи одного з батьків?
Yurata
Для Оксана Фірман: а этот один из родителей педагог? В том смысле, что кто он такой принимать решение о прохождении повторного обучения? Когда (не дай Бог) кто-то на операционном столе лежит, его родственников не спрашивают: как там резать, вдоль или поперёк. Сидят и ждут молча результата. (Хотя при таких реформах медицины можно и такой поворот ожидать). Я это к тому, Оксана, что хоть вы, родители, не вытирайте ноги об учителей (мы всё-таки не совсем зря 5-6 лет в вузах учились). Поверьте, родное государство с этим без вас прекрасно справляется.
Коментувати
Батько
А як конституція? Чи у нас нема прав на вибір навчення чи може ми не всі рівні права маємо на освіту . Те що нам підсовують це дискріминація так як якість здобуття буде відрізньятись.
Певно що буде.
Для Батько: Діти, які навчатимуться дома, знатимуть в рази краще за дітей, які навчатимуться в школі. Але немає нато ради
Коментувати
LPT
Все в профите - нестандартные дети, стрессонеустойчивые учителя, нервные яжемамки. Некоторые проблемы могут возникнуть при сдаче ВНО, но то такэ... . Не всем же космические зонды в небесную высь запускать.
unforgiven 2
Здобувай не здобувай, однак все-одно отримаєш те, що на голосуванні, якщо ти не здатний крутитися в цій гнилій корупційній системі.
Мать
А семейной образование- это как? Можно учить самим родителям ( например,на уровне 1-4 классов)или обязателен учитель?
Неотец
Для Мать: тыжмать, должна сообразить.
Л
Для Мать: А що ,5-12 класи "СЛАБО"? Тільки 1-4 рахувати навчилася і то з помилками. Так що " вчи", грамотійко.
Коментувати