Osvita.ua Середня освіта Реформа середньої освіти Президент підписав закон «Про освіту»
Президент підписав закон «Про освіту»

Президент України підписав закон України № 2145-VІІІ «Про освіту», ухвалений 5 вересня

Президент підписав закон «Про освіту»

Президент України підписав закон України № 2145-VІІІ «Про освіту», ухвалений 5 вересня. Про це йдеться у повідомленні прес-служби глави держави.

В Адміністрації президента наголошують, що ухвалення закону дозволить провести глибоку всеосяжну освітню реформу, яка підвищить якість освіти та конкурентоспроможність молодого покоління на ринку праці. Він забезпечить реальні кроки до включення України до європейського освітнього простору.

«Це – одна із найголовніших реформ, бо від жодної іншої реформи майбутнє країни не залежить так, як від освітньої», - зазначає Петро Порошенко.

Президент також особливо наголосив, що закон підвищує роль державної української мови в освітньому процесі. Закон забезпечує рівні можливості для всіх, бо гарантує кожному випускнику високий рівень володіння мовою, необхідний для успішної кар'єри в Україні.

В той же час глава держави підкреслив важливість неухильного дотримання при здобутті освіти гуманітарних прав національних меншин, які проживають на території України.

«Україна демонструвала й надалі демонструватиме таке ставлення до прав національних меншин, яке відповідає нашим міжнародним зобов'язанням, перебуває в гармонії з європейськими стандартами і є взірцем для сусідніх країн», - наголосив Порошенко.

Разом з тим, президент звернувся до Міністерства закордонних справ та Міністерства освіти ­­­– провести необхідні консультації з європейськими партнерами, в тому числі з Радою Європи.

Освіта.ua
26.09.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
яке воно далеке майбутнє!
При всій повазі до Вас П.О. Порошенко, але чому Ви знову наступайте на ті самі граблі, що В.А. Ющенко? Треба було дослухатися до людей і поступити інакше, ніж тоді у 2005. 1-4 початкова, 5-10 середня і 11-12 старша школа. Більшість випусників не буде йти у ВНЗ і їм зовсім однаково, що бакалаврат замість 4 становитиме 3 роки. Та це так. Навіть не критика. Але зрівнюючи обставини та наслідки тоді та тепер. Висновки напрошуються самі по собі. Може в малй мірі, тільки рейтинг від цього падає.
Капец
А где же сам Закон????? Или он для Лильки ????????????????????????????????????
Кузьміч
Для Капец: http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/2145-19/page
Коментувати
Віктор
Де можна взяти текст підписаного закону? На сайті Верховної Ради один варіант (проект), на сайті МОУ другий варіант (проект), в мережі третій. На сайті Адміністрації Президента є витяги. Де і коли можна ознайомитись з остаточним варіантом? І коли він вступає в силу?
Олена
Для Віктор: http://www.golos.com.ua/article/294010
Коментувати
Світлана
А освітян ознайомлять з цим законом? Чи, може, їм це зовсім і не потрібно?
Михайло
Де можна знайти текст закону? Коли його опублікують?
Олена
Для Михайло: http://www.golos.com.ua/article/294010
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!