МОН презентувало навчальні плани для 10-11 класів (відео)

Заступник міністра освіти представив оновлений проект навчальних планів для 10-11 класів

МОН презентувало навчальні плани для 10-11 класів (відео)

Під час засідання Колегії Міністерства освіти і науки заступник міністра Павло Хобзей представив оновлений після громадського обговорення проект навчальних планів для 10-11 класів.

 

Освіта.ua
14.03.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
РУСЯ
Щоб опорні школи задовольняли існуючі потреби, необхіно ще 50-100 років чекати сільській дитині.
Геометрія
Що означає фраза "добрий вчитель"? І чи доречне використання даного формулювання при поданні даного "наукового" матеріалу?
Олбрат
Для Геометрія: В Академічному словнику української мови слово "добрий" у 4-й позиції тлумачиться" "Який має належні знання і навики для виконання чого-небудь; досвідчений".
Коментувати
Інна
В країні бракує коштів на створення опорних шкіл, у яких можна було б реалізувати концепцію профільного навчання! Проте чи є необхідність створення таких шкіл? Адже існує широка мережа професійно-технічних закладів, коледжів, які мають відповідне оснащення, викладацький потенціал і привабливі для старшекласників тим, що гарантують документ про певний рівень освіти. МОН замість того, щоб підтримати такі заклади (потрібно внести зміни до законів "Про вищу освіту", "Про професійно-технічну освіту") займається створенням "нового велосипеда".
валентина
Для Інна: Де ви бачили широку мережу ПТНЗ. Мережа - це розповсюдженість. Всі ПТУ розташовані, як правило, в обласних центрах. З нашого району до першого ПТУ - 100 км. Їх що возити на уроки за 100 км?
Коментувати
Ірина
Дайте, вже накінець, рекомендації для ДПА 4 класі. Не знаємо до чого готуватись, ще й моніторинг в квітні-травні проводитимуть
Вчитель
Для Ірина: та вже ніби відмінили
Коментувати