МОН затвердило програми підвищення кваліфікації вчителів НУШ

Підвищення кваліфікації може відбуватись як в очній, так і у віддаленій, або очно-дистанційній формі

МОН затвердило програми підвищення кваліфікації вчителів НУШ

Міністерством освіти і науки затверджені Типові програми підвищення кваліфікації вчителів та керівників шкіл, які впроваджують новий Державний стандарт базової середньої освіти.

Метою підвищення кваліфікації є професійний розвиток педагогів, удосконалення раніше набутих та набуття нових компетентностей.

Напрямами підвищення кваліфікації визначено розвиток загальних та професійних компетентностей.

Підвищення кваліфікації педагогів може відбуватись в очній, віддаленій або очно-дистанційній формі.

Розробники зазначають, що актуальність програм полягає в необхідності підготовки педагогів, готових працювати за новим Державним стандартом базової середньої освіти в контексті вимог Нової української школи.

Програма для вчителів розрахована на 150 годин, або 5 кредитів ЄКТС і має реалізовуватись через інваріантний і варіативний складники.

Програма для директорів складається з 14 модулів, де кожен модуль передбачає теоретичну та практичну складові та самостійну роботу слухачів.

Освіта.ua
13.10.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
natala
Пояснить : " ...шкіл, які впроваджують новий Державний стандарт базової середньої освіти." А що у нас не всі школи впроваджують ?
Валентина Розкішна Красавіца
як це? Зара на часі огірки, фасолі, кукурудза!! Коли я маю їхати в той Тернопіль платити шоб цю печатку поставили???? Тридцять сьомий рік роблю вчителькою ОБЖ, но такого неподобства ше не бачила