Гройсман назвав старт НУШ успішним

Минулого року за новими стандартами почали навчання понад 448 тисяч першокласників

Гройсман назвав старт НУШ успішним

Володимир Гройсман назвав успішним старт Нової української школи. Про це він сказав під час засідання уряду, представляючи звіт роботи Кабінету Міністрів за 2018 рік.

За його словами, минулого року за новими стандартами почали навчання понад 448 тисяч першокласників. Більше 105 тисяч вчителів працюють за новими методиками, понад 5 тисяч шкіл отримали обладнання для природничо-математичних кабінетів.

«Ми також розуміємо важливість розвитку професійно-технічної освіти. Зараз працюємо з роботодавцями щодо запровадження механізмів дуальної освіти. Маємо успіхи у вищій освіті. Обсяг підтримки програм для молодих вчених зріс у 1,6 раза», - сказав Володимир Гройсман.

Освіта.ua
13.02.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Устим К.
Подивіться , як це горе Супрун бореться за посаду??!! Ні один українець так не робив би. Чого!!!! ??? Бо треба вибороти міжнародні тендери!! Міліарди!!! А бреше як- та любий замміністра може підписати всі документи... Сволочі продажні в уряді.
Галина
Для Устим К.: Не робив би? Та всі ж боряться значно більше. Приклади: Амосова, Валентина Прилипко (директор школи, яку змогли звільнити лише шляхом реорганізації закладу) тощо..
Коментувати
Мелхиседек
Клептоман Гройсман и его "команда" молодых клептоманов - это самый вредоносный вирус в экономике Украины по своим мастабам сравнимый с монголо-татарским игом! Несмотря на постоянное жонглирование фактами уже становится понятно, что реформы клептомана Гройсмана и его команды клептоманов - это даже не феодальная в результате "децентрализации", но первобытная Украина!
Мелхиседек
Если сегодня клептомана Гройсмана не остановить и не судить и за все его престуления, не вынести ему пожизненное заключение, завтра клептомана Гройсмана, отнявшего своими "реформами" у народа страну, чтобы убить нетрудоспособных одиноких пенсионеров и детей, и тем самым зачистить жизненное пространство для таких клептоманов как сам, а остальных превратить в голодных безграмотных рабов, ждёт уже суд Линча. Именно в интересах самого Гройсмана сегодня его явка с повинной, иначе завтра эту явку с повинной ограбленнный до нитки, изгнанный из своих домов и своей земли и озверелый от "реформ" народ может уже не принять!