Парламент може розпочати роботу з реформи освіти

Спікер Верховної Ради повідомив, що запропонує депутатам розпочати роботу з освітньої реформи

Парламент може розпочати роботу з реформи освіти

Спікер парламенту Андрій Парубій повідомив, що пропонуватиме народним депутатам розпочати роботу сесії з освітньої реформи. Про це він сказав під час спілкування з журналістами.

Зокрема, він висловив сподівання, що протягом перших тижнів нової сесії парламент розгляне проекти законів щодо ключових реформ: медичної, пенсійної, освітньої і судової.

За словами Парубія, освітня реформа може на початку сесії найбільше об’єднати зал.

«У нас буде осінь реформ в цілому, і моя ініціатива полягатиме в тому, щоб ми могли сісти з усіма головами фракцій, в тому числі, з представниками Кабміну, і зробити детальний план, яким буде розгляд реформ», - зазначив голова Верховної Ради.

Парубій також підкреслив, що до проекту освітньої реформи подано близько тисячі поправок.

«Думаю, що протягом перших тижнів всі ці чотири реформи стоятимуть на порядку денному і будуть розглянуті професійно і детально», - наголосив Парубій, висловивши сподівання, що по кожному з проектів реформ буде ухвалений позитивний результат.

Освіта.ua
23.08.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
люди, які мають право на думку
Повірте Голово Верховної Ради ми пишемо через анонімайзер "Хамелеон" не тому, що хочемо ховати свої обличчя від Вас, але переживаємо за те щоб ніхто з місцевих продажних представників порядку не здав наші імена тим людям, які прагнуть закривати школи і багатіти на чужих дітях. Ми хочемо Вас попросити. Змініть ноовий "Закон про освіту". Не треба наповнюваності у класах 10. Залишіть 5.
Галина
Для люди, які мають право на думку: А ви випадково не з Буковини? Але це напевно у багатьох селах опорні школи створюють з порушеннями. Признаюся чесно. Я теж часто пишу так само як ви і ховаюся ніби живу у чужій країні. Цілий рік збирали від учнів гроші, а за літо спромоглися ксерокс купити. А щоб у Верховній Раді знали. З учнів збирають на місяць не менше 20-25 гривень. Чого влада так себе осоромлює? Узаконьте збори грошей. Чому батьки мають здавати класним керівникам? Одразу на рахунок школи. А може правда і кровні гроші батьків та дітей йдуть прямо Міністру у кишеню? Вдумайтесь! Учні старших класів у магазинах ящики носять щоб їх не вважали жебраками. Тільки ніхто з них ніколи не побачть куди вони йдуть.
Галині
Вони дійсно не будуть бачити, як директор несе конверт в районо. Жахливо.
Алла
Для люди, які мають право на думку: Хочу сказати тут на всю країну правду, про те як виглядає директор, який носить начальнику районо і ДОН. 1. У школі робота опущена і учителі можуть не вести уроки; 2. За 6 років директор 5 разів була на шкільній лінійці; 3. Опалення погано працює і учні сидять на уроках при10 морозу у верхній одежі; 4. Виховання погане; 5. Переживає тільки за власний рахунок або збіркнижку; Ще багато чого можна перераховувати. У МОНУ мають совість дивитися батькам в очі?
Коментувати
до освіта
Краще було, коли коменти додавали тільки реєстровані користувачі. Тепер всі добросовісні і ні, пишуть що тільки хочуть. Напевно 80% з них - через TOR, або VPN.
Ігор
Для до освіта: Як думають , так і пишуть; як живуть- так і думають. Думка людей бісить владу???Змінюйте себе, своі вчинки, прислухайтесь до думки людей, будьте ближчі до них і тільки так зможете здобути довіру. Обмеживши коментарі, не змінити думки і гніву людей.
Stiv
