Підготовка вчителів 1-х класів розпочнеться у лютому

У лютому 2018 року в Україні розпочнеться підготовка педагогічних працівників для роботи в умовах Нової української школи

Підготовка вчителів 1-х класів розпочнеться у лютому

У лютому 2018 року в Україні розпочнеться підготовка педагогічних працівників для роботи в умовах Нової української школи. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.

У рамках заходів з підготовки вчителів Інституту модернізації змісту освіти, місцевим органам управління освітою та закладам післядипломної педагогічної освіти доручено забезпечити обов'язкове підвищення кваліфікації учителями початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/19 і 2019/20 навчальних роках та вчителями шкіл (класів), в яких діти навчаються мовами національних меншин.

Також у МОН рекомендують організувати проходження підвищення кваліфікації  заступникам директорів шкіл з навчально-виховної роботи у початкових класах та вчителям-предметникам фізичної культури, мистецтв, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/19 і 2019/20 навчальних роках.

Учителі іноземних мов, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/2019 навчальному році, підвищуватимуть кваліфікацію за окремим графіком та програмами Британської Ради в Україні, Гете-Інституту в Україні та Посольства Франції в Україні.

Керівники інститутів післядипломної педагогічної освіти також отримали доручення подати на затвердження МОН списки тренерів з підвищення кваліфікації та   регіональні графіки навчання вчителів 1-х класів Нової української школи.

Початок проведення першого етапу підвищення кваліфікації вчителів, які впроваджуватимуть Державний стандарт початкової освіти у 2018/19 навчальному році запланований на лютий 2018 року.

Зокрема, з 15 лютого до 06 березня має відбутись перша настановна очна сесія. Проведення другої очної сесії заплановане на березень - квітень, а у травні - червні має відбутись підсумкова сесія.

Разом з тим, вже з 01 лютого має бути організовано обов'язкове проходження дистанційного курсу навчання вчителів, які впроваджуватимуть стандарт початкової освіти у 2018/19 навчальному році, відповідно до графіку виконання освітньої програми підвищення кваліфікації педагогічних працівників, що вже затверджена МОН.

Учителям, які успішно пройдуть курс підготовки з впровадження нового змісту початкової освіти, будуть видані документи про підвищення кваліфікації встановленого зразка.

У вересні цього року запланований початок другого етапу з підвищення кваліфікації педагогічних працівників, які впроваджуватимуть Державний стандарт початкової освіти у 2019/20 навчальному році.

Освіта.ua
22.01.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Студент
Ок перепідготовка ну бабусь з СССР навряд чи це спасе, бо вони банально не хочуть вчитися нового, за рідким виключенням, а таких в наших школах більшість. Мене студенти пед. ВИШів, як одна з них можу сказати, що краще б на ці гроші ви нас забезпечили б підручниками, хоча б з методик, бо їх або немає, або вона радянського часу російською написана і радить мені щось накшталкт цього: в 1 классе детям важно дать понятие о труде. Для этого советскиеие педагоги обязаны провести экскурсию в поле или гараж... Тому подумайте, Пані Міністр, можливо варто відразу вчити сучасним методикам, а не перевчати потім, бо випускники мого ВУЗу влітку теж підуть на ці курси. Отже, висновок 4 роки вони вчили те що їм не потрібно.
Світлана
Для Студент: Синок,деякі "бабусі з СССР" тобі ще фору дадуть!
Світлана
Для Студент: Доречі,не СССР,а СРСР.Вчися гарно,студент.
Світлана
Пардон,до речі.Слабо натиснула пробіл і написала з помилкою.)))
Коментувати
а мне встречались
ЧТО означает "откровенно слабый учитель"? Учитель, не владеющий матерным языком? Или. . . (и да, это мой плюс но за всё остальное))
Світлана
Для а мне встречались: Не скромничайте,матерным языком владеют все,не все его используют на практике.А вот что такое "откровенно слабый учитель",это действительно вопрос.
Коментувати
а мне встречались
ЧТО означает "откровенно слабый учитель"? Учитель, не владеющий матерным языком? Или. . . (и да, это мой плюс но за всё остальное))
Witalina
Дурна трата грошей!!! ПІДГОТУЙТЕ необхідне навчально-методичне забезпечення діяльності вчителя( гарний підручник,методичний посібник,) ЗАБЕЗПЕЧТЕ в клас комп, проектор,дошку ,мережу І НЕ ПОТРІБНЕ ПЕРЕНАВЧАНННЯ. Вчитель - не дурень, розбереться!!!! І буде працювати відповідно до вимог сьогодення!!!! В класі,де парта біля парти,25-30 учнів,створити належне освітнє середовище НЕ МОЖЛИВО!
Наталія Лугова
Для Witalina: ПіДТРИМУЮ! І ця думка є логічною та правдивою!
Коментувати
Грошей жаль(
Дурниці це все. І Бог би з вами, але ми, бідна країна, тратимо 20% зведеного бюджету на освіту. Ладно би з толком. Почали з 1-го класу. Перепідготовка вчителів. Ок. 1. Я, працював в кількох школах. В мене є знайомі колеги, в різних школах України. Спільна думка - вчителі молодших класів - найбільш благополучна категорія, з точки зору підготовки, відношення до роботи і її якості. Чому так, не буду пояснювати, хто не дурний, знає. Я, відверто слабкого вчителя мол. класів, не зустрічав. Вчителів - предметників : гать - гати. (Да, я не вчитель молодших класів,(Слава Богу)) 2. Совок. Безпробудний. Счас ми всіх зберемо, розкажемо, покажемо. що і як робити(тренінг). І отримаєм - "агента змін".. Дебільний термін і дурний його придумав. Постав вимоги. Створи умови. І перевір виконання. Не виконав - нах з поля боя. Це буде коштувати в рази дешевше, і буде на порядок ефективніше. 3. Гроші - на технічну модернізацію шкіл. 4. Школи, 20-40 учнів - це не школи. Це, якби коротко. Жалко коштів(
Свiтлана
Панi мiнicтре краще забеспечте школи теперiшнiми пiдручниками а невигадуйте новi випробування для дiтей та батькiв.
Родион
Пані міністре, якщо є лишні кошти, то подумайте як закладам освіти зиму пережити, а не кидайте їх на вітер на всякі пере-пере-підготовки. Вже ВИШі на зиму в берліг залягають, до шкіл теж черга дійде.