Громади зможуть впливати на вивчення своїх мов

Школи зможуть самостійно визначати, скільки годин необхідно відвести на вивчення рідної мови

Громади зможуть впливати на вивчення своїх мов

Школи зможуть самостійно визначати, скільки годин необхідно відвести на вивчення рідної мови, а скільки – на іноземну. Про це, спілкуючись з представниками кримськотатарського народу щодо розробки мовної статті проекту закону «Про загальну середню освіту», сказав заступник міністра освіти Павло Хобзей.

За його словами, у Кабінеті Міністрів зараз чекає на прийняття Державний стандарт початкової освіти, у якому передбачено чотири базові навчальні плани, зокрема ті, що стосуються навчання національних меншин.

«Там ми заклали, що школа сама визначатиме, скільки годин відвести на вивчення рідної мови, а скільки – на іноземну», - зазначив Хобзей.

Освіта.ua
16.02.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ДА Ну
Смотрите случайно не наработайте новый закон Кивалова. Будет плохо если автономия станет республикой.
Я
Для ДА Ну: На востоке Канады французский, на западе английский. Живут нормально, в отличии от Украины...
Коментувати
Skeleton
Хабзей- це кличка чи стан душі? Апетит у парне видко гарний.
Олена
Да что там решать, все без нас решили. 2 часа в неделю английского,класс либо не делится на группы!!! ,либо делится на 2. Представьте, с каким английским пойдут в Европу дети, когда каждому на уроке будет отведено по полторы минуты персонального внимания учителя. Может, года через 2 буквы выучат...
МАМА
Для Олена: А може варто дитині вчити, а батькам не нити з приводу поганих вчителів, зокрема іноземної, а докласти бодай якихось зусиль і допомогти своєму чаду. Англійська . як і будь-яка іноземна, без щоденного запамятовування (читай зубріння) сама дитині в голдову не вскочить. Знаю з власного досвіду: без репетиторів ЗНО 190 балів, сільська школа
Коментувати
Анна
Яка російська? Забудьте! Вивчайте рідну. Або якусь з європейських. Бо через двомовність суржик процвітає на половині території України.
Яна
Для Анна: А вы не задумывались, что для многих родным языком является именно русский? Как можно быть такими ........эгоистами?
Вчитель
Суржик процвітає не через двомовність, а через безграмотність на всіх рівнях і відсутність культури
Коментувати
Вчитель
А як щодо російської? Її можна вивчати? До якої вона категорії належить?
greg
"іноземною" цей Хобзей називає українську..?