У МОН задоволені вивченням іноземних мов по-новому

Діти, які вивчають іноземні мови за новим стандартом, не втрачають мотивації до навчання

У МОН задоволені вивченням іноземних мов по-новому

Діти, які вивчають іноземні мови за новим стандартом початкової освіти не втрачають мотивації до навчання, а вчителі інакше ставляться до роботи. Про це повідомляють у Міністерстві освіти за результатами пілотування Державного стандарту початкової освіти НУШ з іноземних мов.

За словами міністра освіти Лілії Гриневич, пілотування нового стандарту і програм з іноземних мов відбувалось у 134 школах України.

«У перших класах 100 шкіл пілотували новий стандарт та програми з англійської мови, у 23 школах – з німецької та в 11 – з французької. І я хотіла б подякувати Британській Раді, Ґете-інституту та Посольству Франції в Україні за те, що вони з таким ентузіазмом та професіоналізмом включились у цей проект. Це приклад справжньої синергії зусиль, коли всі об’єднуються задля досягнення єдиної великої мети – нових стандартів вивчення іноземних мов у Новій українській школі», – зазначила Гриневич.

У Міносвіти зазначають, що моніторинг за результатами пілотування показав, що діти, які навчаються іноземній мові за новими програмами та методиками, не втрачають інтересу до навчання і з великим ентузіазмом сприймають можливість спілкування іноземною.

Експерти також відзначають, що деяким вчителям потрібен подальший супровід та підтримка. На їхню думку, ідеальними майданчиками для цього можуть стати Інститути післядипломної педагогічної освіти.

Освіта.ua
19.06.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Алла
было 3 группы по 10 детей или 2 группы по 15 детей, стало 2- по 15 или 1-30 соответственно. Как это улучшит работу учителя? Как повысит мотивацию?
Сергій Мандаринов
Знову бла- бла-бла! А як навчити дітей в середній школі з наповнюванням в 31 учень ( без поділу на групи)- немає коштів на поділ ! Нехай доплачує місцевий бюджет за цю "розкіш"!Про те що місцевий бюджет ( сам жевріє на дотаціях) - не "тягне " цю ношу- промовчимо! Таке от в реалі "безпілотне" пілотування- шановна пані міністерко!
лимонов
министерке и указывать не следует. Она уже имеет то, что имеет. Указывать следует тем, кто будет после... Ненавязчиво так. Незаметно. Если получится. А теперешние? Они не поймут. Это как Гройсман, рассказывающий о том, что депутаты местных советов зря зарплаты получают. Либо грубая манипуляция, либо полнейшее незнание... В обоихслучаях что-то говорить - пустая трата времени.
Сергій Мандаринов
Лимонов - це я ! А ти- муха -повторюха! Просто Лимонов Сергій -дещо апгрейдився і модифікувався!
А Серёжа
молодец. :-) . Я ж тока ЗА. Мандарины я люблю...
Коментувати