Школи отримають кембриджські підручники

Підручники з англійської британських видавництв набрали більшість голосів учителів початкової школи

Школи отримають кембриджські підручники

Підручники з англійської мови британських видавництв Кембриджського університету та MM Publications для учнів перших класів отримали близько половини голосів вчителів початкових класів та претендують на наклад у понад 180 тисяч примірників. Про це йдеться у повідомленні Міністерства освіти і науки.

За словами міністра освіти Лілії Гриневич, МОН часто отримувало закиди від учителів англійської мови про те, що вітчизняні підручники мають погану якість і не підходять для навчання сучасних дітей.

«Великими зусиллями нам вдалося вмовити два британських видавництва – Кембриджського університету та MM Publications, що надавали матеріали для пілотування нового Держстандарту з англійської мови, увійти в партнерство з українським видавництвом та подати свій макет підручника на конкурс. У результаті вони отримали голоси вчителів, що обрали їх для роботи в своїх класах. Таким чином близько половини українських школярів, що вивчають англійську мову в першому класі, навчатимуться за підручниками британських видавництв», – повідомила Гриневич.

Разом з тим у Міністерстві освіти зазначають, що решта вчителів, яких трохи більше половини, обрала підручники українських авторів. Абсолютним лідером серед них є підручник автора Карпюк, що за результатами голосування вчителів набрав попередній наклад близько 170 тисяч примірників.

«Ми сподіваємося, що цей позитивний досвід також стане сигналом для інших успішних іноземних видавництв, що створюють навчальні матеріали для вивчення іноземних мов, входити в співпрацю з українськими видавництвами та подаватися на конкурс підручників. Це має створити середовище розвитку та позитивної конкуренції на ринку, що позитивно позначиться на якості підручників для наших дітей», – додала міністр освіти Лілія Гриневич.

Освіта.ua
20.06.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Методист
Могу себе представить, какими были эти усилия;))) скорее наоборот, попотеть пришлось Лингвисту;))) а что ж о Пирсоне не написали ??? Их не пришлось уговаривать?
Учень
Навіщо Вам посібники Кембриджського університету та його стандарти, якщо Ви не визнаєте їх сертифікати як доказ рівня знань англійської? Досвід їх використовуєте,, а оцінку рівня мови - ні( У ЦОО є своя система оцінювання... Цікаво, як Ви будете оцінювати знання мови за стандартами Кембриджського універа без частини speaking? Тема з сертифікатами дуже несправедлива!
Вчитель
В МО є потужна група науковців, які нічим не займаються, то може варто вирішити на вищому рівні про підручники, щоб усі діти мали рівний доступ до освіти