17 тисяч вчителів англійської відвідають кваліфікаційні курси

Планується, що підвищення кваліфікації відбуватиметься за методикою змішаного навчання

17 тисяч вчителів англійської відвідають кваліфікаційні курси

Цього року 17 тисяч учителів англійської мови, які навчатимуть першокласників з 1 вересня, пройдуть курс обов’язкового підвищення кваліфікації.

За інформацією Міністерства освіти, підвищення кваліфікації відбуватиметься за методикою змішаного навчання – частина курсу буде дистанційною, а частина – очною.

Щоб зареєструватись на курс, вчителю необхідно звернутись до методиста в обласному Інституті післядипломної педагогічної освіти регіону, де розташована його школа.

Планується, що вчителів навчатимуть спеціально підготовлені тренери, які пройшли навчання за допомоги партнерів МОН, зокрема, Британської ради.

Підвищення кваліфікації міститиме п‘ять обов’язкових очних модулів навчання, серед яких модулі з розуміння учнів, сприяння розвитку вмінь, планування уроків, організації уроків та інклюзивного навчання.

Орієнтовна тривалість дистанційної частини курсу становитиме 20 годин. Доступ до неї відкриється після проходження очних сесій.

Освіта.ua
16.02.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
І чого навчить та програма?
Краще розпитати про саму програму навчання. Що вона дає вчителю, окрім посвідчення? Особливо «інклюзивність» у наших школах, які не дуже пристосовані до навчання звичайних дітей, не те що інклюзивних.
Віктор
Бачив результат цих реформ, як вчитель інформатики. Під час вивчення програмування в одному слові 2 помилки, це в класі де вивчення анг. мови з 1 класу.
??
Для Віктор: А чиї помилки ви бачили: вчителя чи учнів?
Віктор
Я навчаю учнів, а не вчителів (більшість часу)
Наталія
Інформатика з 2-го класу.І в 11-му не Білл Гейтси вчаться.Діти різні.Вчителі різні.Учні і на рідній мові не без помилок пишуть.
Коментувати