Для Ігор: ДУМАЮТ???????? ИЛИ ПОДДИКТОВКА КОГО-ТО. СУДЯ О НАЛИЧИИ МНОГИХ ВЕТЕРАНОВ ЭТОГО ДЕЛА. ДАЖЕ СОМНЕВАЮСЬ НАСЧЕТ "ДУМКИ НАРОДУ".
Алекс
Для Stiv: То , по вашому, люди дурні??? Коли ставали на Майдан, обирали владу, йшли добровольцями, то були розумні?А тепер, коли розчаровані діями влади, іх так званими реформами, величезною корупцією, неможливістю вижити -тепер ті ж самі люди дурні, іине мають своєі думки.
Коментувати
українка
Для Ірина: Я з вами не погоджуюся про сьогоднішнє краще життя, ніж 5 років тому(хоча я жодного дня не підтримувала Януковича), та говорячи правду тоді моя зарплатня дорівнювала 400$, а зараз ледве дотягує до 200. Про ціни в магазинах, про комуналку я вже й не згадую! То де ж ваше "маємо сьогодні більше, ніж декілька років"? Причому "декілька" вживається, коли мова йде про десятки, а судячи з ваших слів, то ви мали на увазі вираз "КІЛЬКА років", чи як? І останнє! Поясніть: яка ж ви українка (а саме так ви себе називаєте), коли сумніваєтеся в українцях (при цьому нахваляєте владу жидів)?
Тарас
Реформа освіти заключається в тому , щоб закрити сільські школи,і цим самим знищити село, а вчителів ,як собак вигнати на вулицю. Земля селянина - ласий шматок, а дитина селянина - занадто дорого обходиться державі.
Ольга
Для Тарас: Согласна на все 100%! У нас создали ОТГ,сразу закрыли 2 сельских школы. При том,что в саму селищну раду приняли много новых людей-чиновников,кабинетов не хватило,пришлось по 2-3 раза " перекрывать" существующие). Практически все работники-кум,сват,брат головы. Многие-некомпетентны,зато " свои". Отдел образования-любит только контролировать,мания величия присутствует. А как решить вопрос с учебниками для 4 и 7 классов-не знают. И много ещё чего не знают. Одним словом,лучше не стало.
Коментувати
cos
О, ці нарeформують так, що щe будe гіршe. Стипeндію студeнтам зріжуть, сільські школи позакривають, оптимізують кількість робочих місць (змeншать). Ось яка рeформа скоріш за всe чeкає нас.
українка
Такий парламент потрібно гнати в три шиї! Сидить 450 клопів на шиї збіднілого народу й ніяк не "насосуться"! Вони "кришують","бізнесують" й при цьому недоторканні та ще й з бюджету тягнуть мільярди, а люди ледве кінці з кінцями зводять й змушені наповнювати той бюджет!
Ірина
Для українка: як на мене, то зараз ми маємо набагато більше, ніж мали декілька років тому. Гаити владу може кожен. Певно то святий обов’язок народу. Та ви повинні погодитися, що за останні роки все ж не мало зроблено. Наприклад: Можна ганити податки, але завдяки ним люди отримуючи пенсії, соц. Виплати. Можна сварити і Гани їх. Багато хто цього заслуговує. Та ніщо не робиться одразу.
Ліля
Може Ви й маєте більше ніж раніше, а ось інші зовсім навпаки. Працюючи в школі отримувала 300 доларів,і за газ сплачувала по гривні, тепер отримую 200 і за газ плачу по сім. Податки дійсно високі, а от пенсіі принизливо мізерні. Ліки в аптеці порівняно з тієюж Польщею в рази вищі. Робочі місця не створюються, молодь тікає закордон, бо мусить не тільки сама виживати, а й батькам допомагати. Краіну розкрадають чиновники і нікому нічого за це. То що ж робиться для людей??? Краіна впевнено крокує назад(((.
українка
Для Ірина: Ви, напевно, маєте відношення до чиновницького апарату! Мені дуже подобається вислів Бісмарка. Він стверджував, що якщо народ поліпшує своє існування, то й чиновники можуть отримувати платню, бо вони слуги цього народу, а якщо навпаки, то таких чиновників, що проявляють безвідповідальність, некомпетентність судити з конфіскацією (бо нажив добро не служінням народу, а лобіюванням інтересів).
Коментувати