Прем’єр: 2018 рік стане роком розвитку освіти

Більшість ініціатив уряду щодо освіти зібрані у законопроекті, який знаходиться у парламенті

Прем’єр: 2018 рік стане роком розвитку освіти

Наступний – 2018 рік стане роком розвитку якісної освіти в Україні – за рахунок створення опорних шкіл, переоснащення навчальних закладів і забезпечення їх матеріальних потреб, перегляду освітніх програм та продовження політики збільшення заробітних плат українським вчителям. Про це сказав прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час Всеукраїнської конференції педагогічних працівників.

Зокрема, він зазначив, що цього року уряд забезпечив 50-відсотковий ріст зарплат педагогів і розпочав проекти модернізації шкіл – від закупки спеціалізованого обладнання для природничих кабінетів до передачі шкільних автобусів, реалізації програм інклюзивної освіти та запровадження нових освітніх програм.

За словами Гройсмана, окрема увага приділяється комплектації шкіл та забезпеченню доступу до дошкільних закладів.

«У 2020 році не може бути жодної територіальної громади, де діти будуть стояти у чергах, передусім, у дитячі садки. Ми будемо за це суворо питати перш за все з місцевої влади: кошти є, і проблема є. Тож її треба вирішувати. Наше завдання із забезпечення доступності є абсолютним пріоритетом на найближче десятиріччя. Ми не маємо жодного права обмежувати дітей в доступі до нормальної освіти», - сказав прем’єр-міністр.

У цьому контексті він також зробив акцент на розвитку освіти в гірській місцевості і закликав застосовувати різні механізми підтримки цієї сфери – від використання коефіцієнтів оцінки знань учнів до залучення прямих бюджетних субвенцій.

Володимир Гройсман підкреслив, що більшість ініціатив уряду щодо розвитку освіти зібрані у великому законопроекті, який знаходиться у парламенті і буде обговорений вже цієї осені.

«Переконаний, що наступний – 2018 рік буде розвитком нашої української якісної освіти. І я дякую кожному вчителю – села і міста – за працю у непростих умовах», - сказав Гройсман.

