Першачки отримають набори LEGO безкоштовно

Усі учні перших класів в Україні безкоштовно отримають навчальні набори LEGO

Першачки отримають набори LEGO безкоштовно

Усі учні перших класів, які навчатимуться з 1 вересня 2018 року, безкоштовно отримають набори LEGO. Відповідний Меморандум про взаєморозуміння було підписано між Міністерством освіти і науки України та The LEGO Foundation.

Планується, що набори LEGO допоможуть впроваджувати ігрові та діяльнісні методи навчання в освітній процес.

Підписаний меморандум передбачає, що The LEGO Foundation безкоштовно забезпечить наборами усі перші класи протягом 2018-2019 року. Також компанія допоможе педагогам опанувати методики для ефективного використання конструкторів у навчанні.

«Це один із наймасштабніших проектів The LEGO Foundation зараз. Ми віримо, що завдяки цій співпраці ми зможемо підтримати зміни, які відбуваються в початковій школі в межах реформи освіти. Ми цінуємо партнерство з Україною і сподіваємося, що ця співпраця допоможе дітям розвивати уміння та навички, що забезпечать у майбутньому здатність особистості успішно навчатися», – зазначив віце-президент The LEGO Foundation Каспер Оттоссон Канструп.

Перша вантажівка з безкоштовними наборами LEGO для 100 шкіл, що пілотують новий Держстандарт за реформою Нова українська школа вже виїхала з Данії.

«Ми цінуємо допомогу The LEGO Foundation, оскільки це матеріали, які допоможуть дітям з кожної української школи опановувати матеріал інтерактивно, цікаво та наочно. При цьому вчителі матимуть більше можливостей застосовувати пошукові методи навчання, стимулювати дітей до навчання у більш цікавий та належний для цієї вікової групи спосіб. Просто уявіть собі, ці набори отримають усі українські школи. Це будуть школи і в великих містах, і в маленьких містечках; і в центральній Україні, і в гірських районах західної України, і на лінії зіткнення на Сході. Це дуже серйозна допомога для нас», – зазначила міністр освіти Лілія Гриневич.

Освіта.ua
23.03.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вчитель
Тільки The LEGO, а все інше, як? Все те, що обіцяли раніше, без чого неможливо буде впроваджувати НУШ?
ПЕДАГОГ
А ми все просимо милостиню! Зате впроваджуємо НУШ! І коли ж ми будемо самостійні