Опорні школи дають результат, - міністр

Міністр освіти наголошує, що створення опорних шкіл позитивно впливає на результати ЗНО

Опорні школи дають результат, - міністр

Міністр освіти і науки Лілія Гриневич висловила переконання, що створення опорних шкіл позитивно впливає на результати зовнішнього оцінювання їх випускників. Про це вона сказала, коментуючи результати тестування випускників Кіровоградської області.

«За останні два роки створено 67 опорних шкіл та 174 філії. Для підвезення учнів опорних шкіл придбано 38 шкільних автобусів та обладнання на суму понад 35 млн грн, відремонтовано окремі ділянки доріг. Така робота не може не давати свої результати. Особливо важливо, що створення опорних шкіл впливає на зростання кількості реально профільних класів, де діти більш-менш можуть зосередитись на підготовці до потрібних їм предметів», – розповіла міністр.

«Матеріально-технічне забезпечення, фахові вчителі, хороші умови для навчання – усе це дає можливості повністю розкрити потенціал кожної дитини», – додала Лілія Гриневич.

Міністр також підкреслила важливість подальшої підтримки розвитку опорних шкіл як з місцевого, так і з державного рівнів.

«Уже третій рік поспіль ми підтримуємо цільовими субвенціями закупівлю автобусів та природничо-математичних кабінетів для шкіл, також існує окрема субвенція для навчання дітей з особливими освітніми потребами. Так, у бюджеті на 2018 рік закладено 200 млн грн на придбання шкільних автобусів, 441,101 млн грн – на природничо-математичні кабінети та 509 млн грн – на інклюзивну освіту», – повідомила Гриневич.

Освіта.ua
19.02.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
nnnnn
Створення опорних шкіл привело до того, що туда виділяють великі кошти, а філії їхні ж виживають як можуть
Вчитель і мама
Поясніть мені, будь-ласка, хто небудь: Обовязково ЗНО з трьох предметів, у опорній школі діти навчаються за профілями, отже поглиблено - 2 предмети, наприклад алгебра і геометрія, хімія і біологія, укр мова і літ. А як же інші предмети, по яких теж потрібно здати ЗНО? А якщо дитина змінила уподобання серед 11 класу (таке часто буває, просто жалко витрачених на репетиторів грошей і, як казала одна мама, коней на переправі не міняють. До речі її донька залишила навчання у ВУЗі ще після 1 семестру) А як бути дітям, які прагнуть у мед, адже їм взагалі в обовязковому порядку потрібно 4 предмети на ЗНО?
Доброжелатель
Для Вчитель і мама: обратитесь в МОН. Они уже так " начудили", что и сами ничего не разберут.
Коментувати
РЕЗУЛЬТАТ деятельности школ
НЕВОЗМОЖНО увидеть за год-два работы. Лишь через десяток лет можно говорить о результате и о том, каков он.
Вчитель і мама
Для РЕЗУЛЬТАТ деятельности школ: Можна побачити і за рік, адже якщо стоїть питання їздити в опорну школу чи йти у коледж, технікум, то багато "середнячків" і обовязково всі неучі обирають останній варіант. Тож в опорну школу часто йдуть лише ті діти, які прагнуть у ВУЗ, і готуються до ЗНО
Коментувати
Я
ДИСКРИМІНАЦІЯ ПРАВ ДІТЕЙ! Конструкція України!
Публіка в осаді
Наша Проня в пансионе...))!Хтось добряче курнув!)) Це треба негайно розіслати в кожну вчительську! А ще краще-почепити навпроти унітаза в учительському туалеті-нехай вчитаються і вдумаються!))
правдоруб
Шановні колеги, повністю з вами погоджуюсь, з кожним вашим коментарем, нарешті, є все таки нормальні люди які тверезо мислять, а не вірять цим мильним бульбашкам!
123
Как надоело вранье! Ну сделали у нас ОТГ, ну " родили" опорную школу,ну создали кучу проблем " привозным " детям, и ВСЁ! А,нет, вывеску же сменили.
св.павло
"створення опорних шкіл позитивно впливає на результати зовнішнього оцінювання їх випускників", це повний брєд. Як створення опорних шкіл може впливає на результати зовнішнього??? Тобто сьогодні звичайна школа, а завтра опорна і ЗНО 200 балів.
Правдолюб
Не знаю якими даними оперує міністр, та в нашому районі є дві опорні школи, то ситуація з покращенням навчання в них не відбулася, а в одній з них- навпаки, за результатами ЗНО (інформація район. преси) показники є найнижчими у районі (хоча школу вихваляють при першій можливості). Виникає думка про "дуті" цифри (щодо опорних шкіл) і про "дуті" освітні реформи! Кому потрібні такі зміни? Батькам-ні! (Бо відпускають дітей далеко, часто голодних)! Учням-ні! (Бо великі класи, де "купка" мажорів відкрито знущається з збіднілих "привозних" дітей)! Вчителям-ні! (Бо тримати марку тієї опорності сьогодні доводиться здебільшого на власному ентузіазмі самих педагогів)! То кому це потрібно? Можливо міністр скаже, що це потрібно Україні! Ні! Брехня! Бо кращі вже сьогодні виїхали на ПМЖ за кордон (або зроблять це у найближчі роки, якщо Україна й далі "котитиметься" в прірву), то кому ж??????????
Оксана
Все дуже добре, але коли дитина встає вранці в 6 годині щоб доїхати школяриком до школи - це вважаєте нормально?
nnnnn
Для Оксана: а тоді ще й після уроків чекають старших учнів, у яких більше уроків)
Коментувати
Валентин
Якщо пані міністр ставить опорні школи як пріорітет для здачі ЗНО, все, ПРИЇХАЛИ на кінцеву????
Публіка в осаді
Для Валентин: МИ "ПРИЇХАЛИ" сталося в той самий час, коли партійний друг поставив цю мадаму керувати освітою. Хоча треба б було, для початку, хоча б в сільську школу послати на навчання..Рочків десь на три! І подивитися що воно там утне й до якого рівня "підніме"..
Джек
"Опорні школи дають результат" - скорочено значну клькість техперсоналу та педагогів, економія на енргоресурсах закритих шкіл. Щодо результатів ЗНО, твердження спірне. Якщо учень не мав бажання вчитися в звичайній школі, під боком у батьків, то сумнівно, що він буде якісно навчатися в опорній школі за 20 км від дому. Цікаво також, який відсоток прогулів, неявки учнів на уроки в опорних школах? Як там з "дідівщиною", насильством, наркоманією і т.д.????
&
Неявка вообще высокая. А что: школьный автобус то сломался, то колесо отлетело, то гололёд,- и сидят " привозные" детки дома. А если водитель заболел,а ему-то замены нет! Яка там " якість знань"!
Коментувати