У МОН розробили зміни до критеріїв оцінювання в НУШ

Зміни стосуються критеріїв оцінювання результатів навчання учнів початкових класів Нової української школи

У МОН розробили зміни до критеріїв оцінювання в НУШ

Міністерством освіти і науки розроблений проект змін до Критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів у системі загальної середньої освіти.

Відповідний документ винесений відомством для громадського обговорення.

Зміни стосуються критеріїв оцінювання результатів навчання учнів початкових класів Нової української школи, які навчаються за новим Державним стандартом початкової освіти, що ухвалений в 2018 році.

В оновленому документі визначається, що у першому та другому класах застосовується вербальна характеристика особистих досягнень та результатів навчання  учнів.

У третьому та четвертому класах, а також першому семестрі п’ятого класу Нової української школи підсумкове оцінювання здійснюється за рівневою шкалою.

Документ також містить окремі положення щодо оцінювання результатів навчання учнів з особливими освітніми потребами.

Громадське обговорення триватиме до 24 липня. Пропозиції до проекту приймаються за адресами: Міністерство освіти і науки, проспект Перемоги, 10, м. Київ, 01135, e-mail: assessment.nus@gmail.com.

Проект документа

Освіта.ua
03.07.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Мама першокласника
Я теж за оцінки, тому що дитина немає стимула до навчання. Молодець або наступного разу буде краще це не той стимул. Дитина має бачичи свій розвиток.
Марія
Відмінювання оцінювання однозначно знизить престижність знань. Комусь байдуже до рівня освіти майбутніх українців. Знову все вирішується під час відпустки вчителів і без їхньої відповідальної думки.
Мама школярів
Оцінка- це комунікація між батьками та викладачами! А шкала оцінювань типу "бубочка ти ж моя" ніколи не сприятиме ані розвитку, ані прагненню до здорової конкуренції, ані прагненню підвищувати свій рівень у дітей молодшої школи! Я і так знаю, чого варті мої діти "вербально" , я хочу розуміти над чим працювати, де підтягувати, як допомагати! А це можливе тільки за наявності оцінок!

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!