Освіта.ua
18.08.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
nice
Сподіваюся крім освіти уряд не забуде про всі інші галузі. Крім того розвиток освіти без гарного фінансування - це не розвиток.
Ollesia
Я вірю уряду. Володимир Борисович всe що кажe, тe і виконує. Сказав, що 2018 станe розвитком освіти, значить так воно і будe. В уряді сидять чeсні та прозорі люди. Вeлика пошана Марчeнку та Данилюку. Цe люди, які самe кращe розбираються в eкономіці. Вони навeдуть лад та порядок в нашій дeржаві. Цe найчeснішe міністeрство фінансів за останні 25 років. Ні разу від них брeхні нe почула, завжди казали тільки правду.
Людмила Білич
Для Ollesia: Такий прикол?????
nice
Для Людмила Білич: Для Ollesia: Чому одразу прикол. Мінімалку підняли, сертифікація добровільна, щось трохи грошенят почали давати і ремонтувати школи. Хіба за це не варто сказати ДЯКУЮ.
Местный
Ооооооо да, именно таких учителей и любит этот уряд. Чиновники всегда рады, когда рабы до блеска вылижут, а потом и поцёмают их пухленькие розовенькие ягодицы. Вот поэтому я и склоне считать, что педагоги всегда будут рабами. Поэтому я и ушёл с образования.
Коментувати
nice
Дуже багато гарних слів, які очевидно будуть реалізовані у справах. Тільки варто пам’ятати також інше. Учасниками процесу навчання є учні, стороною яка навчає учителі. Спостерігачі всього - батьки...
а своё мнение
Для Татяны. Пока вот такие "вчителька, за ці дні зробивши відкоси, пофарбувавши підлогу, згрішила, витираючи пил з занесених парт" будут так СЕБЯ ставить, то тех пор гнобить учителей в различных вариантах и будут. Она, конечно, молоец, что вытерала пыль ПРЯМО ПЕРЕД КОМИССИЕЙ, но ещё полезнее было бы вручить присосавшимся клопам тряпки в руки для приобщения к полезному делу. Местный, ясное дело, прав. НО поскольку их трындец работат, учителя всё кушают, то почему бы и нет. Тем более, что человек, как правило, развивается до возраста 12 - 14 лет и прекращает своё развитие. Вот на этот возраст, но с устоявшимся гормональным развитием, и ориентируются те, кто на веточке повыше
Тетяна Кіба
Для а своё мнение: Спасибо за отзыв, но... Ой, хотела бы я посмотреть, как бы вы вручили эти тряпки) Дайте ссылочку на то сколько развивается человек, а то я сомневаюсь... Вы думаете, что учителя по-своему развитию ниже тех, "кто на веточке повыше"?
а своё мнение
Для Тетяна Кіба: со словами и улыбкой )--------). Подобные штуки интереснее делать,чемо них рассказывать.Тем боолее учительнице, которая самолично сделала откосы. Вероятно вторая профессия её - строитель, или маляр-штукатур... О развитии... Если это Вы закончили Драгоманова, то там, в библиотеке, вероятно, были книги и об этом. Если Вы, в процессе обучения, раньше или позднее не нашли их, то и разговаривать не о чем. Гугл Вам в помощь...
Тетяна Кіба
Говорят, если человек талантлив, то талантлив во всем. Многие мои знакомые учителя могли бы состояться и в других профессиях, но очень жаль, что им приходится терять свое время на освоение других навыков, а не совершенствуя себя в педагогической деятельности. Я оценила ваш утонченный прыжок с темы о развитии, но в моей практике такое бывает среди мальчишек 12- 14 лет. Желаю вам дальнейшего роста!
Коментувати
Віра Литвиненко
Хоч би про 50% підвищення з.п мовчали,спочатку в 3 рази зменшили(курс долара 8 і 25) а потім добавили.а молодий спеціаліст отримує на рівні техпрацівниці. Говоримо про Нову Українську Школу,а працю людини, з вищою освітою,якій довіряють найцінніше - навчання і виховання дітей - майбутнє держави, НЕ ЦІНУЄМО,а ще хочемо ,щоб в школи прийшли нові люди,так звані, агенти змін !
Местный
Вот Вам, уважаемые педагоги, и первая порция в этом, ещё даже не начавшимся, учебном году добротной лапши на уши. Угощайтесь, не стесняйтесь, на всех хватит.
Сергей Лимонов
урааааааааа!!!!!урааааааааааааааа!!!!!!!! ураааааааааааааааааааа!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Кузьміч
Балаболам , Слава! Балаболам , Слава! Балаболам , Слава! Балаболам , Слава! Балаболам , Слава! Балаболам , Слава! Балаболам , Слава! Балаболам , Слава!
Тетяна Кіба
Останню цитату рекомендую банером розгорнути при вході до школи. Бо прийшли до нас вчора чиновники перевіряти готовність навчального закладу до 1 вересня, і звелося все до пошуку павучків і пилу (за 2 тижні до навчання!) І це при тому, що коштів на ремонт вони не виділили зовсім. В школі тиждень тому поставили вікна, і одна вчителька, за ці дні зробивши відкоси, пофарбувавши підлогу, згрішила, витираючи пил з занесених парт саме перед комісією. За що директору було вказано, що відкликати вчителів із законної відпустки потрібно перед перевіркою, а в день самого візиту шанованих осіб вчителі повинні з посмішкою зустрічати їх у вже прибраних кабінетах. Отож, "дякуємо" за ремонт ніхто не отримав, а "непрості умови" праці створюють часто саме місцеві чиновники, далекі і від кабміну, і від простого вчителя.
Сергей Лимонов
Для Тетяна Кіба: Для Тетяна Кіба: а пригостити "голоднихі і змучених важкою працею " перевіряючих обідом не здогадалися (коштом вчителів ) ?
Тетяна Кіба
Ми були першими, тож зупинка не передбачалась)
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!