Нова українська школа нормальна, - в.о. міністра освіти

За словами в.о. міністра освіти Сергія Шкарлета, реформа Нової української школи буде тривати

Нова українська школа нормальна, - в.о. міністра освіти

Реформа Нової української школи буде тривати.

Про це в інтерв'ю lb.ua сказав в.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет.

За його словами, наразі Міністерству освіти і науки потрібно затвердити стандарт базової середньої освіти.

«Я вважаю, що дитина не повинна сидіти за партою більше, ніж ми працюємо, тобто, більше ніж 8 годин. А зараз часто таке є. Дитина повинна мати право на дитинство. Нова українська школа нормальна. Компетентнісний підхід нормальний, реалізація нормальна. І ця реформа повинна рухатись далі», - зазначив Шкарлет.

Він також наголосив, що головне в Новій українській школі – це вчитель.

«Вчитель, нічого іншого нема. Але результат цієї реформи ми побачимо за 12-13 років, не раніше», - сказав новий в.о. міністра освіти і науки.

Освіта.ua
06.07.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Марія
Чому усі так проти НУШ? Це ж нарешті змога зробити освіту студентоцентрованою і відійти лише від вбивання "знань" в голови дітям! Знати багато у віці інтернету - нічого не значить, інформація знаходиться за секунду. А от навички розвиваються роками, і у наших дітей їх нема, бо в школі лише впихують інформацію. Коли випускники приходять на роботу і не вміють робити дослідження, проводити презентацію, працювати в команді - вони нікому не потрібні зі своїми медалями і дипломами.
Інна
Як пройти курси та скільки годин? За основним місцем працюю вихователем, а за сумісництвом - вчителем хімії. За дипломом я вчитель біології та хімії.
Валерія
Більше 8 годин за партою ніхто і не сидить постійно. Невже немає спеціалістів, які мають здорове уявлення про освітні реалії...
VVT
НУШ - це великий хрест на майбутньому України, і знову починається перейменування шкіл в гімназії та ліцеї і витрачаються державні кошти на зміни реквізитів і за основу взяли взірець фінську школу, то чи немає в Україні свого - забули Сухомлинського, Макаренка, Шаталова і багатьох видатних українських педагогів СОРОМ і ГАНЬБА соросятам.
Andrew Brown
Для VVT: Єдине, що ми побачимо через 12-13 років, - це те, що українська освіта вже померла остаточно без шансів на реанімацію. Для прикладу: головний рушій концепції НУШ й автор проекту держстандарту базової середньої освіти Роман Шиян є фахівцем із сільськогосподарських добрив. Після цього варто ще щось прогнозувати??? Уже всім зрозуміло, що це лише грантоїдство велетенського фінансового масштабу.
Коментувати
Максим Мирошник
Сучасні засоби для закладу освіти можна знайти на сайті "Обладнання для освіти" https://odo.com.ua/
ЮрійПанасюк
Пропрацював в селі 31рік, гірше стало в звязку із загальнодержавними причинами:в усіх трьох гілках влади надзвичайна корупція, розкрадання державної власності та відсутність народного контролю, профспілки стали кишеньковим придатком владних дять-тьоть, в освіті величезна маса пройдисвітів та тупізни. Якщо в НУШ головне це вчитель, то прийшла пора нового учителя, якого ще освіта не "породила". Більшість директорів-це тормоз на сучасному етапі освіти, які ще працюють за принципом-"буду поки не винесуть нозями вперед".Багато з них просто моральні виродки.що покриваються "правопоХОРОННОЮ" системою за велике бабло.Павлівська зош, Погребищенський р-н-в школі роками працює ПЕДОФІЛ Синюченко Г.В., директорка-дружина Сиюченко Н.І. "КУРВАТОРИ" району:прокурвори,мен... ти,адміністраціянти-з... нають... таку проблему та портужно закривають "винос сміття з хати". Їм би "день простоять да ночь продержатся" і після нас хоч потоп, але кошерні пенсії ми вирвемо. А МИ-НАРОД---у нас хата скраю, точніше "народик".
Освітянин
Працюю в освіті 26 років. Все гіршеи і гірше...сучасний відмінник не знає і 50 % того, що знали раніше трієшники. А природничу освіту знищили повністю. А головне те, що скоро не буде тих фахівці, хто знає як повинно бути.
Andrew Brown
Для Освітянин: Згоден з Вами. Очевидно, що серед владної верхівки України напередодні виборів до місцевих органів влади йде якась нова політика. Зокрема, нещодавно стало відомо, що "зверху" тиснуть на мерів і губернаторів, щоб обов’язково було дистанційне навчання. Зверніть увагу, що в усій Європі навчальний рік навіть закінчували очно, а не дистанційно, а ситуація там була, м’ яко кажучи, напруженішою, ніж в Україні. У Франції діти повернулися за парти ще у квітні, коли вірус просто бушував, у Німеччині - з 15 квітня, у Данії, Чехії, Польщі і т.д. Не кажу вже про Швецію, де карантину так і не було зовсім, особливо для дітей (там взагалі було дивовижне пояснення, чому діти мають відвідувати школи і садочки: щоб менше контактувати з бабусями і дідусями, які в групі ризику). При цьому я і далі вважаю, що коронавірусна інфекція - важка та підступна хвороба. Але ж давайте дотримуватися і здорового глузду. Не буває карантину тривалістю півроку чи більше. Ніде. Навіть в Італії й Іспанії. Навіть у США! І рішення про відкриття чи невідкриття шкіл мають ухвалювати на місцях з огляду на конкретні умови, а не висновками данілових чи шмигалів.
Коментувати
Андрій
Треба вас відправити дистанційно Польща вже відкрила садочки і діти ідуть з вересня в школу
н
зачем ждать выпукников НУШ. По старой программе идут и как учились они - оценки нисовали: сидит получи 3, ЗНО - одну жадачу решил - поступай в ВУЗ- задача из начальной школы и т.д.
Местный
С ужасом жду первых выпускников НУШ в университетах...